با Runtasty غذاهای خوشمزه درست کنید
معرفی اپلیکیشن حرفه ای طبخ غذا

با Runtasty غذاهای خوشمزه درست کنید

نویسنده : محمد اخلاقی

یکی از مشکلات همیشگی خانم‌های خانه‌دار و یا دانشجویان خوابگاهی تهیه غذا است. مهم‌تر از تهیه غذا، اینکه چه چیزی درست کنند است. خیلی از وقت‌ها با وجود داشتن حوصله و مواد اولیه کافی نمی‌دانیم چه درست کنیم. اینجاست که اپلیکیشن‌های دستور طبخ غذا به کمک ما می‌آیند. خوشبختانه اپلیکیشن‌های بسیار خوب ایرانی برای طبخ غذاهای ایرانی معرفی شده‌اند، در این مقاله تصمیم داریم تا یک اپلیکیشن جذاب و جوان پسند ‌بین‌لمللی را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

اپ غذا

 

اپلیکیشن ورزشی Runtastic معرف حضور بسیاری از ورزشکاران و ورزش دوستان است. این اپلیکیشن وظیفه پایش فعالیت‌های ورزشی شما را به عهده دارد و همزمان تمرینات ورزشی مناسبی را هم به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد. حالا شرکت رانتستیک یک گام موثر دیگر برداشته است و با معرفی اپلیکیشن Runtasty سعی کرده است تا دامنه فعالیتش را گسترش داده و رسپی غذاهای سالم را نیز برای ورزشکاران ارائه کند. عده‌ای غذایی که در آن فرآورده های گوشتی کمتر به کار رفته را سالم می‌دانند، بعضی می‌گویند که خام‌خواری محض بهترین رژیم غذایی است اما عده‌ای هم هستند که رعایت تعادل بین مواد غذایی در تهیه یک غذا را مهم‌ترین عامل برای سالم بودن آن می‌دانند. فرقی نمی‌کند که جز کدام دسته باشید، اپلیکیشن Runtasty برای هر سلیقه و رژیمی دستور پخت غذاهای سالم دارد؛ از غذاهای گوشتی گرفته تا غذاهای گیاهخواری، غذاهای عاری از قند و لبنیات و غذاهای سبک و کم کالری. تهیه همه آن‌ها را می‌توانید با نصب این اپلیکیشن به سادگی یاد بگیرید. چه چیزی بهتر از این.

اپ غذا

 

در اپلیکیشن رانتستی دستور طبخ غذا به صورت ویدئوهایی بسیار با کیفیت عرضه می‌شود. تمامی مراحل با ذکر مواد به کار رفته خیلی شیک و مجلسی برای کاربران تشریح می‌شود. در کنار ویدئوهای آموزش طبخ غذا، اطلاعات کامل مواد بکار رفته در غذا، میزان کالری، چربی ، پروتئین و کلی داده مفید دیگر نیز برای غذا منتشر شده است. دستور پخت نیز گام به گام به صورت مکتوب نوشته شده است. Runtasty برای گروه بندی غذاها دسته‌های خاص خودش را دارد: غذاهای قبل و بعد از ورزش، زیر 200 کالری، صبحانه های مقوی، غذاهای عاری از لبنیات، غذاهای 15 دقیقه‌ای و دسته‌های خلاقانه دیگری که غذاهای سالم را به شما معرفی می‌کنند. همچنین می‌توانید با جستجوی غذای مورد نظرتان، آن را در میان پیشنهاد ها پیدا کنید.

اگر به خوردن غذای سالم علاقه‌مند هستید، حتما پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن Runtasty را نصب و استفاده بفرمایید.

دانلود Runtasty از کافه بازار

برچسب ها
اپلیکیشن غذا
اپلیکیشن طبخ غذا
اپلیکیشن Runtasty
Runtasty
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی