آیا اینستاگرامی ها به vero می روند؟
معرفی اپلیکیشنی که می گویند رقیب اینستاگرام است

آیا اینستاگرامی ها به vero می روند؟

نویسنده : الهام حبشی

احتمالا بارها برایتان پیش آمده که وقتی وارد نرم افزار اینستاگرام می‌شوید، با تصاویر و ویدئوهایی رو به‌رو می‌شوید که هیچ وقت صفحه‌شان را دنبال نکرده بودید. روی اعصاب‌تر از تبلیغات صفحات شخصی هستند که بدون این‌که شما متوجه بشوید، اکانت شما را دنبال کننده صفحه خود می‌کنند. عدد فالورهای خود را زیاد و صفحه‌ی شخصی شما را مملو از تصاویر و محتواهایی می‌کنند که خواستار دیدنشان نیستید. نرم افزار « vero» یک اینستاگرام مدرن شده و به‌روز است که شما را از مشکلات و محدودیت‌های اینستاگرام خلاص خواهد کرد.

 

vero برای ناراضی‌های اینستاگرامی

ویرو درست مثل اینستاگرام یک برنامه شبکه اجتماعی با قابلیت اشتراک‌گذاری وسیع است. این برنامه علاوه بر اشتراک تصاویر قادر به انتشار لینک‌های url، موسیقی، فیلم، مکان و کتاب‌های مد نظر شما با دوستانی است که خودتان انتخاب‌شان کرده‌اید. این برنامه اندرویدی سال 2015 منتشر شد و در عرض 24 ساعت 500 هزار نفر عضو این نرم افزار شدند. آن زمان با وجود نرم افزار اینستاگرام ویرو با تمام امکاناتی که داشت نتوانست با اینستاگرام رقابت چندانی داشته باشد. اما حالا با به روز شدن نرم افزار ویرو و قابلیت‌های بسیار راضی کننده دوباره در حال رشد قابل بین کاربران اندروید و ios  است. غیر از این کاربران ناراضی از اینستا با انتشار هشتگ #vero به انتقاد از اینستاگرام دست زده‌اند و بقیه را تشویق به مهاجرت می‌کنند. این نرم افزار شعاری دارد که حتما خیلی‌ها را ترغیب به دانلود و استفاده از آن خواهد کرد: «شبکه اجتماعی که اجازه می‌دهد خودتان باشید». 

 

امکاناتش چیست؟

بزرگ‌ترین ویژگی نرم افزار ویرو بعد از امکان اشتراک گذاری URL  که یک امکان شدیدا مورد نیاز در اینستاگرام است، نبود هیچگونه تبلیغی است. مدیر شرکت ویرو این‌طور می‌گوید که قصد درآمدزایی از راه تبلیغ و ایجاد مزاحمت برای کاربران‌ را نداریم. این نرم افزار برای کاربرانش امکان طبقه بندی مخاطبین را هم در اختیار گذاشته است، یعنی شما می‌توانید گروه دوستان، دوستان نزدیک، اقوام و همکاران داشته باشید و به هر گروه، دسترسی های مشخصی بدهید و دیگر لازم نیست برای داشتن اکانت کاری، یا خصوصی چندین اکانت جداگانه بسازید. همچنین این نرم افزار امکان اشتراک گذاری پست‌های شما را در توئیتر، فیسبوک و غیره را در اختیارتان خواهد گذاشت. همان طور که در بالا گفتیم قابلیت بخش انتشار پست در ویرو بسیار گسترده‌تر از اینستاگرام است. این نرم افزار بخشی هم برای توصیه کتاب، فیلم، موسیقی و... دارد. شما می‌توانید با یک سرچ مختصر و توضیحی که مختص خودتان است هر چه که بخواهید را به دوستان‌تان معرفی یا توصیه کنید. همچنین امکان جستجو در ویرو بسیار وسیع‌تر از اینستاگرام است.

 

مشکلات vero

به علت هجوم زیاد و ناگهانی مردم، ممکن است در دانلود یا ثبت نام این نرم‌افزار کمی با دردسر مواجه شوید. مشکل دیگر که ارتباطی با بخش نرم افزاری این برنامه ندارد، خوش نام نبودن موسس لبنانی این نرم افزار، آیمن حریری است. او که قبلا مدیر شرکت دیگری بوده، 31000 مورد گزارش عدم پرداخت دستمزد به کارکنان در کارنامه خود دارد و همین موضوع می‌تواند باعث روی‌گردانی و کم شدن استقبال از این نرم افزار جدید بشود. آیکون‌های موجود در این نرم افزار بعضا کوچک هستند و حرکت بین صفحات گاهی مشکل می‌شود. دو راه برای حذف اکانت وجود دارد که یکی ثبت در خواست از طریق وب سایت ویرو و دیگری گزینه موجود در خود نرم افزار است. مشکل اینجا است که شما برای خروج از نرم افزار باید توضیحاتی ارائه بدهید و از سوی دیگر این توضیحات باید تحت بررسی قرار گیرند و تنها در صورت قبول شدن اکانت شما حذف خواهد شد.

برچسب ها
اپلیکیشن vero
نرم افزار مشابه اینستاگرام
vero
جایگزین اینستاگرام
امکانات vero
نظرات کاربران
کد امنیتی
بوریسونا پوگاچوا
بوریسونا پوگاچوا
٩٦/١٢/١٥
٠
٠
معمولا تو ایران بیشتر از کشورای دیگه طول میکشه ملت برن تو یه شبکه جدید... ضمنا رغیب؟:|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/١٢/١٦
٠
٠
آره . خود من وقتی فیس بوک در حال منسوخ شدن بود یا وایبر داشت بسته میشد عضوشون شدم 😂😂 ولی تو کشورای دیگه خصوصا آمریکا داره میترکونه.
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٢/١٥
٠
١
رقیب اینستا لنزور بود که خیلی ابتدایی بود. ( چرا ایرانی ایرانی بخر تو فضای مجازی کارایی نداره؟! )
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٦/١٢/١٦
١
٠
مگه تو فضای حقیقی کارایی داشته؟ :))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/١٢/١٦
٠
٠
واقعا فرانک راست میگه. واقعیش هنوز جا نیوفتاده چه برسه مجازیش. سطح اعتماد مردم و کیفیت محصول ایرانی پایین تره به هر حال
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١٢/١٦
٠
١
من که خیلی وقته شروع کردم، شما مشهدی ها هم بهتره شروع کنید. به قول آیت الله یعقوبی یه دیوار فرضی دور استانتون بکشید و کالای داخل استانتون رو بخرید
g000li
g000li
٩٦/١٢/١٧
٢
١
سلام (: رقیب فرزندم نه رغیب!! به‌نظرم بد نباشه معنی رغیب رو توی فرهنگ‌نامۀ دهخدا بخونید(:
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٦/١٢/١٩
٠
٠
دوست عزیز تشکر که به فکر بالا بردن سطح سواد ما هستین.
لیلی
لیلی
٩٦/١٢/٢٥
٠
٠
با لین اوصاف بهتره مهاجرت کنیم به vero