خواستگاری های عجیب؛ از تیفانی ترامپ تا بهنوش بختیاری متاهل!
خواستگارهایی که یک شبه معروف شدند!

خواستگاری های عجیب؛ از تیفانی ترامپ تا بهنوش بختیاری متاهل!

نویسنده : الهام حبشی

بدون شک یکی از مضحک‌ترین اخباری که این هفته شنیده‌ایم، خواستگاری شاعری عرب تبار، از دختر کوچک ترامپ، تیفانی بوده است. شاعر اردنی 50 شتر،200 اسب اصیل و 14 هکتار زمین را به عنوان مهریه پیشنهاد داده. اما تمام ماجرا همین نبود‌، چرا که این آقا علاوه بر خواستگاری از شخصی که تقریبا چیزی شبیه نصف آمریکا به نام پدرش است، پای شرط و شروط را هم به میان آورده و گفته تیفانی با قبول این ازدواج باید از خانه پدری دل کنده و پوشیه زده به قبیله‌ی داماد بیاید. ترامپ هنوز جواب داماد معلوم‌الحال را نداده اما در طول تاریخ خواستگار‌های پر دل و جرئت و ایضا پرمدعا کم نبوده‌اند.

در این مطلب قصد داریم آدم‌هایی که خواستگاران بامزه‌ای داشته‌اند را به شما معرفی کنیم:

 

خواستگاری از گلزار

دختری که جلو دوربین رسما از محمدرضا گلزار خواستگاری کرد

محمدرضا گلزار از همان زمانی که جوانی 23 ساله بود، با فیلم سام و نرگس راهش را به قلب جوانان زیادی باز کرد و هواداران زیادی پیدا کرد. همین باعث شد خیلی‌ها پوستر بازیگران دیگر را از دیوارهای‌شان پایین بکشند و عکس او را جایگزین کنند، من به شخصه کسی را می‌شناسم که تا آمدن فیلم جدید گلزار، آن‌قدر سام و نرگس را دیده بود که دیالوگ‌ها را بهتر از نرگس اجرا می‌کرد. اما هیچ کدام از این طرفدار‌ها جرئت اقدام کردن را نداشتند تا این‌که چند روز پیش خانمی مقابل دوربین خبرنگارها علاقه‌ی خود را به گلزار علنی و اقدام به خواستگاری از این بازیگر سرشناس کرد که البته هیچ نتیجه‌ای به غیر از انگشت‌نما شدن برای این دختر در برنداشت. 

 

دختر اوباما و وکیل کنیایی:

«فلیکس کیپرنو» وکیل کنیایی ادعا می‌کند از سال 2008 که اوباما درگیر تبلیغات انتخابات رئیس جمهوری بود، به مالیا علاقه‌مند شده و ثروت این خانواده علت پیشنهاد ازدواج او نیست، این وکیل کنیایی شیربهایی مشابه خواستگار دختر ترامپ برای مالیا اوباما در نظر گرفته، که شامل 50 راس گاو، 70راس گوسفند و 30 راس بز بود، علاوه بر این فلیکس در اظهارات خود اعلام کرد، می‌خواهد به دختر اوباما دوشیدن شیر گاو و ترشی انداختن را یاد بدهد.

دختر اوباما و وکیل کنیایی

 

دختر فوتبالدوست در طلب علیرضا حقیقی!

یک دختر نوجوان ایرانی در طی بازی‌های جام ملت‌های آسیا که در استرالیا برگزار می‌شد، درخواست ازدواجش را روی پرچمی که در دست داشت نوشته بود، که پس از دو ساعت بالاخره یکی از مربی‌ها او را دید و خواستگاری‌اش را به اطلاع علیرضا حقیقی رساند، همچنین پس از رقابت‌های جام جهانی دختران زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دروازه‌بان تیم ملی ابراز علاقه کردند.

