داستان محسن فروزان و رابین هود در جنگل شروود!
طنزی پیرامون محرومیت دروازه بان سابق استقلال

داستان محسن فروزان و رابین هود در جنگل شروود!

نویسنده : فرانک باباپور

در زمان پادشاهی ریچارد اول در انگلستان، رابین‌هود در جنگل شروود به دنیا آمد و از همان بچگی دو دوست داشت به نام‌های جان کوچولو و محسن فروزان! رابین هود از همان بچگی به تیراندازی علاقه وافری داشت و همیشه یک کمان روی دوشش داشت و با تیرهایش دهن اهالی جنگل شروود را آسفالت کرده بود! هر چیزی را که می‌دید، نشانه می‌رفت و تیری به آن شلیک می‌کرد. این ماجرا همیشه برقرار بود مگر بعضی وقت‌ها که تا تیری پرتاب می‌کرد، محسن فروزان شیرجه‌ای می‌زد و تیر را روی هوا می‌گرفت تا وارد هدف نشود. البته بعضی وقت‌ها هم تیر از خط هدف رد می‌شد و متاسفانه داورها گل حساب می‌کردند!

جان کوچولو هم که از نظر جثه و قد و هیکل خیلی خفن بود، همیشه با آن‌ها بود و تا مرد همسایه بغلی با تیری که رابین هود به شیشه پنجره خانه‌شان زده بود سر می‌رسید و می‌خواست تیر و کمانش را با چاقو پاره کند، جان کوچولو می‌رفت جلو، سینه سپر می‌کرد و دستش را بالا می‌آورد و از طرف خودش و دوستانش معذرت خواهی می‌کرد و قول می‌داد دیگر تکرار نشود و یکی می‌زد تو گوش محسن فروزان! این شد که رابین هود با تیر و کمانش حال می‌کرد و تو گوشی‌ها را محسن فروزان می‌خورد. 

محسن فروزان کم‌کم بزرگ شد و توی جنگل شروود هر اتفاقی که می‌افتاد همسایه‌ها می‌دانستند سراغ چه کسی بروند و یک تو گوشی به محسن می‌زدند و آرام می‌گرفتند و هیچ‌کس نمی‌گفت: «بابا خدایی خیلی نامردی است!» 

بعدها محسن فروزان به خاطر مهارت شگرفی که توی شیرجه زدن و گرفتن اشیا روی هوا داشت، به یکی از تیم‌های پایتخت شروود که رنگ لباس‌شان آبی بود، پیوست و دروازه‌بان شد. آن‌جا هم اگر کسی خطا می‌کرد، داور به محسن فروزان کارت زرد می‌داد. محسن فروزان داشت کم‌کم افسرده می‌شد که تصمیم گرفت برای جبران غرور شکسته‌اش ازدواج کند. این شد که با یک مدل خیلی خفن که کلی طرفدار داشت و عکس‌هایش را درب خانه طرفدارهایش می‌بردند و آن‌ها به نشانه لایک انگشت شست‌شان را نشان می‌دادند ازدواج کرد. (نکته تستی: خب آن موقع هنوز اینستاگرام اختراع نشده بود.)

همه چیز به خوبی و خوشی پیش می‌رفت تا این‌که یک روز، وقتی فروزان سفر خارجه بود، خبر حکم محرومیت سه ماهه‌اش به گوشش رسید! وقتی خبر را پیگیری کرد فهمید فدراسیون فوتبال شروود او را به خاطر یکی از عکس‌های همسرش که شئونات جنگل شروود را زیر پا گذاشته، محروم کرده است! این شد که محسن فروزان گفته برمی‌گردد و به این حکم اعتراض می‌کند و در طول مسیر با خودش فکر می‌کرد ای کاش در قصه سیندرلا به دنیا آمده بود تا بابت کارهای نکرده تو گوشی نخورد.

 

 

برچسب ها
حکم محرومیت محسن فروزان
تعلیق حکم محرومیت فروزان
محسن فروزان
محسن فروزان و همسرش
نظرات کاربران
کد امنیتی
گل گلی خاتون :)
گل گلی خاتون :)
٩٦/٠٣/٠٥
٠
٠
:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٣/٠٥
٠
٠
:))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠٣/٠٦
٠
٠
نکته تستی تر: خانونش رو دقیقا از چی می خواستن محروم کنن؟ صنعت مدلینگ؟😧 اونی رو محروم کردن که طرف حساب کار بیاد دستش خخخ😅