محمدرضا گلزار در لباس دامادی!
سیر تا پیاز ماجرای خواستگارهای گلزار به بهانه اعلام تاریخ ازدواجش

محمدرضا گلزار در لباس دامادی!

نویسنده : فرانک باباپور

سال 95 چهره‌های زیادی داشت، برخی سیاست‌مدار بودند و برخی بازیگر و بعضی ورزشکار و تعداد زیادی هم به خاطر فضای مجازی به شهرت رسیدند. شخصیت‌هایی مثل سجاد رضایی کلاس دوم ب دبستان سیف، کودکی که دلش پارک می‌خواست، عروس جنجالی و خواستگار گلزار! داستان این آخری با داستان اولی‌ها فرق دارد. هیچ کدام از آن قبلی‌ها به خاطر یک آدم مشهور دیگر مشهور نشده بودند. یعنی اگر این دختر از پسر عمویش خواستگاری می‌کرد، دیگر عجیب نبود و ویدئو جایی پخش نمی‌شد. ولی شاید همین ویدئو و حاشیه‌هایی که داشت، باعث شد آن آدم مشهور که شخص شخیص محمدرضا گلزار باشد در تولد 40 سالگی‌اش قول بدهد که سال 96 ازدواج می‌کند و به این نتیجه رسیده باشد که در این 40 سال به اندازه کافی در قلب و آرزوهای دختران سرزمینش نفوذ کرده است.

 

از طرفدار دو آتشه تا خواستگار سه قبضه

محمدرضا گلزار طرفدارهای زیادی دارد که دوستش دارند و می‌توانند جلوی دوربین کلی فاکتور مثبتش را نام ببرند، مثل صدا و قیافه و بازی و مهربانی و ... که اتفاقا دلیل دوست داشتن‌شان هم هست، و از شهرهای دور و نزدیک به مهمانی‌ها و کنسرت‌ها و هرجا که گلزار آن‌جاست بروند و از شوق دیدنش گریه هم کنند. شاهد مثالش هم ویدئو زیر که گریه‌های یک طرفدار برای گرفتن سلفی با هنرمند محبوبش را نشان می‌دهد.

اما در بین طرفداران گلزار، دختری بود که به همراه مادرش آمده بود و علاقه‌اش و اعتراف به علاقه‌اش متفاوت بود. شیطنت مصاحبه کننده بود یا دختر خودش می‌دانست چه می‌گوید و چه می‌خواهد، کار را به جایی رساند که جلوی میکروفون و دوربین تی‌وی‌پلاس اعتراف کند گلزار را دوست دارد و این دوست داشتن از حدود طرفداری هم خارج شده و می‌خواهد با او ازدواج کند!

ماجرا به همین خواستگاری ختم نشد و این دختر به مهمانی محمدرضا گلزار که با حضور بازیگران سریال عاشقانه در رستوران خودش گرفته بود رفت تا رسما از او خواستگاری کند و از آرزویش که زندگی با اوست حرف بزند تا ما واکنش گلزار به این ابراز علاقه را هم ببینیم.

همین ویدئوها باعث شدند او به «خواستگار گلزار» معروف شود و به جز «خخخخ»ها و اموجی‌های خنده و اسم‌های دیگری که روی کارش گذاشتند، برایش دابسمش‌هایی هم بسازند!

که البته این تمسخرها از سمت محمدرضا گلزار هم واکنش داشت و گفت: «افرادی که مورد تمسخر قرار دادن (دختر خواستگار رو)، همه چیز رو مسخره می‌کنند. برای کوچکترین چیزی دابسمش می‌سازند. یک عده هم از بیرون می‌خندند و یک عده هم دارند این‌ها رو تادیب می‌کنند و این جامعه ماست...»

 

همه کس سر تو دارند!

