جناب خان ژیلت فروش می‌شود!
طنزی تلخ درباره پایان تلخ یک عالی‌جناب

جناب خان ژیلت فروش می‌شود!

نویسنده : ناصر جوادی

خبر کوتاه بود و ناراحت کننده «گفته می‌شود مالک جناب خان این عروسک را با رقمی نزدیک به 300 میلیون تومان در اختیار یک شرکت برای تبلیغات اتوبوسی قرار داده است.»

بله حق با شماست، الان که دقت می‌کنم می‌بینم که خبر چندان هم کوتاه نبوده و در دسته اخبار متوسط قرار دارد! ولی خب انصافا ناراحت کننده که بود! فکرش را بکنید عروسکی که از یک لبو فروشی کوچک در کوچه مروارید کارش را شروع کرده بود و تنها با پشت کار و بدون ارث عمه، پارتی، اختلاس یا معوقه بانکی مالکیت باشگاه پاری سن ژرمن را از آن خود کرده بود و صاحب بزرگ ترین شبکه توزیع لبو در جهان بود، کسی که تا همین چند وقت پیش برای خودش برو بیایی داشت و همه مردم برای دیدنش صف می‌بستند، حالا باید کف اتوبوس «شیش تا روکش حرارتی کنترل فقط هزار تومان» را تبلیغ کند یا با آن صدای شش دانگ و مخملی‌اش باید داد بزند «ژیلت سه تیغ نارگیلته!» دیدید چقدر ناراحت کننده است؟

تازه این‌ها هنوز روزهای خوب جناب خان است، چون ممکن است در تابستان و با گرم شدن هوا و شیوع دوباره آن بیماریِ روم به دیوار! جناب خان به اقتضای شغلش که تبلیغات در داخل اتوبوس است مجبور شود به مسافران بگوید «روم به دیوار را جدی بگیرید» یا «روم به دیوار در کمین است» بله تصور روزهای پیشروی عروسک نارگیله خوان حتی پرز نارگیل را هم می‌ریزد!

اما از همه این‌ها که بگذریم ناراحت کننده‌ترین چیزی که با توجه به موقعیت جدید برای جناب خان اتفاق خواهد افتاد از دست دادن معشوقه‌اش «احلام» است، این دختر ناشناخته که هیچ ارتباطی با آن یکی احلام معروفه ندارد! با وجود اعتقاد شدیدی که به دو طرفه بودن اتوبان عشقی داشت تنها به خاطر وساطت سلبیریتی‌هایی که مهمان خندوانه می‌شدند و با در نظر گرفتن شغل و موقعیت اجتماعی خوب جناب خان حاضر شده بود از اعتقادش کوتاه بیاید و با استفاده از تبصره مال دنیا، بله را بگوید، اما حالا حتما یادش خواهد آمد که هیچ چیز عشق دو طرفه نمی‌شود و از بله گفتن انصراف خواهد داد و به خواستگارهای دیگرش فکر خواهد کرد، و جناب خان در یکی از روزهایی که برای فروش یک سرویس هشت پارچه قابله تفلون کله‌اش را به شیشه‌های اتوبوس می‌کوبد خبر ازدواج احلام با «شاه حسینی» را خواهد شنید!

برچسب ها
جناب خان
یادداشت طنز
تبلیغات اتوبوس
احلام
نظرات کاربران
کد امنیتی
سیده نعیمه زینبی:)
سیده نعیمه زینبی:)
٩٥/١٠/٢٧
٢
٠
طنزش جالب و تلخ بود! ممنون
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٧
٠
٠
ممنون از شما
...♥...سمانه صالحی...♥...
...♥...سمانه صالحی...♥...
٩٥/١٠/٢٧
٢
٠
نامردا همین یکی خوب بود ، که همینم ورداشتن بردن..😭😭😭 ممنوووون..
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٧
١
٠
هعععععی خوبان همه رفتنی اند و لابد بدان ماندنی:) ممنون از شما
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/١٠/٢٧
١
٠
خوب بود ، خداقوت
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٧
٠
٠
مرسی، بزرگوارین!
تقی زاده
تقی زاده
٩٥/١٠/٢٨
٠
٤
خندوانه چی بود که جناب خانش چی باشه، یکی از یکی لوس تر و خنک تر
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٨
١
٠
بنده به نمایندگی از طرف مدیران شبکه نسیم از شما عذر خوام، قول دادن تو برنامه سازی های آینده جبران کنن
mamzi
mamzi
٩٥/١٠/٢٨
٠
٠
عالی، واقعا نگاه جالب و باحالی بود به قضیه این روزهای جناب خان.دست مریزاد
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٨
٠
٠
مرسی، باحالی از خودته
مائده کاشیان
مائده کاشیان
٩٥/١٠/٢٨
١
٠
دلم واسه جناب خان تنگ شده،واقعا حیف شد :(
naser_j
naser_j
٩٥/١٠/٢٩
٠
٠
به زودی در اتوبوس های سراسر کشور!