علیرضا حقیقی و خواستگارش

 

مجنون یاسوجی در تب سوسانو

یک جوان یاسوجی که با دیدن سریال جومونگ، عاشق هنرپیشه زن سریال، بانو سوسانو شد و هیچ راهی برای رسیدن به خواسته‌اش نیافته بود با خوردن قرص، دست به خودکشی زد، که با رساندن به موقع به بیمارستان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد. پدر این جوان یاسوجی گفته بود، پسرم وقتی فهمید دارایی ما ارزش چندانی ندارد و حتی نمی‌توانیم مخارج سفر او به کره را مهیا کنیم، اقدام به خودکشی کرد.

 

کاندیدای زیبایی خواستگار احمدی نژاد

سیلویا والریا ایتالیایی، چند سال پیش در سن 18 سالگی به رئیس جمهور وقت ایران علاقه‌مند شده بود. سیلویا، کاندیدای زیبایی ایتالیا، علت عشق خود را دور بودن احمدی نژاد از هر گونه مد پرستی و پوچی اعلام کرد و گفت، او تنها مرد واقعی دنیاست که می‌خواهم با او ازدواج کنم. جالب است بدانید این دختر 18 ساله کتابی با عنوان «یک روز یک رییس جمهوری بود» نوشت و دو سال بعد در 20 سالگی در برنامه‌ای تلویزیونی مجددا از احمدی نژاد خواستگاری کرد. 

سیلویا والریا خواستگار احمدی نژاد

 

خواستگار برای بهنوش بختیاری 

چندی پیش سیفعلی نامی، با اعتماد به نفسی ستودنی، کامنت جالبی برای خانم بختیاری گذاشت که سر و صدای زیادی به راه انداخت و باعث شد بهنوش بختیاری به این کامنت واکنش نشان داده و اعلام کند ازدواج کرده و متاهل است. سلبریتی‌ها باید بدانند، گاهی آن‌قدرها هم که فکر می‌کنند، مخفی کردن روابط‌شان تصمیم خوبی نیست، چرا که ممکن است این‌چنین افرادی برایشان ایجاد مزاحمت کرده و موجبات تکدر خاطرشان را فراهم آورند.

خواستگاری از بهنوش بختیاری

 

پلیس مهربان دانمارکی و خواستگاران جهانی

پلیس مهربان دانمارکی که تصاویر رفتار محبت آمیزش با دخترک مهاجر سوریه‌ای، در شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته شده بود، خواستگاران زیادی پیدا کرد. داستان از آن‌جا شروع شد که اتوبوسی حامل مهاجران سوری، غیرقانونی وارد حریم مرزی دانمارک شده بود، اما رفتار این پلیس جوان به قدری انسانی بود که باعث شد دختران زیادی از سرتاسر جهان برای ازدواج با او اعلام آمادگی کنند. جالب است بدانید، هنوز هویت و نام این پلیس مهربان افشا نشده است.

پلیس دانمارکی و کودک سوری

 

خانم نرگس محمدی، آیا وکیلم؟!

بازیگر سریال ستایش، نرگس محمدی که چندی پیش به برنامه دورهمی دعوت شده بود، سوال مهران مدیری در مورد ازدواج نکردنش را، این‌طور پاسخ داد که از 25 سالگی هیچ خواستگاری نداشته است. نرگس محمدی که با این پاسخ، صداقت و فروتنی‌اش را به اثبات رسانده بود، مورد محبت مردم قرار گرفت، تا آن‌جا که کار به خواستگاری در شبکه‌های مجازی هم کشیده شد و فردی از او درخواست ازدواج کرد. 

اینستاگرام نرگس محمدی

 

رونالدو، حاضرم زن دوم تو باشم!

