ماجرای آناشید حسینی و همسرش چه بود؟
افشاگری های اینستاگرامی صدرالساداتی از زندگی آقازاده ها

ماجرای آناشید حسینی و همسرش چه بود؟

نویسنده : مریم نیک‌پور

این‌روزها افشاگری از آقازاده‌ها داغ‌ترین اتفاق فضای مجازی است که از آناشید حسینی، عروس سفیر ایران در دانمارک؛ شروع شد. حتی با گذشت چیزی حدود دو هفته، ماجرا هنوز ادامه دارد و به رسانه‌های سراسری همچون رادیو و تلویزیون هم راه پیدا کرده است. ماجرای این افشاگری از یک روحانی فعال در فضای مجازی شروع می‌شود که می‌گوید قصدش مبارزه با فساد آقازاده‌هاست و می‌خواهد تشت رسوایی‌شان را بر زمین بزند. اقدامی که به دنبال آن، داستانی غیراخلاقی رقم خورد و آن هم اینکه عکس‌های خصوصی و بدون حجاب عروس سفیر در فضای مجازی منتشر شد. 

 

اول خط افشاگری

آغاز ماجرا از قابلیت جدید اینستاگرام شروع شد، پرسیدن سوال از آناشید حسینی! طراح لباس معروف اینستاگرامی که خودش مدل طرح‌هایش است و به خاطر پوشش خاص و محجبه بودنش حسابی معروف شده. او از مخاطبانش خواست تا سوال بپرسند و آن‌ها از آقازاده بودن همسرش و اوضاع مالی‌شان پرسیدند که آناشید با تکذیبش، ادعا کرد که سطح مالی متوسطی دارند و به زور توانسته‌اند یک خودرو 206 بخرند و خانه‌ای 90 متری اجاره کنند. صحبت‌ها و ادعاهای آناشید درباره سطح مالی متوسط با عکس‌های سفرهای خارجی‌اش و ایونت‌هایش در هتل‌های لوکس جور در نمی‌آمد. تا اینکه سید مهدی صدرالساداتی با انتشار عکسی از آناشید حسینی و عنوان کردن قیمت‌های نوجومی کیف و ساعت و لباس‌هایش، حقایق جدیدی را افشا کرد.

آناشید حسینی

 

عروسی لاکچری

بعد از انتشار اولین افشاگری، عکس‌های عروسی و آن عکس معروف احمد خمینی در کنار امیرمحسن مرادیان(همسر آناشید حسینی) در اینستاگرام دست به دست می‌شد تا دومین افشاگری بزرگ رقم بخورد. ماشین بنز، کفش چند میلیونی عروس خانم و تالار فوق لوکس، مهر اثبات بر این عروسی لاکچری زدند. البته جناب داماد با انتشار عکس فیش پرداختی 50 میلیونی ادعا کرد عروسی ما لاکچری نبوده و عروس خانم هم در یک لایو مفصل فرمودند که تمامی این افشاگری‌ها ساختگی‌ست و بخشی از آن کیف و کفش و لباس‌ها فیک بوده و بخش دیگری را هم در زمان مجردی خود خریده یا هدیه گرفته است. که البته این موضوع را می‌شود از اینستاگرام او به خوبی دریافت. آناشید حسینی پیش از ازدواج هم از اوضاع مالی خوبی برخوردار بود و می‌شود گفت که سبک زندگی او به همین روال بوده. 

 

من خارجی می پوشم

در میان همین افشاگری‌ها فیلمی از مصاحبه آناشید حسینی با یک برنامه اینترنتی پخش شد. مصاحبه‌ای که مدت‌های پیش انجام شد و او صراحتا می‌گوید لباس خارجی می‌پوشد و این لباس‌ها را در سفرهای خارجی خود از برند‌های معروف می‌خرد. این در حالی بود که او قبلا در اینستاگرام خود جوانانی را که به دنبال خرید و استفاده از برندهای خارجی‌اند نصیحت می‌کرد. که محصول داخلی بخرید تا به اقتصاد کمک کنید. این اظهار برندپوشی، واکنش‌هایی هم در بر داشت. بعضی از بازیگران گفتند که خوش‌تیپی راحت است اما دادن پول با این قیمت دلار به لباس از مردم بیچاره بر نمی‌آید. در ادامه هم مجری رادیو از این سخنان عصبانی شد و صراحتا گفت برید بمیرید شما! 

---

 

دعوا در لایو

بحث میان خانواده سفیر و روحانی افشاگر بالا می‌گیرد. دو طرف یکدیگر را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند تا صدرالساداتی آقای مرادیان را به مناظره آنلاین در لایو اینستاگرام دعوت می‌کند. مرادیان توضیحاتی درباره فیک بودن وسایل و معمولی بودن عروسی می‌دهد و صدرالساداتی هم در جواب می‌گوید شما را باید در دریا ریخت! این لایو ختم ماجرا نیست. افراد زیادی در فضای مجازی با این جریان همراه می‌شوند و سبک زندگی اشرافی پسر و عروس سفیر را زیر سوال می‌برند و متهم‌شان می‌کنند به خودنمایی و فخر فروشی با ثروت، تا جایی که پای این جریان به اخبار تلویزیون و رادیو نیز باز می‌شود. 

