پایان قایم موشک بازی شیرینی و آجیل ها
یادداشت طنز

پایان قایم موشک بازی شیرینی و آجیل ها

نویسنده : ناصر جوادی

در هفته‌ای که گذشت ما شاهد شیرین‌ترین و بهترین اظهار نظر کارشناسی هفته، سال و به جرأت می‌توان گفت قرن بودیم! اصلا اگر چیزی به اسم اسکار اظهار نظر کارشناسی داشتیم با اکثریت مطلق آرا تعلق می‌گرفت به این کارشناس عزیز، حالا هم که همچین اسکاری نداریم چیزی از ارزش‌های این اظهار نظر کم نمی‌شود و ایشان بدانند که با این حرف‌شان ما را مدیون خود کرده و عمری (حداقل تا از حالت فرزند بودن به حالت پدر و مادر شدن تغییر وضعیت نداده‌ایم) ممنون‌شان خواهیم بود.

حتما کنجکاو شده‌اید بدانید که حالا این اظهار نظر چه بود که ما را این چنین سر ذوق آورده؟ عرض می‌کنم خدمت‌تان. شاید باورتان نشود در وضعیتی که هر روز شاهد این هستیم که کارشناسی می‌آید توی رسانه‌های مختلف و زل می‌زند توی چش و چال‌مان و می‌گوید فلان ماده غذایی را نخورید چاق می‌شوید، یا بهمان ماده غذایی قند دارد و بیسار چیز کروسترول دارد و از این جور حرف‌های «نهی از خوردن طور» یک کارشناس آن هم از نوع بهداشتی‌اش پیدا بشود و توصیه‌ای را برای خانواده‌ها داشته باشد که نتیجه مستقیم آن این باشد که ما راحت و بدون دغدغه محل اختفای شیرینی‌های عید را پیدا کنیم، ولی باورتان بشود چون این اتفاق افتاده و کارشناس عزیزی به نام بهمن خدادادیان به خانواده‌ها توصیه کرده‌اند که به هیچ وجه شیرینی‌ها را توی کمد مخفی نکنند و حتما آن‌ها را در یخچال نگهداری کنند (قابل توجه همه مامان‌های محترم!)

حال ابتدا همه با هم دو بار شعار «بهمن مچکریم» را با تمام وجود فریاد زده و بعد از ایشان تقاضا کنیم در این چند روز باقی مانده تا سال تحویل، بیکار ننشسته و با اظهار نظر های این چنینی موجبات شادی و نشاط جوانان و کاهش حس دلخوری جامعه نسبت به اظهار نظرهای کارشناسان را فراهم نمایند و درصورت امکان موارد زیر را در اولویت توصیه‌های‌شان قرار دهند:

1- طی یک توصیه روشنگرانه مادران عزیز را از فواید خوردن سیب زمینی سرخ کرده در حالت سر پا و کنار اجاق گاز توسط فرزندان دلبندشان آگاه کنید تا شاید از این طریق آمار سالیانه سوختگی به وسیله قاشق داغ با کاهش مواجه شود!

2- افزودن کلمه «آجیل» به وسیله یک عدد «واو» ربط به کلمه «شیرینی» در همان اظهار نظر شیرین و معروف فوق الذکرشان، چون متاسفانه  به گواه آمارها میزان اختفای آجیل در مکان‌هایی که به عقل جن هم نمی‌رسد به مراتب بیشتر از شیرینی بوده و گاها دیده شده که آن‌قدر محل مخفی کردن آجیل‌ها پیچیده و دور از ذهن بوده که حتی خود پدر و مادرها هم از یافتن‌شان در می‌مانند!

3- با توجه به قرار گرفتن در ایام جانگداز خانه تکانی و مربوط بودن بحث نظافت به حیطه شغلی‌تان حجت را بر ما تمام کرده و در یک نطق جوان شاد کن بر عدم ضرورت نظافت داخل دودکش‌ها، پشت کابینت‌ها، قسمت‌های خارج از دید لوله گاز و مواردی از این دست در فرایند خانه تکانی و در آفساید بودن‌شان اشاره کنید! 

تمام.

برچسب ها
شیرینی عید
قایم کردن شیرینی
مخفی کردن آجیل
بهمن خدادادیان
نظرات کاربران
کد امنیتی
mamzi
mamzi
٩٥/١٢/٢٢
٠
٠
وقتی مطلب رو خوندم اون تروله نبود :)) یهو سر و کله اش توی پوستر پیدا شد :D
naser_j
naser_j
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
این ترول که میبینی مگس است به دور شیرینی:)
mamzi
mamzi
٩٥/١٢/٢٢
١
٠
آجیل فقط پوستِ پسته ی شور:|
naser_j
naser_j
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
(((:
NA30M :)
NA30M :)
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
خخخ یادِ خونه ی مامانممو آجیل و شیرینی قایم کردناش به خیر... منم از سه چهار سال دیگه اگه عمری باشه باید به فکر یه جای امن برای میوه و آجیلا باشم که پسرم پیداشون نکنه خخخ
naser_j
naser_j
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
نه حرف کار شناس رو گوش کنید تو رو خدا! لطفا شیرینی و آجیلا رو نریزین تو کمدا :)
(بانوی غم)A_B
(بانوی غم)A_B
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
اوففف شیرینی!!:)
naser_j
naser_j
٩٥/١٢/٢٤
٠
٠
((:
اکرم انتصاری
اکرم انتصاری
٩٥/١٢/٢٣
٠
٠
حالا اگه بهمن خان اعلام کنه کمک به خونه تکونی و خانما برای مفاصل و عضلات مفیدن باز ذوق می‌کنین و مطلب می‌نویسین؟
naser_j
naser_j
٩٥/١٢/٢٤
٠
٠
بهمن خان آقا تر از این حرفاست که خام همچین صحنه آرایی های خطرناکی بشه:)