معرفی سایت؛ از ساخت موسیقی تا دسترسی به تمام رادیوهای جهان
چند سایت جذاب و سرگرم کننده

معرفی سایت؛ از ساخت موسیقی تا دسترسی به تمام رادیوهای جهان

نویسنده : محمد حسین وکیلی

این روزها وبگردی در دریای بی سر و ته اینترنت، بدون داشتن کشتی و قطب‌نما کار خطرناکی‌ ست و شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مدت زمان زیادی را صرف گشتن در اینترنت کنید و در انتها هیچ چیز دندان گیری نصیب‌تان نشود. استفاده از معرفی سایت‌ها و با آدرس قبلی به دنبال سایت رفتن، می‌تواند راه خوبی برای استفاده بهتر شما از دنیای وب باشد.

 

تمام رادیوهای جهان در یک سایت

http://radio.garden/

این سایت، شبکه‌های رادیویی دنیا را به صورت گرافیکی برای شما پخش می‌کند. فقط کافی است دایره را به هر نقطه از جهان که دل‌تان می‌خواهد ببرید تا رادیو‌های آن منطقه را بشنوید. اگر هوس آهنگ‌ گوش کردن به زبان خارجی‌ها را کردید این سایت خیلی می‌تواند به شما کمک کند چون واقعا انتخاب موزیک رادیو‌های‌شان عالی است.

 

چراغ های یک خانه در آلاسکا را خاموش و روشن کنید

http://christmasinfairbanks.com/

یک خانواده آلاسکایی کنترل خاموش و روشن کردن چراغانی خانه خود را در اختیار بازدیدکنندگان سایت گذاشته‌اند. شما می‌توانید به صورت زنده خانه را تماشا کنید. فقط حواس‌تان باشد امکان دارد چند نفری هم‌زمان با شما در سایت در حال کخ ریختن به چراغ‌ها باشند. لطفا بیش از 3 دقیقه در این سایت نمانید تا نفرات بعدی هم بتوانند چند دقیقه‌ای با این چراغ‌ها بازی کنند!

 

موزیک بسازید

http://www.madeon.fr/adventuremachine/

روی هر کدام از مکعب‌ها کلیک کنید تا یک ریتم و آهنگ پخش شود و تا بتوانید یک موزیک درست حسابی و باحال بسازید و دی‌جی خودتان شوید.

 

حس پیانو زدن را تجربه کنید

http://touchpianist.com/

اگر مثل من از صدای پیانو لذت می‌برید اما نمی‌توانید یک پیانیست حرفه‌ای شوید. این سایت به شما حس یک پیانیست را می‌دهد. قطعه را از منو انتخاب می‌کنید و با سرعت کلیک کردن و یا فشار دادن یکی از حروف کیبورد سرعت قطعه در حال اجرا هم تغییر می‌کند.

 

ساخت یک قطعه از صداهای طبیعت

http://asoftmurmur.com/

اگر دوست‌دارید یک قطعه موسیقی از صداهای طبیعی بسازید این سایت حسابی به درد‌تان می‌خورد. مثلا می‌توانید صدای کافی‌شاپ، باران، باد، موج، آتش، پرنده و... را به مقدار دلخواه‌تان کم و زیاد کنید و یک موزیک طبیعی دلچسب را داشته باشید.

 

سایت پیشنهاد فیلم برای مودهای مختلف

http://agoodmovietowatch.com/

اگر هوس فیلم‌ نگاه کردن دارید ولی نمی‌دانید چه فیلمی را ببیند به این سایت سر بزنید و شانس‌تان را امتحان کنید. اگر در فاز مخصوصی هستید می‌توانید از منو به قسمت «MOOD»  مراجعه کنید و بسته به فازتان فیلم‌های پیشنهادی این سایت را ببیند.

برچسب ها
سایت های جذاب و سرگرم کننده
معرفی سایت سرگرمی
سایت های خلاقانه
نظرات کاربران
کد امنیتی
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/١٠/٠٢
٠
٠
خییلی جالب بود مخصوصا اون خونه
mhv
mhv
٩٥/١٠/٠٤
٠
٠
خداروشکر راضی بودین:)
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/١٠/٠٣
٠
٠
سایت خوب چی میل دارید:)))) خدا رو شکر دوباره راه انداختینش:))) سایتام همه عالی و باحال:) فقط همینحوری داشتم میومدم پایین منتظر پیشنهاد ویژه بودم یهو دیدم تموم شد:( .... در کل خدا قوت و خیلی ممنون:)))
mhv
mhv
٩٥/١٠/٠٤
٠
٠
اره دیگه به لطف خدا و سایر بزرگان دوباره راه افتاد:) انشاالله چرخش بچرخه! تقریبا سایت های این دفعه خودشون صفحه جذاب محسوب می شدن برای همین نداشت
k_koolak
k_koolak
٩٥/١٠/٠٥
٠
٠
همشو امتحان کردم