کریستیانو رونالدو مردی است که اگر خودش هم ارتباط با زنان مختلف و رنگارنگ را کنار بگذارد، زن‌ها قیدش را نمی‌زنند. دختر شایسته‌ی بحرین، یکی از کسانی است که تمایل دارد با رونالدو ازدواج کند، حتی اگر به عنوان زن دوم هم باشد. شیلا سبت برای ازدواج با رونالدو شرطی را هم مطرح کرده، که آن مسلمان شدن کریس رونالدو است.

شیلا سبت و کریس رونالدو

 

برای خواستگاری مرد باش!

اما در این بین کسانی هم هستند که هم منطقی انتخاب می‌کنند و هم جرئتی ستودنی دارند. موقعیت خود و علاقه را باید در کنار هم دید و با توجه به شرایط برای عشق خود جنگید. حامد محمدی، یکی از همین آدم‌ها است که هم انتخاب درستی داشت و هم شجاعت کافی برای خواستگاری در مقابل دوربین زنده. خیلی از آدم‌ها به دلیل وحشت از شنیدن جواب منفی هیچ وقت موفق به خواستگاری از کسی که دوستش دارند نمی‌شوند، اما حامد محمدی حاضر شد، احسان علیخانی از طرف او اقدام به خواستگاری آن هم در آنتن زنده کند.

همان‌طور که گفتیم آدم‌هایی هم هستند که با وجود عاشق بودن و حتی داشتن شرایط ازدواج، فرصت درخواست دادن را از دست داده‌اند، فریدون آسرایی کسی است که به گفته‌ی خودش 5 بار عاشق شده ولی هر 5 بار مشکلی به وجود آمده و او را از ازدواج کردن باز داشته. فریدون که او را با آهنگ سلام ای ناله‌ی بارون، می‌شناسیم، تمام این آهنگ‌ها را به یاد دردهای فراقی که سرتاسر زندگی‌اش تجربه کرده است، می‌خواند. او معتقد است عشق چیزی نیست که یک بار اتفاق بیفتد و تمام شود، عشق گاهی به تعدد اتفاق می‌افتد و ما باید از فرصت‌هایمان استفاده کنیم. 

