مدیریت فایل هایتان را به گوگل بسپارید
مدیریت و انتقال فایل های گوشی با Files Go

مدیریت فایل هایتان را به گوگل بسپارید

نویسنده : محمد اخلاقی

مدیریت حافظه داخلی گوشی و پاک کردن فایل‌های غیر کاربردی و یا تکراری یکی از دل مشغولی‌های همیشگی کاربران گوشی‌های همراه است. نرم افزارهای گوناگونی نظیرclean master  و Es file explorer نیز برای مدیریت و بهینه‌سازی فضای داخلی گوشی طراحی شده اند، اما تبلیغات زیاد و حتی مصرف باتری و انجام کارهای اضافی از سوی این نرم‌افزارها باعث می شود که قیدشان را بزنیم. اخیرا گوگل خودش دست به کار شده و نرم‌افزار فایل منیجر مرتب و با امکاناتی را با نام Files Go معرفی کرده است. در ادامه بیشتر با این نرم‌افزار و کاربردهایش آشنا خواهیم شد. 

مدیریت فضای داخلی گوشی

 

در حقیقت اپلیکیشن Files Go را باید نرم‌افزاری چند کاربرده و حرفه‌ای بدانیم و فرآیند کاری آن را محدود به مدیریت حافظه در نظر نگیریم. تفاوت اصلی این نرم‌افزار با دیگر نرم افزارهای مشابه هوش مصنوعی است که گوگل در آن به کار برده تا به مرور همزمان با آشنایی رفتار شما، پیشنهاد بهتری را ارائه کند. به عنوان مثال وقتی گوگل متوجه شود که شما هر چند وقت یک‌بار عکس‌های موجود در پوشه تلگرام‌تان را پاک می کنید، پس از چند تکرار خودش به شما پیشنهاد این کار را می دهد! عملیات پاکسازی فایل‌های زائد و تکراری به بهترین شکل در نرم افزار Files Go انجام می‌شود.

کاربران ایرانی برای انتقال فایل‌های حجیم بین دو گوشی معمولا از نرم‌افزارهایی نظیر Shareit و یا Zapya استفاده می‌کنند. خوشبختانه با نصب Files Go دیگر نیازی به این نرم افزارها نخواهید داشت و می‌توانید به سادگی فایل‌های حجیم را با سرعتی نزدیک به 125 مگابایت بر ثانیه بین دو گوشی منتقل کنید.

در کنار موارد ذکر شده، گوگل پیشنهاداتی برای مدیریت حافظه و ذخیره‌سازی تصاویر در فضای ابری به شما خواهد داد. همچنین اپلیکیشن‌های حجیم و کم کاربرد از دید گوگل پنهان نخواهند ماند و به شما پیشنهاد پاک‌سازی آن‌ها داده خواهد شد.

 

ویدئوی معرفی Files Go

 

اگر به دنبال نرم افزار قوی مدیریت حافظه و انتقال فایل بین دو گوشی هستید، حتما Files Go را را نصب کنید.

دانلود از گوگل پلی

برچسب ها
مدیریت فایل با گوگل
مدیریت فایل گوگل
Files Go
Files Goگوگل
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٦/١١/٠٢
٠
١
خب برادر عزیز، این مواردی که از مدیریت فایل files go گفتین که مدیریت فایل es file explorer هم داره که
محمد اخلاقی
محمد اخلاقی
٩٦/١١/٠٣
٥
٠
ابتدای متن توضیح دادم که نرم افزارهایی نظیر es file explorer متعلقات جانبی دارن که موجب هدر رفتن باتری، گرفتن فضا و سردرگمی میشه. ضمن اینکه هوش مصنوعی و رمزنگاری داده ارسالی ندارن. در مجموع وقتی دسترسی های بیش از اندازه نرم افزارهای دیگه رو با گوگل فایل مقایسه کنید، متوجه جریان خواهید شد.