وزیر و بخاری نفتی!
نگاهی گذرا به حادثه اتش سورزی مدرسه شین آباد

وزیر و بخاری نفتی!

نویسنده : مریم نیک‌پور
از دستش ندهید این یک مسابقه جذاب است!
بازیکنان: 
حاجی بابایی وزیراموزش و پرورش
معاون وزیر
دانشجویان عدالتخواه
نمایندگان مجلس
سرایدار
بخاری ارج
توپ: آتش سوزی مدرسه شین اباد!
چمن مصنوعی: دانش اموز 10 ساله!
-معاون وزیر آموزش و پرورش بخاری نفتی را از کم خطرترین سیستم‌های گرمایشی دانست و افزود: استفاده از سیستم گرمایشی گازی براساس قانون در مدارس ممنوع است چرا که از آن در صورت نشست گاز به عنوان مرگ خاموش یاد می‌شود.
- تعدادی از اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی یک بخاری نفتی پاپیون پبچ شده برای جناب وزیر هدیه بردند و توصیه می‌کنند که اتاق کار خود را با بخاری نفتی گرم کند.
- برطبق گزارشات ارائه شده. بخاری نفتی متعلق به شرکت ارج است که با اشکالات فنی و جمع شدن نفت در اطراف مخزن آن سبب بروز آتش سوزی شده است!
- مسئول روابط عمومی این شرکت: چگونه می‌تواند شرکت ارج را مقصر دانست که سال‌هاست دیگر بخاري تولید نمی‌كند!
- دهقانی (نماینده مجلس) در پاسخ به اين سوال كه اگر به جای وزیر آموزش و پرورش بود چه عکس العملی از خود نشان می‌داد گفت: متاسفانه هنوز در بین مسئولان کشور ما فرهنگ استعفا در قبال اشتباهات این چنینی مرسوم نیست و حتی اگر چند نفر هم در کشورمان جانشان را از دست بدهند کسی در این وادی‌ها نیست، ولی من اگر در این شرایط بودم استعفا می‌دادم.
- حاج بابایی وزیر آموزش و پرورش: «خوشبختانه خطری که جان این دانش‌آموزان را تهدید می‌کرد برطرف شد و ابتدا پیش‌بینی می‌شد به خاطر رفتن حرارت در ریه آن‌ها خطراتی پیش بیاید اما این مشکل حل شد و پیش‌بینی می‌شود، دانش آموزان به زندگی و اجتماع برگردند.»!
- نماینده مردم پیرانشهر در مجلس با بیان اين‌كه وضعیت جسمی یک دانش‌آموز حادثه دیده پیرانشهری هنوز وخیم است، گفـت: وضعیت جسمانی دو دانش‌آموز دیگر بهتر است و از شرایط بحرانی خارج شدند.
- نماینده نقده در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده به عنوان نماینده مجلس که تا حد زیادی با شهر همسایه حوزه انتخابیه خود آشنا هستم و مسایل و مشکلات مردم آن شهر را می‌شناسم، از وزارت آموزش و پرورش به دلیل سو مدیریت و تقصیر در آتش سوزی این مدرسه شکایت می‌کنم.
- وزير آموزش و پرورش به نيابت از وزارتخانه متبوعش اعلام کرد که تمام هزينه‌هاي مربوط به درمان اين دانش‌آموزان تا رسيدن به زندگي عادي و بازگشت به اجتماع را پرداخت خواهند کرد. حاجي بابايي همچنين با بيان اين‌که غروري براي عذرخواهي کردن ندارد و خود را از مردم مي‌داند همچنين گفت: از الان تا قيامت بابت هر اتفاقي که در آموزش و پرورش مي‌افتد عذرخواهي مي‌کنم.
نتیجه اخلاقیش هم خودتان بگیرید!
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/٠٩/٢٢
٣
٠
آن مرد صندلی دارد این دختر دیگر جان ندارد ولی آن مرد هنوز صندلی دارد
admin
admin
٩١/٠٩/٢٣
٢
١
لایک
m-nik110
m-nik110
٩١/٠٩/٢٣
١
٠
لایک به توان 1354
h_khabazi
h_khabazi
٩١/٠٩/٢٣
٢
٠
همه سر به سر تن به آتش ولی...من و ما و آن ها گریبان سریم / همه اشک ها کوچ ازین چشم ها ... ولیکن کجا درد دل وا کنیم /