جذب‌های عجیب و عجیب‌تر! / طنز
به بهانه خبرساز شدن پسری که قاشق جذب می‌کند

جذب‌های عجیب و عجیب‌تر! / طنز

نویسنده : ناصر جوادی

امروز هر سایت خبری را که باز می‌کنی حرف از «مهدی آسیابان» است، کار به جایی رسیده که کانال‌های تلگرامی برای جذب عضو عکس این پسر ۱۰ ساله مشهدی را گذاشته‌اند و زیرش نوشته‌اند «پسر آهنربایی، بدو بیا ببین چطور بدنش فلزها رو جذب میکنه، دیر عضو بشی دیگه جذب نمی‌کنه‌ها!»

خب گیرم که بدن این آقا مهدی فلز  جذب کند. که بنا بر شواهد جذب هم می‌کند، چه اشکالی دارد، بگذارید جذب کند بنده خدا، فوقش چهار عدد قاشق و چنگال را جذب می‌کند دیگر ضرری که برای بقیه ندارد!

شاید عده‌ای با این حرف من مخالفت کنند و بگویند خب خبر مهم و جذابی است. نمی‌شود به راحتی از کنارش رد شد. ولی این خبر اصلا هم جذاب و عجیب نیست، خیلی هم تکراری است!  آنقدر خبر جذب چیزهای عجیب و غریب شنیده‌ایم، که خبر جذب چهار عدد قاشق توسط مهدی آسیابان در مقابل آن‌ها خیلی هم عادی و روزمره است!

مثلا ما در سرزمین‌مان خیلی سال‌ها پیش یک «رضاخان میر پنج» نامی داشتیم که بدنش زمین جذب می‌کرد! یعنی هرجای ایران که یک زمین خوب و مرغوب وجود داشت خود به خود جذب او می‌شد و سند و بنچاقش هم به نام می‌خورد، البته امروزه خبری از رضا خان نیست ولی نسل این آدم‌هایی که زمین جذب‌شان می‌شود منقرض نشده و یکهو می‌بینی که نصف ساحل یک رود خانه، چند هکتار از منابع طبیعی یا حتی کوه جذب این‌ها شد!

یکی دیگر از آدم‌های عجیبی که چیزهای عجیب جذب‌شان می‌شود نجومی بگیران هستند این آدم‌ها قیافه‌شان شبیه ما آدم‌های معمولی است و اگر داخل منزل یا ماشین شخصی‌شان نباشند شاید فکر کنیم که با ما فرقی ندارند. ولی بی‌خود فکر می‌کنیم! چون آن‌ها واقعا با ما فرق می‌کنند و به طرز عجیبی چند صد میلیون حقوق را جذب خود می‌کنند طوری که میزان پول تو جیبه یک ماه بچه‌های‌شان از مجموع هزینه تفریحات هفت نسل پیش و هفت نسل پس‌مان هم بیشتر است!

یا همین بانک‌های اسلامی(خدایی اسلامی؟!) که قران قران پس انداز ما را جذب خودشان می‌کنند و بعد به بقیه وام قرض الحسنه (واقعا حسنه؟!) سی و چند درصدی می‌دهند و باز پول و سود جذب می‌کنند!

یا مثلا از همه این‌ها عجیب‌تر جذب شدن فوتبالیست... نه ببخشید توریست‌های اوکراینی به پرسپولیس! 

پس می‌بینید که آن‌قدر جذب‌های عجیب وجود دارد جذب چهار تا تکه فلز توسط مهدی آسیابان ده ساله آنچنان هم خبر ویژه و عجیبی نیست.

برچسب ها
چسبیدن قاشق به بدن
جذب قاشق
یادداشت طنز
جدب های عجیب و غریب
نظرات کاربران
کد امنیتی
امیرحسن
امیرحسن
٩٦/٠٢/١٦
٠
٠
مثل همه متن های ناصر جوادی، و مثلب خودش عاااااااالیییییییییی
naser_j
naser_j
٩٦/٠٢/١٧
٠
٠
قربونت امیر جون
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠٢/١٦
٠
٠
یعنی اولین بار که اینو فهمیدن، مامانش داشته با قاشق بهش غذا میداده و میگفته دهنتو باز کن هواپیما داره میاد، آآآ.. بعد یهو قاشقه میچسبیده به گردنش و میگفته ای وای هواپیمامون هم توپولوف بود سقوط کرد؟!! طفلی شانس هم نداره آهن جذب میکنه، کاش طلا جذب میکرد!!
naser_j
naser_j
٩٦/٠٢/١٧
٠
٠
نه اولین بار چنگال جذب کرده ولی طی چه فرایندی رو نمی دونم :)
شاهرخ
شاهرخ
٩٦/٠٢/١٧
٠
٠
:))))))) خیلی خندیدیم خدا خیرت بده
naser_j
naser_j
٩٦/٠٢/١٧
٠
٠
همیشه به شادی :)
آلاء
آلاء
٩٦/٠٢/١٨
٠
٠
دیر عضو بشبی دیگه جذب نمیکنه هااا.....خخخخخ این عالی بود:)
naser_j
naser_j
٩٦/٠٢/١٩
٠
٠
سپاس :)