چرا باید پاها را بگذاریم توی مایعات؟
مردتان را در حد 5 هزار تومانی شارژ کنید

چرا باید پاها را بگذاریم توی مایعات؟

نویسنده : محمدعلی محمدپور

این روزها واقعا در وضعیتی هستیم که هیچ‌کس اعصاب ندارد. مردم اعصاب ندارند، مسئولان اعصاب ندارند. فرمانداران اعصاب ندارند. مردم چرا اعصاب ندارند؟ مردم همه‌اش 12 ساعت قطارشان تاخیر افتاد، 14 ساعت توی فرودگاه ماندند، 10 ساعت توی اتوبان ماندند، ادای بی‌اعصاب‌ها را درآوردند. به جای اینکه بروند راه‌ها را باز کنند، نمک بپاشند، درخت‌ها را بتکانند، نشستند به استوری گذاشتن و به برف نو سلام کردند. مسئولان چرا اعصاب ندارند؟ از خون دلی است که از دست مردم بی‌مسئولیت می‌خورند و از این همه کنجکاوی خبرنگاران. مگر این خبرنگاران اعصاب می‌گذارند. یک رسم بدی که شده این است که بعضی خبرنگاران فضول عملکرد مسئولان را نقد می‌کنند و اعصاب‌شان را خرد می‌کنند. در همین هفته که گذشت یکی از فرمانداران به خبرنگاری که در جلسه‌ای عمومی ازش فیلم می‌گرفت، گفت: ازم فیلم نگیر وگرنه می‌زنمت! متاسفانه وضعیت بی‌حیایی طوری شده که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران فیلم می‌گیرند، عکس می‌گیرند، گزارش می‌گیرند و اعصاب مسئولان را بهم می‌ریزند. ای شرم بر رسانه، فناوری، فضای مجازی.

البته پس ازاین اتفاق، آقای فرماندار اظهار کرده‌اند: «من به همه رسانه‌ها و خبرنگاران احترام می‌گذارم». خب به نظر می‌رسد منظور ایشان از این احترام‌های توی تکواندو بوده که احترام می‌گذارند و دو دقیقه بعد می‌خواهند با لگد بیایند توی صورت هم. آقا اگر می‌خواستی احترام نگذاری چه می‌کردی؟ زیر یک خم؟ سالتو؟ یوپ چگی؟ آپ چگی؟ چگی؟ (یعنی چگونه؟) بعد که سر و صدا شد، آقای فرماندار گفته به خاطر اینکه کلاه بر سر داشتم و پالتو و شال گردن پوشیده بودم با خبرنگار چنین برخوردی کردم. ما بعد از این اظهار نظر فکر کردیم منظورش این است که آمادگی لازم را نداشتم و اگر ضربه‌گیر و کلاه مبارزه‌ام را پوشیده بودم برخورد مطلوب‌تری می‌داشتم. لابد آقای آخوندی هم توی دلش گفته داداش میکروفون رو بگیر بنداز دور این قدر خودت رو اذیت نکن. خب به هر حال این فرماندار محترم برکنار شد و مشغول تمرین‌های تکواندوی خودش شده است.

اما برای اینکه کمی هم مردم و هم مسئولان اعصابشان آرام بگیرد ما یک برنامه ویژه‌ای داریم. ببینید ما از یک شبکه استانی یاد گرفته‌ایم برای اینکه مردها شارژ شوند باید پای‌شان را بگذاری توی مایعات. اما این خودش حساب و کتاب خودش را دارد. اگر می‌خواهید عادی در حد شارژ 1000 تومانی شارژ بشود بگذارید توی آب گرم. اگر می‌خواهید تا منتهی‌الیه رانش را بسوزانید بگذارید توی آب جوش. اگر می‌خواهید مردتان در حد 5000 تومانی شارژ شود بگذارید توی شیر گرم. اگر مردتان از بی‌خوابی رنج می‌برد بگذارید توی دوغ. اگر مردتان کاری کرده می‌خواهید پای لرزش بایستد بگذارید توی آب خربزه. اگر می‌خواهید مردتان پا بند خانه شود پایش را بگذارید توی عسل، چسبناک می‌شود جایی نمی‌رود. اگر مردتان نمی‌خندد و عبوس است بگذاریدش توی آب زعفران. خانم‌های فرمانداران هم دقت کنند پای شوهرهایشان را بگذارند توی آب سبوس برای تمدد اعصاب خوب است. حتی توجه کنید که آب نمک هم برای لوس‌ها خوب است. خود من از همین آب نمک‌ها برده‌ام، در واقع هر شب تا کمر می‌روم توی آب نمک. پس می‌بینید که هر مردی را باید پابند یک مایعی کرد و شارژش کرد. به همین راحتی.

برچسب ها
ماساژ پای مرد
ماساژ پا در تشت آب
برف تهران
تهدید خبرنگار توسط فرماندار
کارشناس یزد
نظرات کاربران
کد امنیتی
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١١/١٢
٥
٠
عالی بود اصن 😂😂😂😂 شارژ ده تومنیش چجوریاس؟؟ 😂😂
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/١١/١٥
٠
٠
مرسی. اون دیگه سلیقه خانم ها رو می طلبه. مثلا یه تشت شیر قهوه چطوره؟
سمانه صالحی
سمانه صالحی
٩٦/١١/١٦
١
٠
من همون تشت نفت رو ترجیح میدم :/
N_movaghar
N_movaghar
٩٦/١١/١٢
٢
٠
عالی بود مرسی
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/١١/١٥
٠
٠
ممنون.
ژاله
ژاله
٩٦/١١/١٣
٣
٢
تصویر بالای متن، پاهای یک خانم رو نشون میده! :/
s_bagherzadeh
s_bagherzadeh
٩٦/١١/١٣
١
٠
درسته
محمدعلی محمدپور
محمدعلی محمدپور
٩٦/١١/١٥
٠
١
کاملا حرف درستیه. رونوشت به مسئولان عزیز سایت.
لیلی
لیلی
٩٦/١١/٢٥
٠
٠
خب نشون بده. پای خانم ندیده بودی تا حالا؟ 😁
محمدعلیـ
محمدعلیـ
٩٦/١١/١٧
٠
٠
سلام استاد گرامی ! واقعا خسته نباشید عالی بود. :)