گروه مسئولان قهرمان و حمله هیولا به تهران!
طنزی پیرامون اتفاقات ناگوار و پی در پی در تهران و واکنش‌های ناامید کننده بعضی مسئولان

گروه مسئولان قهرمان و حمله هیولا به تهران!

نویسنده : فرانک باباپور

چندی ست که تهران آماج حملات قرار گرفته، آن از حمله هوایی یک پهباد غول پیکر(!) که باعث شد پدافندهای هوایی بیفتند به جانش، بعدش هم متوجه شوند یک کوادکوپتر ریزه میزه بوده مربوط به یک شرکت تبلیغاتی و فیلم‌سازی، که پس از مشخص شدن این قضیه، تمام اسلحه‌های ضد هوایی به مصرف باروت نامرغوب و اعتیاد روی آورده و قصد تاکسیرانی در خط انقلاب – آزادی دارند! آن از هفته پیش که ساختمان پلاسکو سوخت و فرو ریخت و هنوز هیچ‌کس مسئولیتش را به عهده نگرفته و همه دارند با آن بغلی بگیر بازی می‌کنند. این هم از حرف‌های اخیر پدر زلزله شناسی ایران، که گفته تهران روی گسل است و زلزله 7 ریشتری در کمین است. 

می‌ترسیم همینطور پیش برود، یک موجود ناشناخته از فاضلاب‌های تهران سر در بیاورد که می‌خواهد دنیا را نابود کند و عدل از تهران هم شروع کرده. مسلما به جز یک سری چیزهای دیگری که در کمین هستند، یک اینطور چیزهایی هم در کمین هستند و باید حواس‌مان بهشان باشد. البته بنده فکر می‌کنم ما در ایران به اندازه‌ای قهرمان داریم که اگر چنین اتفاقی بیفتد می‌توانند یک لیگ عدالت (اسم یک فیلم خارجکی است و در آن تمام قهرمانان جمع می‌شوند بروند دهن موجود ناشناخته‌ای را آسفالت کنند!) بسازند و به نبرد با دشمن بروند. هر یک از قهرمانان زیر برای مقابله با چنین اتفاقاتی پیشنهاد می‌شوند:

 

- محمود احمدی‌نژاد: کافی است با شعار «... entekhabat is coming» در صحنه حاضر شود، آن وقت هر موجود ناشناخته‌ای از ترس 4 سالی که احتمال می‌رود او رئیس جمهور شود، دمش را روی کولش می‌گذارد و می‌رود که می‌رود.

- غلامعلی حداد عادل: سعی می‌کند یک اسم مناسب و کاملا نامرتبط برای موجود ناشناخته انتخاب کند تا از همان اول در زبان فارسی جا بیفتد. یک چیزی مثل «موجود چاق، آتیش داغ!» که اگر خودش از این اسم مطلع شود، می‌زند توی کار فال فروشی و بی‌خیال آشوب می‌شود.

- صادق زیباکلام: با نوشتن نامه‌ای سرگشاده به موجود ناشناخته از او می‌خواهد با ایران سازش داشته باشد و با هم کنار بیایند، در عوض هر کجا نام و نشانی از این موجود دید، قول می‌دهد از رویش بپرد.

- صدا و سیما: رسانه ملی با نشان دادن اخبار تظاهرات مردم آمریکا، خبرهای مربوط به موجود ناشناخته را به صورت زیرنویس تکذیب می‌کند. 

کارلوس کی‌روش: او با شنیدن خبر حمله موجود ناشناخته، از مربی‍‌گری و ایضا حضور در تیم قهرمانان نجات شهر استعفا می‌دهد! ببخشید نمی‌دانم این یکی چرا اینطوری شد!

