معرفی تقویم منحصر به فرد «تسکوک» + لینک دانلود
برنامه زندگی را در جیب تان بگذارید

معرفی تقویم منحصر به فرد «تسکوک» + لینک دانلود

نویسنده : محمد اخلاقی

نرم افزارهای گوناگونی برای دسترسی به تقویم و یا برنامه‌ریزی شخصی طراحی شده است. بیشتر نرم افزارهای خوب این حوزه خارجی هستند. در این میان نرم افزار تَسکوک با ظاهری منحصر به فرد و امکاناتی متفاوت بسیار کاربردی و به درد بخور است. در این مقاله تصمیم داریم مزایای این اپلیکیشن را بررسی کنیم، اپلیکیشنی که تعریفی جدید از تقویم ارائه کرده است.

تسکوک که از دو واژه تسک (Task) و کوک تشکیل شده به اختصار اشاره می‌کند که کارهایت را راس ساعت انجام بده و ساعتت را کوک کن. این اپلیکیشن رایگان روش جدیدی را برای نمایش برنامه‌ریزی کارها روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی طراحی کرده که از تصور ذهنی انسان‌ها از زمان گرفته شده است. در اپلیکیشن تسکوک تمام یادآوری‌ها، برنامه‌ها و رویدادهای شما دور یک ساعت مچی نمایش داده می‌شوند. برنامه‌هایی که تنظیم می‌کنید به صورت دایره‌ای برای روزهای مختلف یک ماه نمایش داده می‌شوند و با دو بار ضربه زدن روی هر روز می‌توانید به صفحه‌ی برنامه‌ریزی آن روز وارد شوید. این شیوه کمک می‌کند کارهای‌تان را سریع‌تر برنامه‌ریزی کنید و مدیریت بهینه‌تری بر آن‌ها داشته باشید. در کنار این رابط کاربری زیبا و ساده، همچنین می‌توانید برای برنامه‌های خود دسته‌بندی تعیین کنید، توضیحات متنی و صوتی به آن‌ها بیفزایید، زمان هشدار برای آن‌ها در نظر بگیرید و برنامه‌های هفتگی و ماهانه‌ی خود را تنظیم کنید.

تسکوک در اصل یک اپلیکیشن تقویم است، پس باید بتواند نیازهای کاربران از یک تقویم را تامین کند. به نظر می‌رسد تقویم‌های شمسی، قمری و میلادی موجود در برنامه از نظر محتوا کامل باشند و تمام مناسبت‌ها و رویدادهای مهم را به خوبی پوشش بدهند. یکی دیگر از قابلیت‌های شاخص تسکوک در کنار ساعت برنامه‌ریزی، تقویم اسطرلاب است که برای یافتن یک تاریخ مشخص دسترسی خیلی سریع به کاربر می‌دهد و کار با آن واقعا لذت بخش است.

یکی از ویژگی‌های کلیدی اپلیکیشن تسکوک، قابلیت همگام شدن آن با سایر اپلیکیشن‌های تقویم گوشی‌های هوشمند است. برای مثال می‌توانید با انتخاب تقویم گوگل به عنوان تقویم پیش‌فرض، برنامه‌های جدید خود را با آن همگام کنید. بدین ترتیب قادر خواهید بود علاوه بر مشاهده کردن برنامه‌های خود در سایر اپلیکیشن‌های تقویم، از هر جایی و با هر گجتی به برنامه‌های خود دسترسی داشته باشید و حتی آن‌ها را ویرایش یا حذف کنید. طبیعی است که تسکوک امکانات اصلی دیگری مانند نمایش مناسبت‌ها، اوقات شرعی، پخش اذان، تبدیل تاریخ و نمایش اعلان تاریخ را هم در اختیار شما قرار می‌دهد. 

تسکوک را می‌توانید از لینک روبرو از کافه بازار دانلود کنید: https://cafebazaar.ir/app/ir.taskook.taskook/

برچسب ها
تقویم تسکوک
بهترین تقویم موبایل
اپلیکیشن تسکوک
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
a_a
a_a
٩٥/١١/٠٢
١
٠
جالب بود ممنون
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٥/١١/٠٣
٠
٠
خواهش می کنم، موفق باشید
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/١١/٠٢
١
٠
ممنون آقای اخلاقی :) اون از پیشنهاد عالیه ممرایس این هم از این...
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٥/١١/٠٣
٠
٠
خوشحالم که نرم افزارها به کارتون اومد. امیدوارم مورد استفاده همه باشه. انرژی مثبت شما به همه منتقل میشه
اسمارتیز:)
اسمارتیز:)
٩٥/١١/٠٤
٠
٠
خییییلی عالی بود واقعا:))) محیطش جذابه:))ممنونم بسیار زیاد:)
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٥/١١/٠٥
٠
٠
خواهش می کنم، موفق باشید