تا شما از رده خارج نشوید، پراید عمرا خارج شود!
طنزی پیرامون اظهار نظر جدید مدیر عامل سایپا

تا شما از رده خارج نشوید، پراید عمرا خارج شود!

نویسنده : ناصر جوادی

نمی دانیم چه حکمتی در کار است که در این یکی دو هفته ما و خودرو سازها ول کن هم نیستیم، راستش را بخواهید اول کرم از خودمان بود که هفته قبل در سایت‌مان اگزوز ایران خودرو را گرفتیم و در مورد افزایش قیمت محصولاتش طنز نوشتیم، اما حالا که ما بی‌خیال اگزوز آن‌ها شده‌ایم آن‌ها یقه‌مان را ول نمی‌کنند. 

امروز صبح همین که از خواب بیدار شدم و تلویزیون را روشن کردم مدیر عامل سایپا را دیدم که می‌گوید: پراید از رده خارج نمی‌شود. 

سراغ تیتر روزنامه‌ها هم که رفتم باز دیدم مدیر عامل سایپا گفته پراید از رده خارج نمی‌شود، توی تاکسی رادیو داشت آهنگ حوآمد هوومایون پخش می‌کرد که یکهو موزیک قطع شد و مدیر عامل سایپا گفت: پراید از رده خارج نمی‌شود.

سر سفره نشسته بودم نهار می‌خوردم که این بار دیگر مدیر عامل سایپا خودش دست به کار شد و آمد زد روی شانه‌ام و گفت: «تا زمانی که تقاضا برای خرید پراید وجود دارد، این خودرو از رده خارج نمی شود.» 

گفتم: خب باشه از رده خارج نشود!

کمی تعجب کرد و گفت: یعنی نمی‌خوای هیچ واکنشی نشون بدی؟ 

گفتم: نه! چه واکنشی، به من چه که پراید از رده خارج نمیشه، برو بذار دوغمو بنوشم!

با دلخوری و بغض گفت: می‌دونستم تو هم بین ما و ایران خودرو فرق میذاری! از صبح برای هرکس این خبر رو می‌خونم هیچ واکنشی نشون نمی‌ده، نه کسی خوشحال می‌شه، نه ناراحت، اصلا انگار وجود پراید تو این مملکت برای هیچ‌کس اهمیت نداره.

در جوابش گفتم: خب عزیز، مردم بعد اون حرف شما که فرمودین «هیچ محصولی توان رقابت با پراید را ندارد» نسبت به حرف‌هاتون سِر شدن! ان‌شاءا... از بی حسی اون حرف‌تون دربیان به این یکی هم واکنش نشون میدن! یه احتمال دیگه هم اینه که فکر کردن شما باز دارین یه ورژن جدید از پراید رونمایی می‌کنین و رده خارج هم اسم اون محصوله، مثلا «پراید از رده خارج اس ال» برای همین هیچ واکنشی نسبت به این خبر نشون ندادن، وگرنه همه مردم از شنیدن این خبر خوشحال می‌شن!

یکم از شدت ناراحتیش کم شد و با کمی شک پرسید: یعنی فکر می‌کنی هنوزم وجود پراید برای مردم مهمه؟

گفتم: این چه حرفیه، معلومه که مهمه، تا وقتی که مردم میشینن و حساب کتاب می‌کنن که با پول هر کدوم از ماشین‌های کریس رونالدو میشه چند تا پراید خرید، وجود پراید مهمه! 

نگران تقاضا برای پراید هم نباشین، باز هم تا وقتی که مردم یه کلیه برای فروش و پراید خریدن دارن، تقاضا برای خرید پراید کم نمی‌شه!

بعد از شنیدن حرف‌هام کلی خوشحال شد و گفت: پس باید یه جلسه فوری برای بازنگری در قیمت‌های سال جدید تشکیل بدیم و رفت.

برچسب ها
از رده خارج شدن پراید
سایپا
تولید پراید
پراید جدید
نظرات کاربران
کد امنیتی
sh_taghavi
sh_taghavi
٩٦/٠١/٢٨
٠
٠
سایپا مطمئن😂
naser_j
naser_j
٩٦/٠١/٣٠
٠
٠
(((:
sh_taghavi
sh_taghavi
٩٦/٠١/٢٨
٠
٠
اینا به فکر جوونای مملکت هستن... میدونن که الان همه جوونا ارزوشون هست که یک پراید بخرن و عصرها بعد دانشگاه برن طرقبه یا جمعه ها با خانواده برن شاندیز جوج بزن...
naser_j
naser_j
٩٦/٠١/٣٠
٠
٠
دلم به حال اون جوونی می سوزه که عمری رو با این آرزو سر میکنه آخر سر سوار پراید میره طرقبه ولی برنمی گرده!
علیرضا
علیرضا
٩٦/٠٢/٠١
٠
٠
:خخخخخ