دور جدید مسابقات جیم در عید
ضمن اعلام پایان مسابقۀ زمستانه سایت جیم

دور جدید مسابقات جیم در عید

نویسنده : مدیر سایت
سلام و درود بر همه دوستان خوب جیمیِ خودمان! سال نو و عید نوروز را به همه‌تان صمیمانه تبریک می‌گوییم و امیدواریم ایام پیش رو، برایتان پر از خوشی و شادی باشد.
به لطف خدا و همکاری شما، در یک و نیم ماه گذشته، با شش مرحله از مسابقات زمستانه سایت جیم، در کنارتان بودیم و تا امروز، با استعدادهای طناز، داستان‌پرداز و جذابی آشنا شدیم. اما با شروع سال جدید تصمیم گرفتیم مسابقات جیم را کمی گسترش بدهیم و با مسابقات روزانه در کنار شما باشیم و پازل شاد عیدانه شما را کامل کنیم. پس، از همین لحظه هر چه فسفر در گوشه‌های ذهن‌تان ذخیره کرده‌اید برای سوزاندن آماده کنید که خیلی با شما کار داریم.
برای هر روز، دو مسابقه مجزا برایتان در نظر گرفته‌ایم که می‌توانید بنا به شرایط و زمان خودتان برنامه ریزی کنید و در یک یا هر دو مسابقه ما شرکت کنید. مسابقه اول، مثل گذشته، در بخش انجمن‌های سایت جیم، هر روز ساعت ۱۱ قبل از ظهر شروع می‌شود و مسابقه دوم هر روز ساعت ۱۸ در صفحه اینستاگرام جیم با آیدی Jeem.ir شروع می‌شود و تا ساعت ۱۵ روز بعد ادامه پیدا می‌کند.
مسابقه بخش اینستاگرام ممکن است به شکل پست جدید یا استوری صورت بگیرد. پس حواستان به استوری‌های جیم هم باشد. و البته بخش خوب ماجرا این است که هر مسابقه موضوع و جایزه مجزای خودش را دارد و هر شب دو نفر اول مسابقه سایت و اینستاگرام جیم معرفی شده و جوایزی به رسم یادبود دریافت خواهند کرد.
در مرحله پنجم مسابقات زمستانه چه گذشت؟
در رای‌گیری مسابقه پنجم که همان «عبارت طنز کوتاه» بود در رای‌گیری مسابقه پنجم که همان «عبارت طنز کوتاه» بود، کاربران mim_jeem_jan، بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی،Taiyebe ghafooriyan و sara_j با بیشترین آرا برنده شدند. (برنده‌ها منتظر تماس‌مان باشند!) 
و در پایان، باید بگوییم که رای‌گیری آخرین مرحله از مسابقات زمستان، در پایین همین پست انجام خواهد شد. از بین انبوه عبارت خلاقانه‌ای که شما عزیزان ارسال کرده بودید، بهترین‌هایشان را انتخاب کردیم و انتخاب نهایی را به شما می‌گذاریم. پس از بین گزینه‌ها، به سه عبارت (سه کلمه‌ایِ عاشقانه) شایسته را طبق روال مسابقات قبلی انتخاب کنید.
یک: من عاشقتم خره!
دو: ظرفا رو من می شورم
سه: تو گوشت نداری؟
چهار:صبر می‌کنم بیای
پنج: دردات مال مو!
شش: دلم پی دلته
هفت: موهاتو کوتاه نکنی!
هشت: نذر کردم بمونی
نه: گفتم قارچ نریزه
ده: دم در منتظرتم
برچسب ها
مسابقه عیدانه جیم
نوروز 98
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
ستاد های انتخاباتی بنده اطلاع دادن بنده با هفتاد درصد آرا پیروز انتخابات هستم. اگه غیر این شد بریزید تو خیابونا...
Mim_jeem_jan
Mim_jeem_jan
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
1-2-7
زینوس اسکندر
زینوس اسکندر
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
:/
دایناسور
دایناسور
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
3-4-10
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
از همین تریبون به بوریس عزیزم که قراره جایزه شو با من شریک باشه تبریک میگم و همچنین بقیه برنده ها..رای هام هم: یک،هفت؛نه :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
۲_۴_۸
Taiyebe ghafooriyan
Taiyebe ghafooriyan
٩٨/٠١/٠٣
٠
٠
با عرض تبریک به خودم و سایر برندگان:) ۲٬۷،۱۰
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٨/٠١/٠٤
٠
٠
یک نه ده
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٨/٠١/٠٥
٠
٠
۱ و ۹
فاطمه
فاطمه
٩٨/٠١/٠٦
٠
٠
شماره 3
heydaretebari
heydaretebari
٩٨/٠١/٠٨
٠
٠
شماره 8
Moshteba_sin
Moshteba_sin
٩٨/٠١/١٣
٠
٠
10/5/2