سقوط آزاد با شکم
داستان‌های باورنکردنی از افراد چاق + عکس

سقوط آزاد با شکم

نویسنده : کودک درون

چاقی مشکلات قلبی، عروقی و تنفسی را به همراه دارد ولی نمونه‌هایی نیز مشاهده شده است که چاق و اضافه وزن جان انسانی را نجات داده است. در این پرونده‌ها برخی افراد چاق توانستند با کمک چاقی و چربی‌هایی که دور شکم‌شان بوده است از مرگ حتمی نجات پیدا کنند. در ادامه با برخی از باورنکردنی‌ترین داستان‌هایی که در مورد افراد چاق وجود دارد بیشتر آشنا خواهیم شد:

 

** گریختن از اعدام 

چند سال پیش در آمریکا مردی به علت چاقی بیش از اندازه از اعدام گریخت. «رونالد پست» فردی است که در زمان اعدام نزدیک به 205 کیلوگرم وزن داشت از این‌رو هیچ راهی برای اعدام او وجود نداشت زیرا طناب داری وجود ندارد که یک مجرم 200 کیلویی را نگه دارد و حتی سم هم نمی‌توانست او را بکشد. 

با توجه به چاقی، او را به حبس ابد بدون بخشش محکوم کردند و او نیز در سال 2011 بر اثر همان چاقی جانش را در زندان از دست داد. البته پس از این حکم قانون اساسی آمریکا بسیار مورد بحث قرار گرفت. 

 

** سقوط در چاه 

در خیابان‌های نیویورک گاهی اوقات چاه‌های بسیار عمیقی دیده می‌شود که اگر کسی درون آن‌ها سقوط کند، جان سالم به در نخواهد برد. 

«اولدا ویلیام» زنی 200 کیلوگرمی است که در یک روز بارانی در حال رفتن به خانه درون یکی از این چاه‌ها سقوط می‌کند اما از روی خوش شانسی چربی‌های دور شکم او اجازه سقوط را ندادند و پس از چند ساعت که باران به پایان رسید نیروهای آتش نشانی رسیده و این خانم را نجات دادند. اگر فرد لاغری درون یکی از این چاه‌ها سقوط می‌کرد قطعا به طور دردناکی جانش را از دست می‌داد. 

 

** نجات از سقوط

«جرارد استاینر» 27 ساله مردی آلمانی است که از یک حادثه بسیار عجیب جان سالم به در برد. این مرد که 133 کیلو وزن داشت بر اثر یک حادثه از طبقه دوم یک ساختمان به پایین پرت شد اما در طی این حادثه هیچ مشکلی برای او به وجود نیامد.

این مرد از ارتفاعی بیش از 7 متر به پایین پرت شده بود و ممکن بود دست یا پایش بشکند اما این مرد با شکم روی زمین فرود آمد و چربی‌های اضافه به مانند یک بالش برایش عمل کردند. 

 

** نجات از گلوله 

در سال 2012 اتفاقی بسیار جالب برای یک راننده اتوبوس افتاد و با توجه به مرگبار بودن آن توانست زنده بماند. «آلجریا پات» راننده اتوبوسی است که در یک درگیری مسلحانه گیر افتاد و برای نجات جان یک خانم خود را مقابل تیر فرد مسلح قرار داد تا تیر به او برخورد کند.  این مرد پس از حادثه سریعا به بیمارستان منتقل شد اما هیچ مشکل خاصی برای او به وجود نیامده بود، زیرا  گلوله درون چربی‌های اضافی گیر کرده بود و راهی به اندام‌های اصلی نیافته بود. این مرد پس از چند روز از بیمارستان مرخص شد و جایزه افتخار را کسب کرد. 

 

** نجات از 8 گلوله 

لاورنس بل 24 ساله یک سارق تپل است که در یکی از سرقت‌های خود توسط پلیس محاصره می‌شود. این سارق قصد داشت از دست پلیس فرار کند که ناگهان بارانی از گلوله‌ها به سمت او حرکت کرد. 8 گلوله بدن او را سوراخ کرد و دیگر پلیس‌ها می‌دانستند که او مرده است اما درکمال ناباوری او از جایش بلند شد و همه را شگفت زده کرد. 

این سارق به بیمارستان منتقل شد و پزشکان دریافتند که چربی‌های دور شکم باعث زنده ماندن او شده است زیرا گلوله‌ها درون آن گیر کرده‌اند.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٩
١
٠
خخخ... هی بگید چاقی بده :)))))))))) اون دومی باحاله گیر کرده پایین نرفته یاده سریال دودکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش افتادم :)))))))))))))))))))))))))))))))
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
بابا ایول چاقی هم خوب چیزیه خخخخخخخخخخخخخ واقعا عجب موارد جالبی بود ولی خب من که میخورم هم ،افاقه نمیکنه :(/خخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خداروشکر فهمیدیم مزایاهم داره .خخخخخخخخخخخ
r_detective
r_detective
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
چاقی و اینهمه فایده؟!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خیلی جالب بود بعد از خوندم مطلب اخری منم احساس کردم بدنم تیر خورده یه جوری شدم اصن خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٩
١
٠
چاق هم شدیم با شیش کیلو اضافه وزن بوده که فقط تیپمونو بهم ریخته خخخخخ باید برم تو کار 166 کیلو اضافه وزن به کار میاد
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخ...آفرین ؛تصمیم خوبی گرفتی!موفق باشی!:))
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
از همه جالبتر اونی بود که با شکم فرود اومده بود =)) مثه بالش =))
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خیلی جالب بود/ممنون:))))))))
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
سلام ... مردن بهتر از مرگ تدريجي است
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نه بابا پس چاقی هم مزیت داره ما نمیدونستیم
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
مزیت داره چاقی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به حق چیزای نشنیده!!!!!مچکر
کودک درون
کودک درون
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
ممنون دوستان عزیز به خاطر ابراز نظرات شما عزیزان