آیا اندلسی جدید ساخته خواهد شد؟!
کشف حجاب به روشی جدید

آیا اندلسی جدید ساخته خواهد شد؟!

نویسنده : میلاد

دوران دفاع مقدس با تمام سختی‌ها برکات و آثار مثبت بزرگی نیز برای کشور داشت که یکی از این آثار و برکات، واکسینه بودن تقریباً صددرصدی جامعه در برابر بسیاری از تهاجمات فرهنگی بود که این روزها درحال دست و پنجه کردن با آن هستیم.

هرچه بود و هر چه شد از خیر و شر گذشت تا این‌که گفتمان جدیدی با عنوان روابط آزاد بین دختر و پسر در اوایل دهه 70 در روزنامه‌ها وسریال‌ها به راه افتاد؛ هم‌زمان با این گفتمان جامعه سنتی و مذهبی ما مواجه شد با هجوم هدف‌دار انواع لباس‌های مردانه و بخصوص زنانه‌ای که هیچ گونه سنخیتی با عرف و عقایدمان نداشتند.

 

چادر تبدیل به مانتو و مانتوها روز به روز کوتاه‌تر شد، روزی آستین مانتوها به بالای مچ انتقال یافت و روزی دیگر آستین مانتوها با دکمه به بالای آرنج؛ جوراب‌های ساق بلند زنانه از جامعه جوراب زنانه خداحافظی کرد و جایش را به جوراب‌های مچی داد،

دشمن چقدر لطیف عمل می‌کند، یادم هست درست بعد از ورود جوراب‌های مچی به بازار و حذف جوراب‌های ساق بلند، مد جدیدی به بازار شلوار زنانه آمد که به شلوارهای کوتاه معروف شدند؛ تا اینجای کار دشمن توانسته بود پروژه کشف حجاب رضاخانی‌اش را با شکستن حدود شرعی در رعایت پوشش زنانه به پیش ببرد.

 

اوایل دهه 80 موج هجوم فیلم‌های مختلف هالیوودی و بالیوودی مستهجن به کشور همزمان با اکران برخی فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی که موضوع اصلی آن عشق بود و پسری گیتار به دست و دختری زیبا آغاز شد.

با ورود ماهواره به حریم خانواده‌ها کم‌کم پازل تهاجم خاص فرهنگی بر پایه سوءاستفاده از غرایز انسان‌ها و بخصوص نسل جوان کامل شد تا ما را به این فکر وادار کند که ظاهراً دشمن به دنبال اندلسی (اسپانیای قدیم) دیگر در این برهه از زمان است.

اندلسی که روزگاری به عنوان یکی از پیشروان فرهنگی و علمی جهان اسلام درآمد و سال‌ها بعد با هجوم فرهنگی دشمن از درون پاشید و شد اسپانیای امروزی که به دفعات اسلام ستیزی خودش را به اثبات رسانیده است.

جامعه آنروز اندلس جامعه‌ای جوان بود؛ یکی از بهترین و موثرترین راه‌ها هم در از هم پاشیدن چنین جوامعی با بافت جوان و مذهبی ورود از راه غرایز جنسی است؛ متأسفانه دشمن نیز پروژه‌های خود را بر این مبنا در کشور ما و در بسیاری از جوامع مذهبی و سنتی در حال پیگیری است.

 

این همه مد و ترویج پوشش‌های بدن نما، مانتوهای کوتاه و حریر، شلوارها و تی‌شرت‌های کوتاه مردانه و ساپورت‌ها ، برنامه‌های ماهواره و مطالب مندرج در سایت‌ها هدفی بجز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت‌مان را به اندلسی دیگر تبدیل کند.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
آره متاسفانه خیلی خیلی تاثیراتش روی جامعه زیاد و مخرب بوده.... واقعا عجیبه که خیلی از مسئولان فقط به این اتفاقات نگاه میکنند و فکری برای جلوگیری نمیکنند.مرسی از تلنگرتون.
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
دقیقا همینطور ه که شما میفرمایید ... :(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
حقیقته حقیقت...دوستان در یابید این مطلب رو.واقعیت ها بیان شد.ینی ما داستان اندلس رو واسمون گفتن فکمون وا موند...مواظب باشین.
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
چه تاریخی........ما جلوش رو نمیتونیم بگیریم.....آخه هر چی بگی اون جوونم تو جوابت یه چیزی میگه و آخرشم حتی اگه تصمیم بگیره با تهاجم فرهنگی مقابله کنه، باز چند ساعت بعدش تصمیمش عوض میشه......................وضعیت تأسف باریه ایشالا هرچی زودتر تموم بشه
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
بعله فرمايش شما كاملا درسته
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
کاملا درسته...واقعا همینطوره که گفتی....متاسفم :(...ممنون میلاد
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
چه مطلبی...رفتم تو فکر دربارش...واقعا فرهنگ جامعه مون خیلی عوض شده...هر کی هم مقصر بخشی از این تغییراته..خدمون باید به فکر درست کردنش باشیم...ممنون...
وصال
وصال
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
ممنون از مطلبتون
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
متاسفانه ما(دولت مردان و مردم) خیلی دیر متوجه تله هایی که دشمن برامون پهن کرده میشیم ... دقیق که بخوایم بگیم وقتی حداقل نصف مردم تو این تله ها افتاده باشن...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام ... چرا منبع نوشته را ذکر ننموده اید
پربازدیدتریـــن ها