Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - هویت چراغعلی فاش شد! www.jeem.ir
هویت چراغعلی فاش شد!
پرده برداری از یک راز بزرگ

هویت چراغعلی فاش شد!

نویسنده : چراغعلی

در همین ابتدا  باید خدمت شما عرض بنمایم که همه شما تا این لحظه زیر ذره بین این جانب بوده‌اید! برای این منظور لازم بود با یک اسم طنز و یک عکس کمدی شناخته شوم که شدم و در قدم بعدی بنده مطالبم را طوری در سایت قرار دادم که بتوانم بیشترین شناخت را از تمام کاربران پیدا کنم؛

3 مطلب طنز که خود در سه گروه تقسیم بندی می‌شود 1- هجو: وصیت نامه چراغعلی 2- هزل: خز ماهی 3- طنز: خاطرات یک در به در...

و 3 مطلب نسبتا جدی شامل: 1- دلنوشته برای میلاد امام رضا 2- انتقاد از سیاست موجود: بیگانگی شخصیتی ما 3- مذهبی و هشت سال دفاع مقدس: معرفی کتاب (البته برنامه من برای 8 مطلب بود که 2 مطلب به خاطر مسائل سیاسی منتشر نشد)

 

البته گاهی دعواهای بین کاربران من را به این مقصود نزدیک‌تر می‌کرد، البته باید از انجمن‌های خوبی که در این مدت گذاشته شد و باعث شد شما را بیشتر بشناسم قدردانی کنم اما هنوز فکر می‌کنم این سوال برای‌تان باقی باشد که اصلا چراغعلی چه موجودی‌است یا هدفش چیست؟!

باید خدمت شما عرض کنم که چراغعلی یک آدم بیش از اندازه شوخ، روستایی و شاد بود و موفق شد که به عنوان یک کاربر الکی و بی‌شخصیت شناخته شود ولی در اصل هدف او از این کار، این بود که بتواند با شوخی‌هایش اعتماد شما را جلب کرده و به خاطر این‌که یک فرد بیخود و ناشناخته بود بتوانید هر چه در چنته دارید رو کنید که خوشبختانه به این مقام نائل شد و بعضی‌ها خوب خود را نشان دادند!

 

لازم بود تا در ابتدا با چند مطلب طنز شناخته شوم و با خز ماهی که اوج افتضاح بود، در چاه سقوط بنمایم تا باز هم با من راحت‌تر صحبت کنید و نظرتان را بشنوم؛ آخر این اخلاق بدی است که ما معمولا جلوی افراد جدی و با شخصیت خودمان نیستیم و تبدیل به یک الگوی اخلاق می‌شویم، در حالی که الگوی خیاطی هم نیستیم که این را بنده از روی تجربه بسیار! در سایت‌های مختلف می‌گویم.

اما در این آخر کاری که شناختم از کاربران نسبتا کامل شد، به سراغ ادامین محترم رفته و با نوشتن دو متن کاملا جدی و بترکون آن‌ها را نیز بیازمودم که بعضی نتایج آن را نمی‌توان گفت...

در ضمن بنده از تمام کاربران از همین جا عذر خواهی نموده و اعلام می‌نمایم ساعات بسیاری را در پروفایل‌تان زندگی کرده‌ام تا شما را بشناسم اما نتایج این تحقیقات:

 

1. کاربران این سایت بیشتر از همه به مطالب منتشر شده از افراد معروف یا جدی، روی خوش نشان می‌دهند و مطالب افرادی مثل من تنها به واسطه اسم طنز یا تیتر جالب یا حتی عکس کاربریم مشتری جذب می‌کند! (دلنوشته بد نیست ولی بنویسید شعری سروده خودم می‌ترکونه! والا)

2. ادامین سرسختانه جلوی پوستر شدن مطالب افراد ناشناس را خواهند گرفت، مگر این‌که این فرد، فرد معقولی باشد یا زحمت زیادی برای مطلب بکشد و مثل من با دیوار هم شوخی نکند!

3. کاربران سایت علاقه زیادی به گذاشتن نظر خود در انتهای مطلب شما ندارند، پس زیاد زور نزنید و مطلب بترکان ننویسید چون سرو تهش با یک مرسی یا ممنون به هم می‌آید !

 

در آخر هم اعلام می‌کنم بنده تا اول مهر این‌جا هستم و بعد از آن تا تابستان بعد در خواب کنکوری می‌باشم لذا اگر با حرف‌هایم کسی را ناراحت کردم یا به هر حال از من راضی نیستید بر من ببخشایید که من حال حلالیت گرفتن ندارم! ولی برای خونکای دلتان عکسم را در این پایین گذاشتم که خواهید دید بنده یک انسان بسیار  جدی و اخمو می‌باشم و اصلا با هیچ‌کسی شوخی نمی‌نمایم!