محمدرضا عارف: عارف در مواجه با هیولا خاطر نشان می‌کند که یک عده زنبیل‌شان را سمت چپ می‌گذارند و به سمت راست رای می‌دهند و سپس سکوت می‌کند، هیولا هم از سکوت عارف درس می‌گیرد و می‌رود ساکت سر جایش می‌نشیند  

- محمدباقر قالیباف: با زدن بنر و تابلوی تبلیغاتی در نقاط شهر و مخصوصا روی پل‌های عابر پیاده، یادآوری می‌کند که در آمریکا دوتا برج دوقلو منفجر شده‌اند و هر سال چندتا موجود شنی و آهنی و شنل‌دار با خنده‌های موذیانه و موجودات فضایی با بشقاب پرنده و یا حتی دایناسورها به کشورشان حمله می‌کنند و خیلی در معرض فشار موجودات ناشناخته هستند. 

- عباس جدیدی: عباس جدید چهارتا بز می‌آورد و شاخ‌هایشان را جلوی موجود ناشناخته می‌شکند. موجود ناشناخته هم دستانش را می‌گذارد روی شاخ‌هایش و جیغ زنان فرار می‌کند!

- رائفی‌پور: بعدها با زوم کردن روی عکس‌های موجود، از خال روی دماغ موجود ناشناخته مثلث فراماسونری درمی‌آورد و آن را ساخت رژیم صهیونیستی می‌داند و تاکید می‌کند که مایکل جکسون هنوز زنده است.

خلاصه که قهرمان زیاد داریم پس آسوده بخوابید و هیچ ترسی از هیچ حادثه‌ای نداشته باشید.

برچسب ها
زلزله تهران
آتش سوزی برج پلاسکوی تهران
کوادکوپتر در آسمان تهران
عملیات ضد هوایی تهران
موجودات ناشناخته
نظرات کاربران
کد امنیتی
faezeh76
faezeh76
٩٥/١١/٠٧
٦
١
واي فرانك جان خيلي خوب بود:)))) مخصوصا صدا سيما و رائفي پور!!!:)))))))))))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/٠٨
٠
٠
ممنون که خوندی فائزه جان :) لطف داری :)))
علیرضا
علیرضا
٩٥/١١/٠٧
١
٠
یک سری هاش خیلی تلخ بود و به قول اون شاعرِ«خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است و ...» اصلا تهران یک وضعی! نمدونم ملت چطوری تو اون آلودگی، شلوغی، سر و صدا و ... زندگی میکنند! | «... عدل از تهران هم شروع کرده ...» عدل؟! عدالت؟ :دی اون به نظرم عد هستش ها
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/٠٨
٠
٠
بله واقعا خیلی تلخ... امیدوارم یه روز یه قهرمان واقعی پیدا بشه... نه همون عدل درسته :)) معنی درست و راست و دقیقا هم میده. «دقیقا از تهران هم شروع کرده ...» ممنون که خوندین :)
m.babaee
m.babaee
٩٥/١١/٠٧
١
٠
قسمت اقای رائفی پور خیلی خوب بود سپاس قلمتان مستدام😊
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/٠٨
٠
٠
رائفی پور به دل همه نشسته گویا :))) خواهش میکنم. ممنون لطف داری :)
NA30M :)
NA30M :)
٩٥/١١/٠٨
٢
٠
خخخخ عالی بود... فقط کاش جدیدی شاخای هیولارو میگرفت از هم سوا می کرد بعدشم مینداختش رو تخت بیمارستان باهاش سلفی می گرفت خخخخ ممنون فرانکم :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/٠٩
٠
٠
:))))) آره اینم میشد باشه، قبلشم دوتا فن کشتی بزنه پشتشو بماله به خاک :))) ممنون نسیم جان :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/١١/٠٩
١
٠
رائفی پور خیلی خوب بود 😂 ولی خیلی استعداد می خوادآ!!! از هرچیزی، اونی که می خوای رو از توش دربیاری 😆
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/١٠
٠
٠
ممنون که خوندی دوستم :) حالا اینقدرهاهم نیست طفلی! ولی خب طنزنویس بایست اغراق کنه! :دی
Narges_V
Narges_V
٩٥/١١/١٠
١
٠
واییی این رائفی پور عالییییی بود=)) پاچیدم ینی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/١١/١١
٠
٠
:)))) قابل شمارو نداره. نوش جان :)
لیلی
لیلی
٩٥/١١/١٤
٠
٠
حیفم اومد نگم که قبلا بهتر مینوشتی