Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - بازدید وبلاگ‌تان را بترکانید www.jeem.ir
بازدید وبلاگ‌تان را بترکانید
با چند ترفند جیمی از گوگل هم جلو بزنید

بازدید وبلاگ‌تان را بترکانید

نویسنده : محمد حسین وکیلی

ایرانی‌هایی که اهل قلم بودند برای خود یک وبلاگی دست و پا  کردند تا وقایع روزانه و یا هر نوع مطلبی که در فضاهای دیگر نمی‌توان نوشت را در وبلاگ خود بنویسند. کم‌کم این فضا به بقیه مردم هم سرایت کرد و آمار وبلاگ نویسی در زبان فارسی بهبود پیدا کرد، از همین رو تعدادی از ترفندهای افزایش بازدید وبلاگ را برای شما فراهم کردیم تا در خانه مجازی خود تنها نمانید.

s

** راهکارهای جیمی

|| نظرات را پاسخ دهید

یکی از جذبه‌های وبلاگ نویسی رد و بدل بحث‌ها و نکته‌هاست، اگر وقت کافی دارید، نظرات را روی زمین نگذاشته و هر چه سریع‌تر آن‌ها را تایید کنید و پاسخ‌شان را (ترجیحا جذاب) بدهید. تا این رسم شما جا بیافتد و بازدیدکنندگان ساعاتی بعد، برای مشاهده جواب خود باز هم به وبلاگ شما سر بزنند.

 

|| مطالب تولیدی باشد

وبلاگ‌هایی که سر آمد فضاهای مجازی هستند، هیچ‌گاه از صفحه‌ای دیگر مطلبی را کپی نمی‌کنند، بلکه مطالب وبلاگ را خود می‌نویسند، از همین رو مطالب را خودتان بنویسید، زیرا مطالب کپی شده شاید مدتی جذابیت داشته باشد اما پس از آن دل خوانندگان و حتی خود نویسنده را خواهد زد.

 

|| به دوستان‌تان سر بزنید

وبلاگ‌های دوستان‌تان را حتما در لیست پیوندهای وبلاگ خود قرار دهید و به آن‌ها نیز بگویید این کار را متاقبلا انجام دهند و با نظر گذاشتن در وبلاگ آن‌ها موجب خوشحالی و البته ارتباط بیشتر با یکدیگر شوید. هنگام نظر گذاشتن حتما آدرس خود را نیز وارد کرده و به گذاشتن اسم خالی بسنده نکنید.

 

|| صفحه اول‌تان سنگین نباشد

در کل صفحه اول وبلاگ سه یا چهار عکس کم حجم بیشتر نباشد تا مخاطبان از حجم سنگین وبلاگ شما فراری نشوند و همچنین سرعت بارگذاری وبلاگ‌تان نیز مناسب باشد

 

|| آمار بازدیدکنندگان را داشته باشید

به آمار گیر وبلاگ خود مراجعه کنید و بیشترین ورودی خود را از سرویس دهنده‌ها، وبلاگ‌ها و موتورهای جست‌وجو مشاهده کنید و در افزایش آن اهتمام بورزید. سایت هیستاتس را به عنوان یک آمارگیر خوب می‌توان معرفی کرد که فیلتر نیست و البته زبان فارسی را هم پشتیبانی می‌کند.

http://histats.com

 

|| پروفایل خود را فعال کنید

احتیاجی نیست تمام حقایق زندگی خود را در پروفایل‌تان بگذارید اما سعی کنید در پروفایل‌تان اطلاعت حداقلی را بدهید تا به شناخت شما در دنیای مجازی کمکی کرده باشد.

 

** راهکارهای علمی

|| قالب مناسبی انتخاب کنید

شکل قالب باید با مطلبی که در آن می‌نویسید تناسب داشته باشد، خوانندگان برای مطالب می‌آیند اما قالب در ضمیر ناخود آگاه آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

اگر دقت کرده باشید فست فودها از رنگ قرمز استفاده می‌کنند که هم اشتها آور است و هم با ایجاد حس هیجان و سرعت در شما، باعث می‌شود که سریع غذای‌تان را بخورید و زحمت را کم کنید! از همین جهت سعی کنید رنگ‌هایی مثل سبز، آبی کم رنگ، سفید، ارغوانی کم رنگ و از این طیف رنگ‌ها را در قالب خود مد نظر داشته باشید. هم چنین از رنگ‌های قرمز ، مشکی و حتی از پررنگ بودن طیف رنگی وبلاگ خود بپرهیزید.