برچسب ها
خواستگاری عجیب و غریب
خواستگاری مرد عرب از دختر ترامپ
خواستگاری از سلبریتی
خواستگارهایی که یک شبه معروف شدند
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٥/٠٩/٠٦
٢
١
خیلییی مطلب باحال و جالبی بود مخصوصا قسمت احمدی نژادش باورم نمیشد اصلا خخخ خیلی جالب بود برام :) ممنون ؛موفق باشید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٩/٠٦
١
١
نشنیده بودید واقعن؟؟؟؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٦
٢
٠
حقیقت خنده داره آقای مهدیزاده :ی ... ممنونم که وقت گذاشتین :) همچنین شما هم هم :)
ساده
ساده
٩٥/٠٩/٠٦
٦
٣
محمودم آرزوست. اون دختر ۱۸ ساله فهمید محمود کی بوده ولی خیلیا تو ایران هنوز که هنوزه نفهمیدن
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٦
٣
٢
همینو بگو :ی درک فضایل آقای احمدی نژاد از توان ملت خارجه اصن :ی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٩/٠٦
٢
٠
اون قضیه بهنوش طباطبایی ک ساختگی بوده از طرف یه عده بیکار! اصن مشخصه داد میزنه!! ممنون
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٩/٠٦
١
١
* بختیاری!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٩/٠٦
١
١
* بختیاری!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٦
١
١
ساختگی بوده یا نساختگی :ی خانم بختیاری فکر کرده واقعی هست و اعلام کرده من شوهر می دارم و شوهرم رو دوست می دارم، مرسی اه! :D
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٩/٠٦
٢
٢
وووووووووووووووای ینی این ماجرای اقای احمدی نژاد واقعیه؟ باوووورم نمیش :)) عالللللی بود.
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٦
١
٠
:D باورش برای کی آسونه؟ بعد مردم میگن خاستگار کمه -_- !! قربونت عزیزم ^_^
m.babaee
m.babaee
٩٥/٠٩/٠٦
١
٠
سوژه عالی😊 الهام بانو خیلی خوب بود:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٦
١
٠
فدای خانم مهندس ^_^ ممنون عزیزم :)
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٥/٠٩/٠٦
٢
٠
کامنت بهنوش بختیاری خیلی بامزه بود :)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
آره! می خواسته سایشو رو سر بختیاری بکشه :ی ممنون مریم جون ^_^
لیلی
لیلی
٩٥/٠٩/٠٧
٥
١
مرسی الهام جان، برای نگارش این موضوع کامل ،متفاوت و عجیب:-$
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
٢
٠
^_^ ممنون از شما که وقت میزاری :) لیلی نازنین :)
SABTcar
SABTcar
٩٥/٠٩/٠٧
٢
٠
همه چیز در انتخاب نهفته هست. یک انتخاب خوب باعث پیشرفت انسان میشه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
موافقم :) امیدوارم همه، همیشه درست انتخاب کنیم :)
ساده
ساده
٩٥/٠٩/٠٧
٢
٠
خدا یه زن هم برای روحانی جور کنه خخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
باید رژیم بگیره تا ببینه چی پیش میاد :ی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
اون زمان که عکسش موقع تماشای فوتبال تو تلگرام پخش شد، کلی خاطرخواه پیدا کرد :)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
ولی هیچ کدوم هنوز خاستگاری نکردن :ی قبول نیس :ی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
:)))))) جالب بود
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
خواهش میشه ☺
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٩/٠٧
٣
٠
اول از همه خواستگار احمدی نژاد، بعدش 5بار عاشقی آسرایی، بعدشم مسلمون کردن رونالدو و تیفانی :|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
امتیازبندی کردی :ی مرسی عزیزم :)
s_a_taheri
s_a_taheri
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
جالب بود:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
با تشکر از شما، باجناق لویی پنجم :)
محبوبه عظیم زاده
محبوبه عظیم زاده
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
چه کسی گفته عاشقی جرم است؟/اتفاق است، پیش می آید... :-\ :-[ :-D :-P
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٧
١
٠
بله! اتفاق است! ساخته شده برای افتادن :ی جرم نیست، ولی آدم باید به ابعاد دهان محترمش هم توجه کنه !! در کل بسوزه پدر عاشقی :ی
afshin.shabani2003
afshin.shabani2003
٩٥/٠٩/٠٨
٢
٠
سلام.به نظر من شما نباید بنویسید مزاحمت برای خانم بهنوش بختیاری ایجاد کردهو آتش زیر دیگ را شعله ور نکنید.من هم که در شبکه های اجتماعی هستم فکر میکردم ایشان مجرد باشند.مطمئن هستم اون آقا اگر میدونستن خانم بختیاری متاهل هستن درخواستی نمیدادند
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٨
١
٠
اگر می دونست و اینکار رو میکرد که ... بنده هم عرض کردم، وقتی آدم یک چهره میشه حداقل این هست که مردم از مجرد یا متاهل بودنش خبر داشته باشن تا اینطور اتفاقات نیوفته!! و نکته ی دیگه اینکه فرض کنیم ایشون مجرد بودن اون آقا اولا نباید توی کامنت خاستگاری کنه دوما اگر خاستگاره چرا اینطور طلبکار! :) ممنون که وقت گذاشتین دوست عزیز :)
سارا جعفری
سارا جعفری
٩٥/٠٩/٠٨
٢
٠
اون دختره که از گلزار خواستگاری کرد چقدر طفلک کلیپش پخش شد همه جا..
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٩/٠٨
٢
٠
درسته طفلک گفتن داره البته نه از این بابت که الان همه میشناسنش، چون به میل خودش اینکارو کرد... از این بابت که کسی رو دوست داره که خیلی باهاش فاصله داره :) ممنون که وقت گذاشتین ^_^