هفته گمشده ها
همسایه جدید سلین دیون

هفته گمشده ها

نویسنده : محمدعلی محمدپور

پنجشنبه‌ای دیگر را در حالی سپری می‌کنیم که باید این هفته را هفته گمشده‌ها نامگذاری کرد. هفته‌ای که دیگر جمله «همون جا تو کشوئه» مادران ایرانی هم اثر خودش را از دست داد و ما با گم شدگی‌های عجیب غریب مواجه شدیم که واقعا در انزوا روح ما را به آهستگی خورد.

در این هفته خبر انتخاب پیراهن تیم ملی فوتبال کشورمان منتشر شد و بر طبق این خبر یوزپلنگ از روی پیراهن‌مان گم شد. ما از مسئولان فدراسیون پرسیدیم پس یوزپلنگ کجا رفت؟ که گفتند خجالت بکش. لابد یوزپلنگ ماده منظورت است؟ دو روز دیگر هم لابد می‌گویی چرا گرگ نمی‌اندازی روی پیراهن. این کارها مال تیم‌های فوتبال غربی است و ما اگر ببینیم شطرنجی می‌کنیم.

همچنین در هفته‌ای که گذشت بهار گم شد. در واقع ما هنوز داشتیم بهار و سال نو را به اطرافیان‌مان تبریک می‌گفتیم و جای ماچ عمو نوروز به گونه‌هایمان جلای خاصی داده بود که ننه سرما نرفته برگشت و آمد جلوس کرد روی زندگی ما و هوا یک جوری سرد شد که گوسفندان پشم‌هایشان و درختان شکوفه‌هایشان ریخت و با خودشان گفتند قاعدتا نباید این طور می‌شد. البته اتفاق خوب این بود که باران خوبی بارید و ما از پشت داشبورد دوستان.مان در استوری‌ها خیابانی را نبود که کمتر از دو دور نگشته باشیم.

اما دیگر چیزی که گم شد و واقعا موضوع مهمی است عکس دختر خوشگل‌ها بود. یکی از نمایندگان به خبرنگار ما گفت: «تصمیم داریم کمیسیون ویژه فضای مجازی تشکیل دهیم» این مساله پس از آن مطرح شد که در جریان یکی از جلسات مجلس که از رادیو پخش می‌شد توی سر و صدای صحن علنی، یکی از نمایندگان که عکس دختر خوشگل‌ها را گم کرده بود به بغل‌دستی‌اش گفته بود: «عکس دختر خوشگلا رو برای منم بفرست». خب خوبی تشکیل کمیسیون فضای مجازی این است که آنجا راحت می‌توانند عکس دختر خوشگل‌ها را برای هم فوروارد کنند و این مشکل مهم کشور هم حل می‌شود. نماینده مذکور که طبیعتا خواست نامش فاش نشود برای روشن‌سازی افکار عمومی تاکید کرد حتما بگوییم که عکس دختر خوشگل‌ها را از طریق پیام رسان داخلی می‌خواسته‌اند دریافت کنند و یک موقع سو تفاهم نشود.

اما گمشده اصلی هفته همچنان گم است و هیچ کس هیچ چیز به نظرش نمی‌رسد که دقیقا چه کار باید کرد. همه دست روی دست گذاشته‌ایم و منتظر خبر جدیدی هستیم. البته آن طور که ما شنیده‌ایم یکی از خانه‌های محله خانم سلین دیون این‌ها خالی است و همین روزها یک ساکن جدید به آنجا اضافه خواهد شد که نفهمیدیم این خبر چه ربطی به گمشده مورد نظر ما دارد اما بهرحال ما امیدوار هستیم همه، گمشده‌های خودشان را پیدا کنند. ما هم در همین جا، تا هفته بعد می‌رویم توی افق گم بشویم. بدرود.

برچسب ها
گم شدن قاضی
ماجرای دختر خوشگلا در مجلس
دختر خوشگلا
پیراهن تیم ملی
پیراهن جدید تیم ملی فوتبال
نظرات کاربران
کد امنیتی
shahram-bazli
shahram-bazli
٩٧/٠١/٣١
٢
٠
ینی عااااالییییییی بود ....عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی ............
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠٢/٠١
٠
٠
یعنی ممنون، ممنون.