سروش می‌آید نصب‌تان می‌کند
اندرفواید پیام رسان ملی

سروش می‌آید نصب‌تان می‌کند

نویسنده : محمدعلی محمدپور
اولین پنجشنبه کاری سال را با تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش و پر از شادی آغاز می‌کنیم، در ضمن شما می‌توانید تبریک‌های مفصل‌تر ما را در کانال سروش ما ببینید. تاکید می‌کنم کانال سروش ما. متوجه شدید؟ سروش و نه پیام رسان دیگری. اصلا فقط پیام‌رسان سروش. در واقع این‌جوری بگویم که آن به اصطلاح پیام‌رسان تلگرام اَخ است. متوجه شدید؟ پس همین الان بروید و تلگرام را حذف کنید. حذف کردید؟ اصلا نمی‌خواهد زحمت بکشید، شما سروش را نصب کنید خودشان تلگرام‌تان را حذف می‌کنند!
شما ببینید این تلگرام تا الان هم خیلی پرروبازی درآورده که فیلتر نشده است. یعنی چند بار می‌جهی ملخک؟ ملخک حیا کن، گوشی‌های ما رو رها کن. الان شما از نظر امنیتی حساب کنید وقتی تلگرام دارید امنیت ندارید. من خودم به عینه دیده‌ام که می‌گویم. یعنی هر بار من ساعت دو شب به کامبیز دوستم شب بخیر می‌گفتم قبل از کامبیز، این آقای پاول دورف مدیر تلگرام سین می‌کرد و می‌آمد پی‌وی می‌گفت: «ایرانی چطوری؟» بعد هم روسی حرف می‌زد که نمی‌فهمیدم چه می‌گوید.
اما از وقتی که بنده پیام رسان سروش را نصب کرده‌ام امنیت کامل دارم. الان کسی که قبل از کامبیز سین می‌کند اولا چهره موجه‌تری دارد و ثانیا هموطن است بهتر حرف همدیگر را می‌فهمیم.  تازه از وقتی پیام‌رسان سروش را نصب کرده‌ام علاوه بر سین شدن حتی اگر کامبیز خواب باشد، دوستان کامبیز را هم بیدار می‌کنند و نمی‌گذارند پیغامم بی‌جواب بماند.
 گفتم امنیت، شما ببینید سروش امنیت کاملی دارد. حالا یک عیب‌های جزئی هم داشت که یکی از جوانان وطن در قالب هک به مدیران عزیز یادآور شد و آن‌ها هم ضمن تکذیب هک و بیان اصلا هم درد نداشت، گفتند: «این هک که شما می‌کنید هک نیست، هر هکی که آن هک نیست» و همه‌شان شماره‌های لو رفته‌شان را عوض کردند.
حالا از همه این‌ها هم گذشته از وقتی خود بنده پیام‌رسان سروش را نصب کرده‌ام واقعا آدم مودبی شده‌ام. مثلا قبلا اگر با نوتیف «صبح بخیری» که شوهرعمه‌ام، ساعت شش صبح روز جمعه توی گروه فامیلی می‌گذاشت از خواب می‌پریدم و با اعصابی خورد می‌نوشتم: «تو رو خدا بذارین صبح جمعه آسایش داشته باشیم» الان وقتی بیدار می‌شوم، می‌نویسم: «همیشه دوست داشتم با نوتیف شما از خواب بیدار شوم، با این پیام صبح زیبای مرا ساختی فرهیخته گرامی، باز هم نوایف بده و خواب را از چشمانم برهان من دوست دارم» الان در پیام‌های من کمتر از بزرگوار و گرامی دیده نمی‌شود در حالی‌که در پیام‌رسان تلگرام واقعا حرمت‌ها رعایت نمی‌شد. الان نهایت انتقاد تمدن این است که با استیکر استیکر مرحوم خیرآبادی می‌روم توی گروه و می‌نویسم: «خبه خبه، دوست جونیا خوب با هم خلوت کردینا»
همچنین من قبلا حافظه گوشی‌ام با عکس‌ها و ویدیوهای الکی پر می‌شد و این موضوع مرا سخت می‌رنجاند اما از وقتی که سروش را نصب کرده‌ام حافظه گوشی‌ام همیشه در آسایش است و خودم هم پوستم بهتر شده. در پایان امیدوارم هر چه سریعتر سروش را نصب کنید وگرنه سروش می‌آید شما را نصب می‌کند ها!
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠١/١٦
٣
٣
تمسخر پیام رسان ایرانی در جیم
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠١/١٦
٣
١
البته اگر بگیم شوخی با پیام رسان سروش و نقد اتفاقاتی که این روزها داره میفته به واقعیت نزدیک تره.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠١/١٦
٢
٢
شد یه بار از یه پیامرسان ایرانی دفاع کنید؟
m-aminfar
m-aminfar
٩٧/٠١/١٦
١
١
دفاع از پیام رسانی که هک شده و اطلاعات کسانی که سروشو نصب کردن لو رفته؟
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠١/١٦
٣
١
آفرین آقای تقی زاده، به نکته خوبی اشاره کردی. بیایم یه دفعه پیش خودمون بررسی کنیم چی شده که این کاربرا حاضرند اطلاعات شون دست سازمان سیا هم بیفته اما حاضر نیستن از داخل کنترل بشه. چه اتفاقی افتاده...
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠١/١٦
١
٣
پیامرسان های ایرانی فقط سروش نیست.
مریم نازی
مریم نازی
٩٧/٠١/١٦
٣
٠
درود . خیلی خوب مینویسید. دمتون گرم . عاشق تیکه های خوشمزتون هستم !
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠١/١٦
١
٠
ممنون از اظهار لطف تون.
m.babaee
m.babaee
٩٧/٠١/١٦
٠
٠
من یه بار اومدم از این پیام رسان سروش حمایت کنم بعد که اکانتم رو پاک کردم دفعه بعد که نصبش کردم باز دیدم چت هام هنوز هست انگار نه انگار که من اکانتم رو پاک کردم 😐 حداقل اگر میخوان پیام رسانی از داخل رو به مردم معرفی کنن پیامرسانی باشه که چه از نظر امنیت و... مورد قبول همه قرار بگیره
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠١/١٧
٠
٠
ممنون از اظهار نظرتون. واقعا هم هیچکس با اومدن پایم رسان های ایرانی مشکلی نداره. مشکل وقتیه که شما حق انتخاب رو ازشون بگیری. من باید حق داشته باشم انتخاب کنم. آقایون صحبت از انحاصر تلگرام می کنن انگار که تلگرام آزاده و پیام رسان های ایرانی فیلتر شدن. باید هر کس در فضایی آزاد اجازه انتخاب داشته باشه. مطمئنا جنس مرغوب زمین نمی مونه.
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٧/٠١/١٧
٠
٠
*پیام رسان *انحصار
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠١/١٧
١
١
فقط بیسفون
سجاد رفائی نیا
سجاد رفائی نیا
٩٧/٠١/٢٠
٠
٠
عالی بود 😂😂😂 نمیدونم چرا یه عده مصرانه تلاش دارن بگن پیام رسان داخلی خوبه :/