لیگ فیفا 2019 در مجلس
خبرچین - شماره یکم

لیگ فیفا 2019 در مجلس

نویسنده : ناصر جوادی

هر هفته خبرهای زیادی را می‌شنویم. خبرهای خوب، خبرهای بعد، خبرهای راست، خبرهای دروغ، خبرهای تکراری و... اما از آن‌جایی که ما شما را خیلی دوست داریم خبرها را فله‌ای به به سمع و نظرتان (ببخشید کلمه غیر فارسی به کار بردم، ولی این ترکیب خیلی با کلاس بود. از بچگی آرزو داشتم یک جایی به کار ببرمش، الهی آرزوهای شما هم خاطره شود) نمی‌رسانیم، بلکه از میان خبرها بهترین‌شان را دست‌چین و در بخش هفتگی خبرچین تقدیم‌تان می‌کنیم.

ویلا را با خودش به آن دنیا نمی‌برد

متاسفانه در هفته‌ای که گذشت شاهد مقاومت برخی از مردم در مقابل خوردن نان خشک و بستن لنگ بودیم. برخی از مردم هم که وقاحت را به اوج رسانده و از آقای ولایتی پرسیده بودند که «چرا خودت لنگ نمی‌بندی؟» یا حتی بعضی‌هایشان که دیگر ته حیا را بالا آورده بودند، به ویلای هزارمتری آقای ولایتی در سعادت‌آباد گیر داده بودند که خوشبختانه آقای حسین شریعتمداری وارد میدان شد و به مردم اطمینان خاطر داد که آقای ولایتی قول داده‌اند ویلا را با خود به آن دنیا نبرند و بعد از ... سال (عمر دست خداست ما چه کاره‌ایم که عدد بنویسیم؟) که عمرشان را به ... (عمر خودشان است. به ما چه که بگوییم به چه کسی می‌دهند؟) دادند ویلا را وقف می‌کنند. خوشبختانه مردم بعد از شنیدن این خبر از قضاوت عجولانه‌شان خجالت کشیدند و مقاومت را بی‌خیال شده و رفتند لنگ‌شان را ببندند.

مجلس باید خجالت بکشد!

در هفته‌ای که گذشت برخی رسانه‌ها با انتشار تصویری از نماینده‌ای که در صحن مجلس مشغول بازی با موبایلش بود، نوشتند که این نماینده باید از سن و سال و قد و قواره و همچنین جایگاهش خجالت بکشد (بنده خدا اگر از این همه چیز خجالت بکشد، آخرش می‌رود معتاد می‌شود). ما فکر می‌کردیم فقط مردم پررو شده‌اند، نگو رسانه‌ها هم پرو شده‌اند. رسانه‌های عزیز! من از شما می‌پرسم، چرا این نماینده عزیز باید خجالت بکشد؟ این شما هستید که باید خجالت بکشید. اصلا مجلس باید خجالت بکشد که در صحنش چهار تا کنسول بازی درست و حسابی تعبیه نکرده که کودک درون نماینده‌ها با آنها مشغول باشند و حوصله‌شان سر نرود. مجلس در راس امور است، بازی‌هایش هم باید در راس بازی‌های موجود در بازار و گوگل‌پلی باشد! آقای نماینده شما باید کمِ کم‌اش فیفا 2019 بازی می‌کردید. من به نمایندگی از همه رسانه‌ها و مجلس از شما عذرخواهی می‌کنم.

دفعه بعد کار را به خودشان بسپرید!

باخبر شدیم در عملیات زنده‌گیری و انتقال 10 راس گورخر توسط سازمان محیط زیست پنج راس گورخر تلف شده‌اند! یعنی از هر دو گورخری که قرار بوده زنده‌گیری شوند، یک گورخر را کشته‌اند که البته رکورد بدی نیست. ما هم نباید زیاد به سازمان محیط زیست گیر بدهیم. به جای گیر دادن نیمه پر لیوان را نگاه کنیم. بالآخره هنوز پنج گورخر زنده هستند. اگر آن‌ها هم تلف می‌شدند چه؟  فقط از سازمان محیط زیست تقاضا می‌کنیم اگر دفعه بعد قصد زنده‌گیری و انتقال گورخرها را داشت، کار را به خود گورخرها بسپارد. درست است که گورخرها هم پنجاه درصد خر هستند و اسم‌شان بد در رفته، ولی بالآخره آن‌ها هم کمی منطق دارند و می‌فهمند که به نفع‌شان است خودشان تسلیم و منتقل شوند. این‌طوری شاید تعداد تلفات شان کم شد.

 

برچسب ها
ولایتی
مجلس
طنز
نظرات کاربران
کد امنیتی
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
واقعا خوب عمل کردن در زنده گیری گورخرها :) برام سوال پیش اومده که اون پنجاه درصدی که زنده گیری نشدن، دقیقا چی شدن؟ مرده گیری شدن؟ یعنی نشده زنده شون رو بگیرن یا زنده گیری شدن ولی وسط کار مردن؟ یه گورخره دیگه :) تو فیلما بهشون با تفنگ بیهوشی شلیک می کنن و بعد میذارنشون توی کامیون و میبرن به باغ وحش یا منطقه حفاظت شده. یه حسی بهم میگه حواسشون نبوده، به نصف گورخرها با تفنگ معمولی شلیک کردن :)))
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ خیلی خوب بود حتی احتمالا اینا گورخرا رو تهدید کردن خودتون همکاری نکنین تو انتقال با تیر میزنیمتون! بعد که گورخرا نشنیده گرفتن و سهل انگاری کردن اینام زیاد تو نقششون فرو رفته بودن تیر در کردن!
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
:))) اینجا مشخصه گورخرها از میراث خریت شون بیشتر بهره بردن تا میراث گوری شون :)
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
بله! اشاره میکنن تو 20:30 گزارش پخش شده که گفته مسئول مربوطه گفتن دوزِ داروی بیهوشیِ توی گلوله ها زیاد بوده، گورخرها اُوردوز کردن!
naser_j
naser_j
٩٧/٠٧/٢١
٠
١
اگه مثل بچه ی گور خر خودشون تسلیم میشدن الان زنده بودن!
f_Hoseini
f_Hoseini
٩٧/٠٧/١٩
٠
٠
D: خیلی خوب بود.اینم از نماینده هامون..حالا معلوم شد چی بازی میکرده؟؟؟
naser_j
naser_j
٩٧/٠٧/٢١
٠
٠
معلوم شده ولی ما اجازه انتشار اطلاعات سری نماینده ها رو نداریم :) شاید یه بازی استراتژیک باشه و به امنیت ملی ربط داشته باشه پس بهتره کنجکاوی نکنیم :)))