 

|| وبلاگ خود را در موتورهای جست‌وجو ثبت کنید

اگر تاکنون این کار را نکردید، فرصت را از دست ندهید و همین الان انجامش دهید، همچنین برخی سایت‌ها، سرویسی را ارائه می‌دهند که با یک کلیک می‌توانید در چندین موتور جست‌وجوی معروف، وبلاگ خود را ثبت کنید

به عنوان مثال برای ثبت وبلاگ خود در گوگل باید این‌جا را کلیک کنید

http://www.google.com/intl/fa/add_url.html

 

|| با گوگل رفیق شوید

محبوب‌ترین موتور جست‌وجوی برای فارسی زبانان، فارسی است از همین رو سعی کنید ورودی وبلاگ خود را از طریق گوگل بالا ببرید. بهترین راه حل انتخاب یک قالب برنامه‌نویسی شده قوی و البته ساده است و حتما برای مطالب خود برچسب با موضوع خود متن بنویسید.

 

|| تبادل لینک انجام دهید

تلاش کنید که با سایت‌های مرتبط با موضوع وبلاگ خود که پر بازدید هم هستند تبادل لینک انجام دهید تا افرادی که دنبال یک موضوع خاص در وبلاگ‌ها هستند به وبلاگ شما نیز سر بزنند.

 

|| از ابزارهای مفید استفاده کنید

نمونه خوب برای این مسئله نرم افزارهای اشتراک‌گذاری در شبکه اجتماعی است که فرد ترغیب می‌شود از تکنولوژی «کپی-پیست» استفاده نکرده و فقط برای اشتراک‌گذاری آن بر روی یک آیکون کلیک کند.

همچنین برخی از ابزارها در تولبارهای وبلاگ باعث جذابیت می‌شود، اما در این زمینه زیاده‌رویی نکنید که نتیجه عکس دارد.

 

|| منظم باشید

یکی از اصول خیلی مهم در عرصه وبلاگ‌نویسی به روز رسانی آن است، یعنی باید مشخص باشد که هر روز، هر دو روز، هر هفته و یا ... مطلب می‌گذارید تا خواننده دچار گنگی نشود و نباید طوری باشد که هر وقت حال و حوصله داشتید وبلاگتان را آپدیت کنید.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٤
٢
١
ما که وبلاگ نداریم :)
نیوشا
نیوشا
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
مانیز
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
٤
٠
خوش به حالتون کاش ما هم نداشتیم :))))
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
نه مثله اینکه واجب شد برم آپشن 2رو عملی کنم:))))))
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
همه گزینه ها رو میزه :)))
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
همه گزینه ها رو میزه :)))
مهدیس خاننو
مهدیس خاننو
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
راهکارای خوفی بود سعی میکنم انجام بدم
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
:) نتیجه شو میبینین :)
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
:) به قول یکی از دوستان : تشکر وبلاگ خلوت دوست میدتریم!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
توی روز روشن نظر آدمو میدزدن!!خخخ!
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
یعنی خودت و البته بازم خودت؟ خخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
مرسی....
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
خواهش :)
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
راهکار جیمی فرقش با راهکار عملی چی بود؟ :)
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
اونا علمیه ، اونای دیگه جیمی :)))) راهکار های جیمی بر اساس تجربه شخصیه :)
سبک نو
سبک نو
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اصلا جالب نبود همه در این باره میدانند
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
حالا اگه یکی نمیدونست وضعیت چیه؟ :))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
:|
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
مرسی اما گاهی فکر می کنم کاش می ذاشتم پاییزستان مجهول می موند راحت تر می تونستم توش حرف دل بزنم الان نمیشه دیگه:(آخرشم می رم تو یه برهوتی وبلاگ می زنم هیچکی نشناسه منو:|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
چرا مگه ؟ ما جیمیا رو نامحرم می دونید ... به خاطر همین حرفتون پا میشم میرم بلاگ می زنم توش حرف دلمم میگم ... چراغی که به جیم رواست به گوگل حرام است ... خخخخ
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
هوممم منم مجبور شدم كلا نوشتنم رو عوض كنم :)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
موافقم با پاییز بانوووو...دیگه نمیتونه آدم راحت باشه
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
محمد حسین جان تو که لالایی بلدی .... چرا خوابت برده ؟؟؟ پاشو کارت دارم ... اصن درساتو خوندی گرفتی خوابیدی ؟؟؟ فردا کویز نداری ؟؟؟ پاشو خجالت بکش ...
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
من الان خوابم:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
lpln psdk oddgd fh phgd :))))) (ترجمه برای اونایی که حال ندارن معنی کنن :خخخخخ :: محمد حسین خیلی باحالی) دمت گرم :) خیلی کاربردی بود :)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
دقیقا به چه زبونی بود؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
این " صفحه اولش سنگین نباشد" مخصوص شماست آقای خورسندی! هههههه :)))))))))))))))))))))))))))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
الان درستش کردم دیگه فقط باز این میهن بلاگ داره ریپ میزنه !
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
قربونت :))
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
ممنون مستر وکیلی بسیار استفاده بردیم...مچکر
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
فيض اكمل رو بردين ديگه؟
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
اوهوم...ولی من تو صفحه اولم عکس زیاد دارم..سرعت لودشم خوبههه.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
خوب بود! .... بعضی هاش قابل تامل بود .... مرسی :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
قابل تامل !!!!؟؟؟؟ داریم مردم ؟؟ :))))
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
قابل تامل؟ شما و تامل؟؟ خخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
مرسی مستر ! کاربردی بود . آدرس وبلاگمو بلدین همه ؟؟ در خدمتم ، راه گم کردین کلبه ی حقیرانه ما هست !!!!!!!!!! ^_^
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
چشـــــــــــــم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ممنون انشالله اگه شد و وب زدیم نصایح شما رو به گوش میگیریم
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... تشكر حتما انجام خواهم داد
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
عليك سلام موفق باشيد
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ادمین وکیلی واسه چی دیر میگین خب؟؟؟اگه وبمو نبسته بودم به درد میخورد!!!!:دی
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
عه بستين؟ چرا؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
متشکریم که اینقددددددر زود فهمیدین!!!یه ماهی هس!بستم چن به دردم نمیخورد!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
فافا بانو مگه نمیدونستید مستر وکیلی هنوز تو خواب زمستانی بسر میبرند..خخخخخ..مخلص عمو
tanha
tanha
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
ما که وبلاگ نداریم ولی احتمالا بزنیم:) ممنون:)
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
شما ندارين ديگه؟؟ هان؟؟
tanha
tanha
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
نه به جان خودم :| خخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
خواستید من بیام تجربیات خودم رو در امر بلاگ داری در اختیارتون بزارم..خخخخ...ممنون..نکات بس خوبی بودش..:)
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
با این تیتر البته: چگونه وبلاگ خود را بپکانید
عاطفه-مزرعی
عاطفه-مزرعی
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
من بلاگرم:) همه مواردو انجام دادم جز قالب:)))) مکشی به روحیه من نوموخوره:))) ولی دوسش دارم.دوستان اگه قالب خوشگل دیدین با این مشخصات بهم بگین:) برین وبلاگم نظر بدین لطفا:) ممنون:) چاکــــریم:) http://niyaysh75.persianblog.ir/
nargess
nargess
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
jaleb bud aghaye vakili! chandtashono midunestam ama khob takmil shod movafagho moayad bashid
لیلا
لیلا
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
سلام امروز اتفاقی از این دوروبرا رد میشدم چشم به شما خورد ونمکگیرتون شدم.پس خواهشمنداست همراه با نظرات خوبتون خوشحالم کنید.پساسگذارم
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٩
١
٠
ممنون.