کودتا در مشهد...
وقتی هیچ کسی نمی‌داند سرمربی فعلی تیم پدیده کیست!

کودتا در مشهد...

نویسنده : علیرضا گرانپایه

پدیده مشهد امروز پرخبرترین باشگاه فوتبال کشور بود. آنقدر اتفاقات و خبرها پیرامون باشگاه ضد و نقیض است که کسی نمی‌داند دقیقا در این باشگاه چه کسی مدیرعامل است و چه کسی سرمربی!

بعد از ظهر امروز (13 بهمن)، خبر تغییر سرمربی پدیده بر روی خروجی چند سایت ورزشی معتبر قرار گرفت. هر چند نتایج نه چندان مناسب مهاجری و شاگردانش در چند هفته گذشته، زمزمه‌های تغییر را به گوش می‌رساند ولی با توجه به مصاحبه‌های اعضای هیئت مدیره که هرگونه تغییر را تکذیب کرده بودند، شنیدن حضور مظلومی در پدیده کمی عجیب به نظر می‌رسید. عکس پرویز مظلومی درحال ثبت قرار داد در هیئت فوتبال مشهد و تایید این خبر توسط آقای سوبله چوبله، همه چیز را قطعی جلوه داد ولی ماجرا به همین سادگی نبود. رییس هیئت مدیره باشگاه که بدجور از تغییر نیمکت تیمش بی خبر بود، حضور مظلومی را تکذیب کرد و گفت: «مهاجری سرمربی پیده بود، است و خواهد بود.» حامد واعظ ‌زاده خراسانی پس از مصاحبه‌ای تند علیه برگی‌زر اقدام مدیر عامل تیم را کاملا باطل دانست و گفت که اصلا ایشان مدیرعامل ما نیست و چند روز قبل او را  برکنار کردیم! البته جناب رییس تنها به یک مصاحبه مطبوعاتی بسنده نکرد و برای جلوگیری از تغییرات نیمکت تیم، نامه‌ای به تاج، رییس فدراسیون فوتبال نوشت

رسانه‌ها که حضور مظلومی در پدیده را منتفی دیدند، در حال شوخی با این موضوع در شبکه‌های اجتماعی بودند که ناگهان با مصاحبه برگی‌زر و البته مظلومی همه چیز تغییر کرد. برگی زر اعلام کرد که اصلا هیئت مدیره که ادعا می‌کند، او را برکنار کرده است در شرکت پدیده ثبت نشده است و کاره‌ای نیست! او مظلومی را مربی پدیده اعلام کرد و گفت که آقای مهاجری نباید اصلا برای بازی فردا تیمش به اهواز می‌رفته! ماجرا زمانی عجیب شد که به کمک عکسی متوجه شدیم؛ مظلومی قراردادش را در دفتر آقای شوشتری (مدیر عامل مجموعه پدیده شاندیز) امضا کرده است و با پیراهن باشگاه عکس یادگاری هم گرفته است. سوال این‌جاست که آقای شوشتری نمی‌دانسته که تغییرات در کادر فنی باشگاه باید به تصویب هیئت مدیره برسد یا خود ایشان مجوز دور زدن هیئت مدیره را به هادی برگی‌زر داده است؟ حالا مظلومی و برگی‌زر خودشان را به اهواز رساندند تا یک روز قبل از بازی حساس پدیده و استقلال خوزستان، مهاجری را به مشهد دیپورت کنند و خودشان سکان هدایت تیم را در دست بگیرند. 

روایتی که خواندین، خلاصه‌ای از کودتا چند ساعته در باشگاه پدیده شاندیز بود. جایی که حالا کسی نمی‌داند دم خروس را باور کند یا قسم حضرت عباس را! کسی نمی‌داند که مظلومی قرار است چه گلی به سر تیمی بزند که با مهاجری عملکرد فنی قابل قبولی داشته! حالا به نظر می‌رسد برای اولین بار باشگاه فوتبال پدیده هم گرفتار داستانی شده که چند سالی است هزاران سهامداران این شرکت گرفتارش هستند. داستانی معمایی با رگه‌هایی از ژانر وحشت! وحشت از تکرار اتفاقی که در گذشته نه چندان دور گریبان فوتبال مشهد را گرفت. حال و روز پدیده و  نتایج سیاه جامگان، بدجور یاد و خاطره ابومسلم و پیام را زنده می‌کند. دو تیمی که روزگاری نمایندگان دربی مشهد در لیگ برتر بودند ولی حالا دیگر کسی نام این دو باشگاه را هم به یاد نمی‌آورد.   

برچسب ها
پرویز مظلومی
رضا مهاجری
تغییرات سرمربی پدیده مشهد
هادی برگی زر
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
به بهانه سوالات عجیب مهران مدیری از حضار و واکنش عجیب تر آن ها

وقتی مرز بین شوخی و تحقیر را نمی دانیم

٩٦/٠٥/٢٥
از افشاگری مجید افشاری تا شوخی های +18 در خنداننده شو

خنداننده شو ؛ از ابتدا تا پایان

٩٦/٠٥/٢٦
چپ دست های عزیز ؛ روزتون مبارک

رازهای جالب در مورد چپ دست ها

٩٦/٠٥/٢٢
وجود دو هزار کودک مطلقه در ایران ؛ آماری که همه را شوکه کرد

روایتی تکان دهنده از ازدواج کودکان در ایران

٩٦/٠٥/٢٥
نگاهی به بازار صنعت سرگرمی در ایران

از لباس شهرزاد تا چوبدستی دامبلدور

٩٦/٠٥/٢٤
آشفتگی خواب کوروش از دست سلفی بازها

درها را تا رفتن کیتاروویچ باز نکنید

٩٦/٠٥/٢٤
5 ربات بازی هیجان انگیز برای گروه های دوستانه

معرفی بازی های نوستالژیک در تلگرام

٩٦/٠٥/٢٨
به بهانه ورود ناامیدکننده «امید» به جمع شبکه های سیما

موازی کاری به سبک سیما

٩٦/٠٥/٢٣
لیست لوازم کوهنوردی + قیمت

لوازم کوهنوردی چی بخریم؟

٩٦/٠٥/٢٢
با این 5 اپلیکیشن ؛ سلفی های جذاب تری بگیرید

بهترین اپلیکیشن های سلفی را بشناسید

٩٦/٠٥/٢٣
تلفیق دو دنیای سنتی و مدرن در موسیقی

محبوب ترین گروه های موسیقی تلفیقی در ایران

٩٦/٠٥/٢٦
وقتی مسئولین دست روی دست گذاشته اند...

بالاخره برای ورود بانوان به ورزشگاه ها چه باید کرد؟

٩٦/٠٥/٢٨
همه چیز درمورد مسابقات بازی های رایانه ای، زمان ثبت نام، جوایز، رشته ها

ثبت نام لیگ بازی های رایانه ای آغاز شد + لینک ثبت نام

٩٦/٠٥/٢٩
قوانین عجیب و غریب در کارخانه چسب دارچین

با ما به سقف سعادت بچسبید!

٩٦/٠٥/٢٩
تبلیغات