البته فکر نکنید که این دختر تنها عاشق و دلباخته محمدرضا گلزار است. بقیه یا شرم گفتنش را داشته‌اند و یا میکروفون و دوربینی نبوده که ابرازش کنند و اتفاقا این علاقه سن و سال هم نمی‌شناسد! مثل این دختر 5 ساله که اینطور شبیه مادربزرگ‌ها قربان صدقه قد و بالای گلزار می‌رود!

حالا حداقل بعد از ازدواج محمدرضا گلزار تکلیف این دخترها و دخترهای دیگری که دل در گروی او داشته‌اند مشخص می‌شود و می‌دانند قرار نیست محمدرضا گلزار سوار بر اسب سفید از راه برسد و بعد از خواندن یکی از ترانه‌هایش از آن‌ها خواستگاری کند و بهتر است به زندگی خودشان برسند و خواستگار راه بدهند و ازدواج کنند. البته گلزار هم تنها هنرمندی نیست که این‌طور خاطرخواه دارد. همین چند وقت پیش ویدئویی از طرفدار دو آتشه شهاب حسینی منتشر شد که در کپشنش نوشته بودند: «این از خواستگار گلزار هم عجیب‌تره!» و این شاید نشان بدهد که گلزارها و شهاب حسینی‌ها اگر ازدواج هم کنند و بچه هم داشته باشند، باز هم طرفدارانی هستند که رویاهای‌شان را با آن‌ها بسازند و برای ازدواج هم انتخاب‌شان کنند! 