طرفداران صدرالساداتی در اقدام دیگری عکس‌هایی بد‌حجاب از آناشید حسینی منتشر می‌کنند و او را متهم می‌کنند به ریاکاری و استفاده ابزاری از حجاب که موجب عکس‌العمل صریح روحانیونی همچون محمدعلی آهنگران و محمدرضا زائری می‌شود. آهنگران آیه‌ای از سوره نور می‌گذارد که ترجمه‌اش می‌شود «کسانی که دوست دارند بدنامی در حق مومنی شایع گردد، در دنیا و آخرت عذابی دردناک دارند و خداوند حقایق را می‌داند و شما نمی‌دانید» و زائری هم می‌نویسد «خجالت بکشید» و در ادامه می‌گوید شرم بر شما که پرده دری می‌کنید و در زندگی خصوصی مردم دخالت می‌کنید. او نوشت اگر دین ندارید، حداقل به اخلاق پایبند باشید و انتشار عکس‌های خصوصی آناشید حسینی را به شدت محکوم کرد. 

آهنگران

 

افشاگری ها ادامه دارد... 

قصه افشاگری‌های صدرالساداتی از اینجا شروع نشد. او قبلا هم عکس‌های دیگری در رابطه با آقازاده‌ها و هزینه‌های میلیونی‌شان برای لباس و کیف و... در صفحه شخصی خود منتشر کرده بود. حالا نیز بعد از پسر سفیر ایران در دانمارک، به سراغ  مهدی مظاهری، پسر طهماسب مظاهری –وزیر اقتصاد و رئیس اسبق بانک مرکزی- رفته و آمار ساعت و گوشی موبایل او را منتشر می‌کند. این روحانی قصد دارد به‌طور جدی راه افشاگری را پیش بگیرد و دماغ آقازاده‌هایی که از موقعیت پدران‌شان سو استفاده می‌کنند را به خاک بمالد. هرچند به همین بهانه طرفداران زیادی پیدا کرده است اما کسانی به او خرده گرفته‌اند و معتقدند راهی که در پیش گرفته، بیشتر شبیه به سرک کشیدن و تجسس است تا افشاگری‌هایی که از اهمیت بالایی برخوردارند. این افشاگری بی‌حساب و کتاب و بی‌چهارچوب حالا باعث شده است که عکس‌های خصوصی فردی محجبه در اینستاگرام دست به دست به شود که نه از نظر اخلاق و نه از نظر دین، پسندیده نیست. 

مظاهری

برچسب ها
آناشید حسینی کیست
آناشید حسینی
صدرالساداتی
مهدی صدرالساداتی
همسر آناشید حسینی
افشاگری آقازاده ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
sara_j
sara_j
٩٧/٠٥/٠٩
٤
٢
چیزی که خیلی ناراحتم کرد بخشی از صحبت های آقای مظاهری بود که فرمودند " جان متاعی است که هر بی سر و پایی دارد " و منظورشان شهدای دفاع مقدس بود....
لیلی
لیلی
٩٧/٠٥/١٠
٢
٤
اتفاقا از هر لحاظ حرف درستی زدن حیوونات بی سر و پا و ادمای بی فکر هم شامل این مصداق میشوند
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٧/٠٥/١٠
١١
٧
کسی که ریالی از پول بیت المال رو پای مال می کنه و خواهر و مادر قشر ضعیف رو به فساد میکشونه به نظرم جای دوری نمیره انتشار چندتا عکس ازشون ! ریختن تو دریا کار درستی نیست ،باید ریال به ریالش رو ازشون پس بگیرن ! حتی اگه نداشتن بزور لباس های تنشون رو دربیارن و بفروشن !
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٧/٠٥/١٠
١٣
١٣
همین طور که اشاره کردی؛ آناشید حسینی از اول همین سبک زندگی رو داشته و از اوضاع مالی خوبی برخوردار بوده و کلا یک سال که ازدواج کرده. هجمه هایی که علیه ش وارد شد، دور از انصاف بود و مصداق بارز سرک کشیدن توی زندگی خصوصی یک نفر. قبول دارم زندگی اشرافی رو نباید ترویج کرد اما آناشید فقط از این منظر قابل نقد بود و روا نبود تهمت خوردن پول بیت المال رو بهش بزنن.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/١٠
٩
٧
همیشه وقتی داری یک کار درست رو انجام میدی. یک اعتراض درستی رو پیش میبری . یک عده تندرو بی فکر پیدا میشن که با یک حرکت غلط بازی رو به راحتی میدن دست حریف...مسئله ریخت و پاش و دروغگویی و ریای این باباس. تو چرا عکس بی حجاب منتشر میکنی ازش؟ خدا لعنتشون کنه.
k_koolak
k_koolak
٩٧/٠٥/١٣
٨
٥
از نظر من نظر دادن کلا در هر موردی بی فایده است در اوضاع کنونی فرهنگ و‌جامعه ‌و اقتصاد و فضا مجازی.... ولی من ناراحت شدم اصلا نمیدونستم عروس سفیره به عنوان طراح دنبالش کردم.... به هر حال اگه مفسدین اقتصادی پیدا و معرفی بشن دلمون خنک‌شه شاید نه این بنده خدا
مریم
مریم
٩٧/٠٥/١٤
١٠
٨
به نظرم حقش بود، باید ازینا شورو بشه و برسه به گنده هاشون!
حمید
حمید
٩٨/٠١/٠٥
٢
١٣
بنده خدا شوهرش به من گفت ناراحتی اعصاب گرفته همش کتکش میزنه و تحقیرش میکنه، پسره میخاد طلاق بگیره ولی این خانم تحدیدش میکنه، بدبخت گیر افتاده به خانوادشم چیزی نمیتونه بگه..... اینم از زن های این روزگاز . واقعا بعضی والدین با ظاهر بینی خودشون بچه هاشون رو بدبخت می کنن