=================

پ.ن: دوستان بنده اعتقاد به چشم زدن و ایضا خوردن دارم، برای همین این‌که من کدامین هستم را باید حدس بزنید...

پ.ن2: برای راهنمایی باید بگویم که بنده عینک می‌زنم و اول اسمم هم مسعود هست!

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
واقن مرسی راهنمایی ها :| خعلی به من کمک کرد که بفهمم کدام شخص در عکس استید:|
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اومممممم مبافقم با بعضی از بخش های متنتون ... :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
دقیقا کجاش؟؟ بگین تا تغییرش بدم :))
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ممنون.
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
دقیقا از چه چیزی ممنونی شما؟؟ از اینکه تو زندگیت فضولی کردم؟؟؟
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ایول...میگم شما چشم نخوری..یه وقت..
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
سمت راستی سمت راستی:))
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
دوستان دولت، دولت تعادله اصلا مگه وسطی چطوره هااااااا...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اوكه ريش بسيجي داره !مو تورو يك جا ديدم!
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
شمام آشنایی.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
عکس دوم وسطی:دی!!!
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
قبول نیست شما قبلا تو تخته سیاه فهمیده بودی.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
توی عکس اول، اون وسطی که بهش اشاره شده شمایین... من کشف کردم ... :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
شما دانشمند هستین ها ولی تا حالا کشف نشدین:)
khan
khan
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چه خوب شد گفتی دادو...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چراغعلی جان خیلی هم مطالبت خوب بود :))) ولی از شما که یک پژوهشگر جیمی (^_^) هستی بعیده بری از الان خودتو زندانی کنه برای کنکور ... ، در هر صورت ما که فهمیدیم کدومی :))) ولی نمیگم ریا نشه :)
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
مجبورم داداش؛ ببینم میتونی این رازو یکسال حفظ کنی...
Z_M
Z_M
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
میشه بیشتر راهنمایی کنین
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
احتمالا چپیه
Z_M
Z_M
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
نه بابا!!!!!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
همون مرسی که گفتی...تو مال کدوم سازمان جاسوسی بودی ها>؟
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
سازمان جاسوسان تپه سلام واحد سفلا...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
شرارت از سمت چپی میریزه...تو سمت چپی هستی
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
نـــــــــــگـــــــــــــو...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ینی نیستی تا سال دیگه؟؟؟...جات خالی...فک کنم سمت راستی باشی...:)
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ماهی یکدفعه یک سری میزنم زیاد دلتون واسم تنگ نشه.
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
من خنگم کاشکی بیشتر راهنمایی میکردین خب دیگه عاقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
شاید تابستون بعدی یه چیزایی بگم.
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
چراغعلی چقد عوض شدی ! عکس پروفایلت خیلی قشنگتره !!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخ ... ^_^
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
همینه دیگه ساعت دو نصفه شب میای عکسا رو میبینی برد پیت هم که باشم از این بهتر نمیشه دیگه...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
^_^ عزیزمی ...
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
اااااااااااا...شماچقد بچه منفی ای!!...اااااا....شلوارلی....اااااااا....تیشرت.......اااااااااا.......خجالت بکش آقا!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
واقعا مطلب خز ماهیت مطلبی بو د واز اونجا که همه نوشته هات یه پسته ای داشت ماهم از همون اول شما رو شناختیم اما به روتون نیاوردیم همین بری درس بخونین که از هر چیری مهمتر ه .............البته اون اخموهه شمایین کاملا میشه با عکس بزرگ سالیتون تشخیص داد
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
واقعن شرمنده کردین....چه راهنمایی جامعی بود واقعا....راضی به زحمت نبودیم.....بنا به گفته خودتون عکس اول نفر وسط....خخخ ^ــ^
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
تو عکس دوم نیست پس
fahime72
fahime72
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
راستی یا چپی فرقی نمیکنه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٠٦
١
٠
سلام چه حوصله اي داشتهاي روي درخت تصويرت را حك كرده‌اي
minoo_N
minoo_N
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
سلام چرا اینقدر زحمت کچیدید از تو پروفایل نیگا کردین خب میگفتین خودمون همه اطلاعاتو در اختیارتون میذاچتیم :)) ببخچید خلاصه اگه اذیت چدین :) موفق باچین
پربازدیدتریـــن ها