برچسب ها
محمدرضا گلزار
همسر محمدرضا گلزار
تاریخ ازدواج گلزار
خواستگار گلزار
عشق به شهاب حسینی
این از خواستگار گلزار هم عجیبتره
دختر بچه ای که قربان صدقه گلزار می رود
واکنش گلزار به خواستگارش
واکنش گلزار به مسخره کردن خواستگارش
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/٠١/٠٨
١
٠
اون دختر بچه 5 ساله که قربان صدقه گلزار میره، در پشت صحنه سریال عاشقانه است! که گلزار در سریال عاشقانه، دایی اون دختر بچه هست.
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٨
٠
٠
بله بازیگر عاشقانه است. یادم رفت بگم. ولی خب فرقی تو ماجرا نمیکنه! قسمتی از فیلم بوده که قرار باشه بازیش کنه و دارن تمرین میکنن؟!
/////
/////
٩٦/٠١/١٠
٠
١
جناب خطیب البته گلزار در سریال عاشقانه دوست و همکار پدر اون دختر کوچولو هست . داییش هومن سیدی هست . جهت اطلاعتون
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٦/٠١/١٠
٠
٣
دوست بک اسلشی! فیلم رو با دقت ببینید می فهمید هومن سیدی و گلزار با هم برادر هستن. یه کم با دقت تر فیلم ببینید
f_zarrinfar
f_zarrinfar
٩٦/٠٣/٢٨
٠
٠
اقای خطیب دارین اشتباه میزنین گلزار و سیدی برادر نیستن
m.babaee
m.babaee
٩٦/٠١/٠٨
٠
٠
ممنون از مطلب فرانک جان 😊 ویدئو خانمی که از گلزار خواستگاری میکنه هم خنده دار بود هم خجالت آور! مادرش هم همراهیش میکنه جای تعجب:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
میدونی، اگه اصیل باشن و براشون حفظ احترام خودشون و شانشون مهم میبود، هیچوقت اینطوری نمی کردن! و واقعا عجیبه که مادرش با اون سن همراهی می کرد! شاید گفت سنگ مفت گنجشک هم مفت، شاید شد! :| / خواهش میکنم عزیزم :)
f.farzad
f.farzad
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
ای بابا چقد سخته طرفدار دو آتیشه داشته باشی.. پووووووف : )) میدونی فرانک من گلزار رو درک میکنم 😎😎
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
بله صد در صد :)) حالا به نظر شما گلزار دیگه چیکار کنه از این طرفدارهای دو آتیشه دور بمونه و زندگیش رو حفظ کنه؟!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
هیچ وقت این قبیل آدم ها رو درک نکردم و نمیکنم! مگه صرف ظاهر خوب و صدای خوب میتونه دلیل علاقمندی به یه فرد اونم در حد طلب ازدواج ازش باشه؟!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
حالا اینا که بازیگرن و آدم معروف، ولی واسه آدم معمولیاش هم بعضیا همین خصوصیات براشون کافیه! عجیب شده کلا...
NA30M :)
NA30M :)
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
گریه میکنه که عکس بگیره؟؟؟؟ ولی اون که گریه می کرد که عکس بگیره ازین دختره که ازش رسما خواستگاری کرد قابل تحمل تر بود.. بعد این بچه هه رو خدا آخر و عاقبت خودشو ننه باباشو به خیر بگدرونه :| گستاخی و بی شرمی به شدت رواج پیدا کرده من با دیدن و خوندن و شنیدن این چیزا خجالت می کشم جدا..امیدوارم محمدرضا هم خوشبخت شه و ازدواجش مثه بقیه سلبریتی ها به طلاق و جنجال بیشتر ختم نشه... ممنون فرانک جان =)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
خواهش میکنم عزیزم.، ماهم امیدواریم همه سلبریتی ها بتونن راحت زندگی کنن. واقعا اون بچه بزرگ بشه چی میشه :))
...♥...سمانه صالحی...♥...
...♥...سمانه صالحی...♥...
٩٦/٠١/٠٩
١
٠
فقط میتونم بگم خدایا منو بکش...خیلی ضایعست این کارا واقعا ، چقد من سر همین دختره حرص خوردم ، بعید میدونم با این کارایی که کرد ، دیگه همون دوتا خواستگاری هم اگه داشته بیان.. :)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
ای بابا چرا شما حرص بخوری؟ :)) دعا کنیم اونها هم به راه راست هدایت بشن بعد از ازدواجش. دعا کنیم همه بازیگرا هم بتونن زندگی راحت و خوبی داشته باشن. همین امروزم یه مصاحبه با بابک جهانبخش دیدم اونم درگیره! البته همه درگیرن... :(
...♥...سمانه صالحی...♥...
...♥...سمانه صالحی...♥...
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
فقط میتونم بگم خدایا منو بکش...خیلی ضایعست این کارا واقعا ، چقد من سر همین دختره حرص خوردم ، بعید میدونم با این کارایی که کرد ، دیگه همون دوتا خواستگاری هم اگه داشته بیان.. :)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠١/٠٩
٠
٠
گناه دارن طفلیا، خب دست خودشون نیست که... راستش من دلم برای اون دختری که خواستگاری کرد خیلی سوخت. منم یک مدتی عاشق امپراطور نیو گرو شده بودم، اون شتر قرمزه ❤😃
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/٠١/١٠
٠
٠
طفلیا خب دوسشون دارن، چیکار کنن، دست خودشون نبوده :( من دلم برای اون خانومه که گلزار رو دوس داره میسوزه، فکرش رو بکن از همین خواستگاری کنه ^_^ یادمه زمان دبیرستان هرکس عاشق یکی میشد، منم امپراطور نیوگرو رو دوس داشتم، اون شتر قرمز ^_^ :)) راستی من برای این پست نظر گذاشته بودم فرانک جون ولی انگار کد رو اشتباه زده بودم ^_^
لیلی
لیلی
٩٦/٠١/١٣
٠
٠
اون شتر قرمزه را دوست داشتی خخ؟برای چی با اکانت نمیای؟
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٦/٠١/٢٦
٠
٠
همه ی اینکارا واس جلب توجه .کوچیک و بزرگم نمیشناسه . منک درک نمیکنم این ادمارو
translator
translator
٩٦/٠٢/٠١
١
٠
ممنون فرانک جان جالب بود :) باز اینا ازدواجم بکنن موج عظیمی از خود کشی به راه میفته یا که خانومشو پیدا میکنن سیانور به خوردش میدن :))))))