مامان، جوراب های من کو؟
اینستاگرام قابلیت «پرسش و پاسخ» را به استوری‌ها اضافه کرد

مامان، جوراب های من کو؟

نویسنده : ناصر جوادی

فاصله بعد از اینکه اینستاگرام از قابلیت جدید در استوری‌ها رونمایی کرد و امکان سوال و جواب مستقیم را به این بخش اضافه کرد، ملت همیشه در صفحه هم قابلیت قدیمی در آوردن ته هر چیز جدید را به اثبات رساندند و الان هر طرف را که نگاه می‌کنی پر شده از سوال و جواب، جوری که پدر و مادر ها هم به جای سوال مستقیم در استوری از بچه های شان می‌پرسند «‌کجا میری؟!» «تا این موقع شب کجا بودی؟!» و بچه‌ها نیز متقابلا با سوال «شام چی داریم» «مامان این جورابای من کوش» به آن‌ها پاسخ می‌دهند. به گزارش روابط عمومی اینستاگرام یک کاربر ایرانی با یک بار پرسیدن سوال «چه خبر» و 1849 مرتبه پرسیدن سوال«دیگه چه خبر» باعث داغ شدن سرور های این پیام‌رسان شده است. اما ما با سواستفاده از فرصت تصمیم گرفتیم رونمایی از این قابلیت را به فال نیک گرفته و با مراجعه به استوری مسئولین سوالات‌‌مان را بپرسیم. تا هم مسئولین همیشه پاسخگو از این که فرصت و عرصه جدیدی برای پاسخ‌گویی پیدا شده خوشحال شوند! و هم به دیگران استفاده درست از آپشن‌های جدید اینستاگرام را آموزش دهیم. آخر «شما خونه‌تون مورچه داره؟» هم شد سوال؟

ما به سراغ استوری افراد زیر رفتیم و این سوالات را پرسیدیم: 

سوال من از رئیس جمهور: «چرا نسبت به افزایش قیمت کود اوره واکنش نشان دادید و خواستار کاهش قیمت فوری آن شدید ولی در واکنش به گرانی سکه، طلا، آدامس شیک، دوغ، نوشابه، مسکن، آب معدنی، کرایه‌ها، لواز خانگی، جوراب نانو، دسته بیل، کلنگ، شیلنگ و... به توچال رفتید؟» «توچال هوا چطور؟!» «اگه قراره خیال‌مون از بابت چیز های دیگه هم راحت باشه، بگین ما طاقتش رو داریم». 

سوال من از وزیر نیرو: «برق خونه شمام میره؟» «برق وقتی میره، کجا میره؟!» «این که کی برق میره رو که نمی‌گین، میشه بگین کی میاد؟» 

سوال من از محمد صادق حسنی سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران: «براب تولد من هم بیلبورد هدیه میدین؟» «6 میلیارد برای تولد بهاره افشاری کم نبود؟!» «فک و فامیل‌هاشون نمیگن چرا زحمت کشیدین، حالا که زحمت کشیدین چرا بیشتر ندادین، چرا ویلا ندادین، کنار دریا ندادین؟» «به نظر تون بهتر نبود برج میلاد رو می‌دادین؟»

سوال من از وزیر نفت: «بلاخره کارت سوخت خوبه یا اَخه؟» «باخودتون چند چندین؟»

سوال من از صدا و سیما : «ما فیلم اعتراف خیلی دوست داریم. میشه وقتش رو بیشتر کنی؟» «یه دقیقه اومدیم خودتو ببینیم چرا همش توی روبیکایی؟»

سوال من از سیف رئیس کل بانک مرکزی: «من این ترم همه واحدهام رو افتادم، چطور میشه خودم رو مقصر وضع موجود ندونم؟»

برچسب ها
طرح سوال استوری
سوال در استوری
قابلیت جدید استوری
پرسش و پاسخ اینستاگرام
نظرات کاربران
کد امنیتی
k_koolak
k_koolak
٩٧/٠٤/٢٣
١
٠
سوالات خوبی بود پاسخ داشت کاش.
naser_j
naser_j
٩٧/٠٤/٢٧
١
٠
ممنون، مسئولین پاسخگو نیستن متاسفانه :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
خخخخ...چه سوالای قشنگی ......
naser_j
naser_j
٩٧/٠٤/٢٧
٠
٠
قشنگ خوندین :)
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٧/٠٤/٢٤
٠
٠
چه خبر:)) چه سوالات خوبی از مسئولین داشتین!!
naser_j
naser_j
٩٧/٠٤/٢٧
٠
٠
دیگه چه خبر؟! کاش اونا هم جواب های خوب داشته باشن :)