معرفی بازی سرگرم کننده Okay + لینک دانلود
خلاقیت تان را به چالش بکشید

معرفی بازی سرگرم کننده Okay + لینک دانلود

نویسنده : محمد اخلاقی

دنیای بازی‌های مینیمال و کوتاه در سال‌های اخیر پیشرفت فراوانی کرده است. شاید بتوان گفت بازی‌هایی نظیر angry birds و planta vs zombies تعاریف جدیدی از بازی‌های کوتاه را ارائه کردند و به دنبال آن، موجی از خلاقیت در بازی‌سازان به راه افتاد. بازی Okay نیز سادگی در کنار خلاقیت را چاشنی کار کرده است، بازی که می‌توان آن را در ژانر معمایی و فکری طبقه بندی کرد.

در بازی Okay می‌بایست بر اساس قوانین فیزیک تصمیم گیری کنید و گلوله‌ها را طوری پرتاپ کنید که با یک حرکت به تمامی اجسام مورد نظر برخورد کند. شاید مراحل ابتدایی کمی ساده به نظر برسند، اما هر چه جلوتر بروید، مسلما بازی سخت‌تر خواهد شد و فکر شما را بیشتر به چالش خواهد کشید. گیم پلی بازی به شکلی طراحی شده است که تنوع در آن رعایت شده و تغییرات و اضافه شدن اجسام با خواص جدید حس تکراری بودن را کم رنگ کند.

بعضی از مراحل بازی بسیار پیچیده می‌شوند، در این زمان‌ها می‌توانید از راهنمایی بازی استفاده کنید. بازی در ازای پخش یک آگهی تبلیغاتی، کمی شما را راهنمایی می‌کند و نقطه شروع پرتاب را به شما نشان می‌دهد، بعد زاویه پرتاب را باید خودتان پیدا کنید. البته خوبی بازی این است که می‌توانید به تعداد فراوانی پرتاب داشته باشید و شانس‌تان را امتحان کنید. به جز زاویه پرتاب، شدت آن هم در نتیجه نهایی موثر خواهد بود، یعنی هر چقدر انگشت‌تان را بیشتر روی صحفه گوشی بکشید، توپ با قدرت بیشتری پرتاب خواهد شد و نتیجه‌ای متفاوت را خواهید دید. بازی در مراحل بالا به قدری سخت می‌شود که برخی از هواداران، راه حل‌های‌شان را به شکل ویدئویی در یوتیوب منتشر کرده‌اند تا دیگر دوستان‌شان را راهنمایی کنند.

جذابیت بازی‌هایی نظیر Okay در این است که می‌توانید در زمان‌های بسیار کوتاه، یک یا چند مرحله از بازی را طی کنید. پس زمانی که منتظر اتوبوس هستید، در تاکسی و حتی وقتی تلویزیون مشغول پخش تبلیغات قبل از نمایش فیلم مورد نظرتان است، می‌توانید سراغ این بازی بروید و دقایقی با آن خودتان را سرگرم کنید. هر زمان که اراده کنید می‌توانید از بازی خارج شوید و مثل بازی‌های آنلاین درگیر نخواهید بود.

این بازی جذاب برای دو پلت فرم Android و iOS توسعه داده شده است. برای دانلود بازی از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود بازی از کافه بازار

دانلود بازی از اپ استور اپل

برچسب ها
دانلود بازی okay
بازی فکری موبایل
بازی برای اندروید
بازی برای ios
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
AsedHamid
AsedHamid
٩٦/٠١/١٥
٠
٠
تشکر :)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠١/١٥
١
٠
خواهش می کنم
خاتون گیس گلابتون
خاتون گیس گلابتون
٩٦/٠١/١٨
٢
٠
قبلش باید بریم یه واحد فیزیک پایه پاس کنیم :))
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/٠١/١٩
٠
٠
😂😂😅😅