گزارش شهرآورد با خیارشور و نون اضافه
نقش وزیر بهداشت در نتیجه دربی

گزارش شهرآورد با خیارشور و نون اضافه

نویسنده : ناصر جوادی

تا چند ساعت دیگر هشتاد و هشتمین شهرآورد پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار میشود و تماشاگران زیادی در ورزشگاه و سراسر ایران این بازی را تماشا خواهند کرد. حدود 90 هزار نفر به ورزشگاه میروند و از شنیدن لایو آخرین ورژن فحش‌های وارداتی و بومی، خوردن ساندویچ سه نانِ کاهو، کلم و خیارشور+ 7 گرم کالباس، تنفس دود انواع سیگارهای کارخانه‌ای و دست ساز و تماشای قمه‌زنی لذت می‌برند. باقی تماشاگرانی که از این نعمات بی‌بهره هستند نیز در خانه می‌نشینند و بازی را با گزارش یکی از گزارش‌گران برنامه فوتبال برتر میبینند. تماشای دربی با گزارش هر گزارش‌گر لذت خاص خودش را دارد. مثلا تماشای بازی بازی با گزارش محمدرضا احمدی اطلاعات بانکی و تراکنشی شما را بالا میبرد، تماشای بازی با صدای سیانکی صبر و تحمل‌تان را افزایش میدهد. شنیدن گزارش سرهنگ علیفر استقامت تارهای صوتی را اگر در هم نشکند تقویت میکند، گزارش پیمان یوسفی به شما کمک میکند درس عربی را در کنکور 100 بزنید. گزارش عادل فردوسی‌پور نیز برای تقویت نمره درس آمار و احتمالات مفید است! و بالاخره گزارش جواد خیابانی باعث میشود در تمام 90 دقیقه صدای تلوزیون را قطع کنید و از سکوت لذت ببرید! این شما و این دربی 88 با گزارش این عزیزان.

محمد رضا احمدی: «هشتاد و هشتمین دربی پایتخت تا لحظاتی دیگه شروع می‌شه. من همین‌جا می‌خوام از فرصت استفاده کنم و اپلیکیشن پرکاربرد «رومخا» رو خدمت‌تون معرفی کنم. شما با نصب این نرم‌افزار علاوه بر پرداخت تمام قبوض آب و برق و گاز و تلفن می‌تونید 100 هزار تومن پول‌ دستی که از شوهر عمه‌تون هم قرض گرفتین پس بدین و از هزاران جایزه نقدی و نسیه و کی داده کی گرفته هم بهره ببرید. خب از اتاق فرمان اشاره میکنن بازی 10 دقیقه قبل تموم شده. من همین‌جا ضمن دعوت شما به نصب این اپلیکیشن تا معرفی رومخایی دیگه شما رو به خدا میسپارم. »

جواد خیابانی: «امروز در زمین مسابقه دوتا پرسپولیس داریم، یه استقلال تهران و یه پرسپولیس تهران، جالبه که دو تا هم استقلال تهران داریم یه استقلال تهران و یه پرسپولیس تهران! یعنی در واقع چهارتا تیم به مصاف هم می‌رن.»

پیمان یوسفی: «فی‌الواقع باید به ضرس قاطع خدمت‌تون عرض کنم گلی که تیم میهمان تو اون شلوغی وارد دروازه تیم میزبان کرد، گل بعیدی بود، نشون به اون نشونی که شبیه‌اش رو کم‌تر دیده‌ایم.»

سرهنگ علیفر: «تووووی دروازه! تویییییییی دروازه! یک بار دیگه ثابت شد دفاع خطی به درد لای جزر دیوار هم نمی‌خوره. این نکته رو اسطوره سابق دنیای فوتبال دووولاب امیر هم پیش از این گفته بود.»

مزدک میرزایی: «علی علی‌پور توپ رو از آرمین سهرابیان عبور می‌ده، علی‌پور یه پسرخاله فوتبالیست هم داره که در تیم امید پرسپولیش قائم شهر بازی می‌کنه. اون بازیکن عاشق بازی فرمینیو مهاجم لیورپوله. فرمینیو از 9 سالگی تو مدرسه‌شون آقای گل بود، و بازی‌های خوبش باعث فر خوردن محاسن معلم‌هاش میشد و به همین خاطر هم به فرمینیو معروف شده. اون یه پسر دایی داره که با خواهر کوچیکه آگوستو سزار دروازه بان سوم تیم دوم سائوپائولو ازدواج کرده و هیچ علاقه‌ای به فوتبال نداره و در یکی از کوچه‌های فقیر نشین شهر شون فلافلی داره و به سوسینیهو مشهوره! خب در همین لحظه توپی وارد دروازه می‌شه که مهم نیست! جالبه بدونید پسرخاله ناتنی پله سه سال پیش به دلیل خوردن فلافل مونده در ساندویچی سوسینهو دچار مسمومیت غذایی شد.»

عادل فردوسی پور: «در53 تا از 87 دربی قبلی هروقت تیم میزبان درنیمه اول از راست به چپ بازی کرده، بازی مساوی شده. در 22بازی هم که میزبان از چپ به راست بازی رو شروع کرده، بازی مساوی شده! در دربی‌های قبلی هر‌وقت تیم میزبان قبل از دقیقه 2 صاحب پرتاب اوت شده تیم در دقیقه 27 صاحب یه موقعیت گل شده! تو 29 بازی آخری که قبل از شروع سوت بازی تخمه تماشاگرا تموم شده بازی به خشونت کشیده شده. همچنین در 8 بازی آخری که مهاجم تیم میهمان در نیمه اول گل زده تیم میهمان صاحب 7 کرنر شده. لامصب چیه این فوتبال؟ چیه این آمار؟ اما متاسفانه در 700 هزار سال اخیر هیچ وقت هیچ وزیر بهداشتی به کسی نگفته «خودت بمال!» تا ببینیم نتیجه ‌چنین حرفی چه تاثیری در نتیجه دربی پایتخت داره!»

برچسب ها
دربی88
استقلال
پرسپولیس
نظرات کاربران
کد امنیتی