شاخ بازی به سبک جدیدی / طنز
نگاهی طنز به آخرین شاخ شکنی عباس جدیدی در شورای شهر

شاخ بازی به سبک جدیدی / طنز

نویسنده : ایمان فروزان نیا

با خبر شدیم که عباس جدیدی و علیرضا دبیر در جلسه شورای شهر گرد و خاک به پا کرده‌اند و عباس جدیدی در صدد بوده یک سالتو بارانداز به همکار چغر و بد بدنش بزند که حریف بدل کاری کرده و این امر میسر نشده.

در ادامه جدیدی به دادن چند فحش آبدار و ایضا نان‌دار رو آورده که در این لحظه بزرگان شورا وارد صحنه شده‌اند و با تاکید بر این‌که دست زدن به لباسشویی کار درستی نیست طرفین دعوا را جدا کرده و قائله ختم به خیر شده است.

بعضی‌ها علت این درگیری را ناراحتی عباس جدیدی از لیست پیروز شورای شهر عنوان کرده‌اند ولی شنیده‌های دیگر ابعاد متفاوتی هم از قضیه را روشن می‌کنند. برخی می‌گویند حالا که عباس جدیدی دیده دستش دارد از شورای شهر کوتاه می‌شود و به جز شورای شهر هیچ جای دیگری هم نیست که قدر ورزشکاری مثل او را که در شکستن شاخ بز تبحر دارد بداند، یاد ایام قدیم افتاده و خواسته چند چشمه از فنون ناب کشتی را رو کند تا مربیان تیم ملی بفهمند که هنوز هم دود از کنده بلند می‌شوند تا بلکم حالا که دستش از شورای شهر کوتاه مانده دوباره به تیم ملی دعوت شود.

ما دعا می‌کنیم که این استراتژی عباس جدیدی به ثمر ننشیند وگرنه از فردا در شورای شهر تهران باید شاهد صحنه‌های زیر باشیم.

 

شورای شهر / روز / داخلی

هادی ساعی وارد سالن غذاخوری شورای شهر می‌شود. می‌رود و مقابل عبدالحسین مختاباد که مشغول خوردن برنج و قیمه‌اش است می‌ایستد. با خشم به او نگاه می‌کند و دستش را محکم می‌کوبد روی میز و می‌گوید: «چرا قیمه‌ها رو میریزی توی ماستا؟»

مختاباد به او نگاه می‌کند، صدایش را صاف می‌کند و در دستگاه ماهور می‌گوید: «هااااا؟!» و باز مشغول غذا خوردن می‌شود.

ساعی دوباره با دست می‌کوبد روی میز و می‌گوید: «چرا قیمه ها رو میریزی توی ماستا؟»

مختاباد دوباره به ساعی نگاه می‌کند و این بار در دستگاه سه گاه می‌زند زیر آواز و می‌گوید: «چیییییی؟»

ساعی این بار با لگد می‌زند روی میز و داد می‌زند: «چرا قیمه ها رو میریزی توی ماستا؟»

مختاباد این بار در دستگاه راست پنجگاه می‌گوید: «هاااااا؟»

در این لحظه هادی ساعی با یک آپچاگی می‌زند زیر میز و قیمه‌ و ماست‌ها می‌ریزد روی لباس مختاباد. مختاباد با چشم گریان همین طور که دارد قیمه‌ها را که پخش و پلا شده جمع می‌کند می‌زند زیر آواز که: «تا کی به تمنای وصال تو یگانه / اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه» هادی ساعی که در دیدن این صحنه سخت متاثر شده همان طور که دارد با یک ضربه تیو موم دولیو چاگی می‌رود توی پوز مختاباد زیر لب می‌گوید: «منو ببخش رفیق! این آخرین فرصتم بود تا خودم رو به بقیه نشون بدم، اگر دعوت شدم تیم ملی یا فیلم جدید بهم پیشنهاد شد از خجالتت در میام.»

 

شورای شهر / روز / داخلی

حسین رضازاده با عصبانیت وارد جلسه علنی شورای شهر می‌شود. می‌رود مقابل میز رئیس شورا و بدون هیچ صحبتی دست و پای چمران را می‌گیرد، فریاد می‌زند خدااااا و با یک حرکت یک ضرب چمران را به بالای سر می‌برد. بعد رو به حضار لبخند می‌زند، سرش را تکانی می‌دهد و با یک نعره چمران را مثل وزنه می‌کوبد زمین.

چمران که پخش زمین شده و از مایه کتلت چیزی کم نمی‌آورد رو به رضازاده می‌گوید «آخه برای چی؟» حسین رضازاده می‌گوید: «راستش من که بعد از شورای شهر میرم دوبی تبلیغ املاک می‌کنم ولی خواستم از عباس جدیدی کم نیارم و در افق محو می‌شود.»

برچسب ها
عباس جدیدی
کتک کاری عباس جدیدی و علیرضا دبیر
کتک کاری در شورای شهر تهران
یادداشت طنز
نظرات کاربران
کد امنیتی
NA30M_PAHLAVAN
NA30M_PAHLAVAN
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ هادی سادی بیاد همینو از پسر منم بپرسه که چرا قیمه رو میریزه تو ماستا یا قرمه سبزی رو میریزه تو سالادا خخخ جالب بود ممنون جناب فروزان نیا فقط اگه چنتا تصویرم داشت بیشتر جلب توجه میکرد :)
i.forouzan
i.forouzan
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
سلام. ممنون از لطف تون. ایشالا پسرتون هم قیمه ها رو دیگه نریزه توی ماستا :))
محمد 313
محمد 313
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
خدا رو شکر که توی این انتخابات مردم نشون دادن دوره عباس جدیدی ها تموم شده. ممنون از مطلبتون
i.forouzan
i.forouzan
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
این رو مدیون مردمیم
صالح
صالح
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
واقعا باعث خوشحالی امثال جدیدی دیگه تو شورا نیستن. دمت گرم. خیلی عالی بود
i.forouzan
i.forouzan
٩٦/٠٢/٣١
٠
٠
ممنون :) به نظرم داریم از لحاظ سیاسی رشد میکنیم