بیایید تا ماهیگیری را یادتان بدهیم!
معرفی بازی اعتیاد آور Fisher Tycoon

بیایید تا ماهیگیری را یادتان بدهیم!

نویسنده : محمد اخلاقی

دنیای بازی‌های اعتیاد‌آوری تمامی ندارد. گاهی شاید فکر کنید که دیگر به آخر خط رسیده‌اید و بهترین بازی را پیدا کرده‌اید. درست در همین زمان است که بازی جدید عرضه می‌شود و مجبورید درباره فکر قبلی تجدید نظر کنید! بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon اثر اعتیادآوری است که گرافیک چشم‌نواز و گیم‌پلی پرشاخ و برگش شما را مدت‌ها سرگرم می‌کند و زمینه ساز اعتیاد جدید شما خواهد شد.

کمپانی‌های بزرگ بازی‌سازی، از روش‌های مختلفی برای چسباندن گوشی موبایل به دست بازیکنان خود برای مدت طولانی استفاده می‌کنند. برخی از آن‌ها مثل کمپانی سوپرسل سراغ ساخت یک اثر تمام آنلاین می‌روند، برخی دیگر سعی می‌کنند با طراحی یک بازی رکوردزنی شما را دائما برای ثبت یک رکورد جدید و رقابت با گیمرهای سرتاسر جهان وسوسه کنند و دسته سوم نیز گیم‌پلی‌ای پی‌ریزی می‌کنند که شما را برای دیدن چیزهای جدید مشتاق‌تر می‌کنند و بدین ترتیب مجبور می‌شوید برای رسیدن به یک هدف جدید، ساعت‌ها به انجام یک کار تکراری مشغول شوید و البته از این کار لذت هم ببرید. بازی Hooked Inc: Fisher Tycoon جز همین دسته سوم است.

 

در این بازی شما در نقش یک ماهیگیر قرار دارید که باید با صید ماهی‌های کوچک و بزرگ پول بیشتری به‌دست آورید و سپس قایق خود را ارتقا دهید یا به سمت اقیانوس‌ها یا دریا‌های جدیدی حرکت کنید. تنها کاری که انگشتان شما روی صفحه نمایش گوشی انجام می‌دهند، حرکت از این طرف به آن طرف و ضربه زدن به ماهی‌های زیر آب است، اما بازی شما را گاها با آبزیان بسیار بزرگ‌تری روبه‌رو می‌کند که شکارشان به این راحتی هم نیست. چیزی که این بازی را به یکی از بهترین و اعتیادآورترین آثاری که در موبایل تجربه کرده‌ام تبدیل می‌کند، شاخ و برگی است که سازندگان به آن داده‌اند و باعث شده‌اند حتی زمانی که در حال بازی نیستید هم به آن فکر کنید. در واقع شما با الماس‌هایی که به‌دست می‌آورید، می‌توانید افراد جدیدی برای خود استخدام کنید تا زمانی که بازی را بسته‌اید، کارکنان‌تان برای شما پول جمع کنند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی مربوط به ارتقا قایق است که شاید اصلی‌ترین انگیزه بازیکن برای ادامه بازی هم باشد. هر چقدر که قایق شما پیشرفته‌تر باشد، فاکتورهای بیشتری روی صید ماهی اثرگذار خواهد بود و ارتقا هر یک از آن‌ها به معنی دسترسی به پول بیشتر است. از طرفی نیز انگیزه مهم دیگری برای پیشرفت، راه‌یابی به دریاهای جدید است که ماهی‌های گران‌قیمت‌تری دارند و کسب درآمد را برای شما راحت‌تر می‌کنند. همه این امکانات جالب بازی زمانی جذاب‌تر می‌شود که با فاکتوری به نام تجربه آشنا می‌شوید. تمامی تلاش‌های شما حتی بالاتر از پول، به‌دست آوردن تجربه است. شما در هر لحظه از ماجراجویی خود، می‌توانید با فشردن یک دکمه تمام تجربه‌ای که در این مدت کسب کرده‌اید را به ماهیگیر خود اعمال کنید. با این کار همه پیشرفت‌ها صفر شده و دوباره بازی را از اول شروع خواهید کرد، اما با این تفاوت که هر چقدر تجربه شما بیشتر باشد، بسیار ماهرتر از قبل خواهید شد و می‌توانید خیلی سریع‌تر به همان میزان پیشرفت کرده و حتی به مراتب بالاتری برسید. صدای آرامش‌بخش آب، همراه با موسیقی آرام و ملایمی که نواخته می‌شود و همچنین رنگ‌بندی شاد و دیدنی محیط، تجربه بسیار ماندگاری را برای‌تان به ارمغان می‌آورد که نه به این راحتی فراموش می‌شود و نه به این راحتی اجازه می‌دهد که از فکر بازی بیرون بیایید. برای این بازی مهیج می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور

برچسب ها
بازی Fisher Tycoon
معرفی بازی
بازی اندروید
بازی ماهیگیری اندروید
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی