امان از نبود جای خالی!
اضافات پایان‌نامه این هفته جیم را این‌جا بخوانید

امان از نبود جای خالی!

نویسنده : سعید برند

اصولا داشتن «جا» مقوله مهمی است، چه زبانم لال برای بزهکاری که برای انجام بزه‌اش دنبال جای خالی می‌گردد (*)، چه برای دانشجویی که به خاطر نوشتن تقلب بیشتر، دنبال جای خالی روی کف دستش می‌گردد و چه برای بنده که پایان نامه جیم را می‌نویسم و کلا برای نوشتن آن 320 کلمه جا دارم!

پس به من حق بدهید که نوشتن در این یک گله جا چقدر کار سختی است و چقدر باید از سر و ته مطلب قیچی کنم تا بالاخره مطلب جا شود. این بود که در یک جلسه کاملا سرپایی با حضرت دبیر جیم در کسری از ثانیه به این نتیجه رسیدیم که سر قیچی‌ها یا همان اضافات پایان‌نامه را دور نریزیم و زین پس در سایت جیم خرج‌شان کنیم. البته اگر سر ریزی وجود داشت، چون بعضی وقت‌ها باید همان 320 کلمه را هم با زور آب پر کنیم!

خلاصه برای خواندن اضافات ابتدا مجبور هستید اصل پایان نامه را بخوانید تا درون فضا قرار بگیرید، در پایان نامه این هفته (برای خواندنش این‌جا کلیک کنید) توجه 4 نفر را به چیزهایی جلب کرده ایم که «اضافات» این چیزهای قابل توجه را در ادامه می خوانید:

1 - «م.الف» رئیس جمهور سابق بالاخره بعد از 8 سال از پاستور اسباب‌کشی کرد و دوباره نارمک نشین شد، در این 4 سال اخیر یک چیز با ارزشی داشت که هی دوست داشت درش بیاورد و یک حال اساسی به مردم بدهد ولی در لحظه آخر باز هی پشیمان شد و ترجیح داد همان تو بماند. فهرست مفسدان اقتصادی را عرض می‌کنم که 4 سال تمام در جیب این عزیز ماند و در نیامد. 

 

2- حقیقتا به جان خودمان نباشد به جان دختر همسایه‌مان، تا همین پس پریروز فکر می‌کردیم دستمال همین کابردها را دارد. بس که ما چشم و گوش بسته‌ایم، اما از وقتی پای برنامه‌های زنده مجلس نشسته‌ایم یواش یواش دارد چشم و ایضا گوشمان گشاد می‌شود! یعنی صد رحمت به شادی، پس از گل بچه‌های پرسپولیس و هزار رحمت به تماشاچیان بازی والیبال ایران و ایتالیا! خداییش کف‌مان بُبرید وقتی از زبان نماینده محترم مشکین شهر شنیدیم که خطاب به نماینده دیگری گفت: «شما خودت هم می‌دانی که چقدر  ... کش دولت بوده‌ای!» گویا دولت هم مثل تلویزیون و کاپوت ماشین احتیاج به دستمال کشیدن دارد. افراد متاهل بالای 18 سال می‌‌توانند برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک و ایضا کلید کنند!

http://jamnews.ir/detail/News/221135

 

3- عرض خاصی نیست مجددا از آقای روحانی به دلیل انتخاب آقای اسحاق جهانگیری برای پست معاون اولی تشکر می‌کنیم، اصولا وقتی رییس‌جمهور روحانی باشد باید معاون اولش کاریکاتور خورش ملس باشد و جور آقای رییس را بکشد!

 

4-  آدم از این همه قدرت، آن هم از یک کش زپرتی یک شلوار کُردی کهنه تعجب می‌کند، طوری که یک آدم 65 کیلویی بتواند خودش را با این کش دار بزند و الفاتحه! البته این حرف‌ها، حرف‌های بنده نیست، بنده نه متهم را دیده‌ام و نه کش ریز شلواری‌اش را، چرا که اصولا تربیتم به گونه‌ای است که کاری به کار زیرشلواری بقیه نداشته باشم به خصوص در قسمت کش و نواحی همساده! این جملات، در واقع صحبت‌های پدر این متهمِ به سرقت است که اعلام کرده اصلا «میانه» 600 تا موتور سیکلت ندارد که پسر من بخواهد 600 تا موتور سیکلت بدزدد و اصلا اگر هزار تا موتور هم بدزدد چرا باید خودکشی کند! 

اصلا خودتان صفحه زیر را باز کنید و ادامه ماجرا را بخوانید: http://24onlinenews.ir/print-25069.aspx

 

1+4) در پایان این اضافات از شما دوستان عزیز به خاطر قُمپزهایی که در کردیم و لُغُزهایی که خواندیم تقاضای بخشش داریم لطفا بر ما اِن قلت اضافی نیاورید که به ضرس قاطع می‌گوییم بدجوری آچمز شدیم و در آمپاس قرار داریم! 

قابل توجه آن‌هایی که تحت تاثیر تکه کلام‌های رسانه ملی هستند، بگو خب! 

 

*: چرا این‌قدر ذهن‌تان منفی است، منظور خود حقیرمان از بزه «احتکار مواد غذایی» است و ایضا منظورمان از بزهکار همانا محتکر مواد غذایی است، پس در نتیجه منظورمان از جای خالی هم یک انبار خالی برای احتکار است! لطفا خیال بد نکنید!

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
مـــــــــــرسی ینی عــــــــآلی...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
چی بگم ممنان[نیشخند]
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
اینجا ازین شکلکا نداره ها :))) محض اطلاع !
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
منم میدونم نداره خخخخخخخخخخخخخخخخ
amin20
amin20
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
مرسی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
یعنی باید بگم فـــــــــــــــــوق الـــــــــــــــــــعاده.....خخخخ...یه جایزه خوب باید به سعید برند با این پایان نامش بدن.....ممنون...:)
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
مرسی..اره والا اون میگه تو ..کش دولت هستی ..اون یکی میگه تو چاپلوسش بودی..جالبه مرسی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
سپاس
Paeez
Paeez
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
ما خیال بد کردیم:))مرسی قلمتون مانا
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
عااااااااااااالی ممنون
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
جالب بود
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
ممنون...
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
خيلي خيلي عالي تنكس
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
عالی عالی و بازم عاااااااااااااااااالی...!!ههههههههههه
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
راستش علاوه بر عنصر طنازی همیشه که داشت یه قسمتش خیلی برام تلخ بود...ینی واقعا تو مجلس از این اصطلاح استفاده کردن؟...پایان نامه با اضافه شدن این اضافات خیلی شیواتر شد دستتون درد نکنه:))در کل پایان نامه ها بیشتر از خنده آدم رو ناراحت میکنن که این خیلی هنر میخواد که شما دارین...ممنون
s.barand
s.barand
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
بله در راستای شیواتر سازی انجام گرفته / گاهی اوقات به قدری مطالب رو مجبورم پیچ بدم که وقتی بعد از یه مدت دوباره به مطلب خودم رجوع می کردم نمی دونستم دقیقا به چه چیزی خواستم اشاره کنم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
ممنون...اضافاتش بهتر از خودش بود...خخخخ....بازم مرسی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
مرسی..خیلی عالی و قشنگ :)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
تشکر !
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
مثل هميشه عالي بود... خصوصا با خوندن اضافه هاش
mahboobeh
mahboobeh
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
سپاس
Z-SEDAGHAT
Z-SEDAGHAT
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
ممنون قشنگ بود اما میشه این قضیه خود کشی وقتی ته و توی ماجرا معلوم شد تو سایت بنویسید یا نباید موضوع رو میذاشتید یا حالا که گداشتید تا ته ماجرا رو برید ممنون
s.barand
s.barand
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
همون یه دفه که تا آخرش رفتیم واسمون بسه!
زهره
زهره
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
ههههههههههههههههههههههههههه
s.barand
s.barand
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
از همه دوستان عزیزی که نسبت به مطلب اظهار خنده نمودند بسی سپاسگزارم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
معمولا با خواندن پایان نامه میخندیدم.ولی ایندفعه ناراحت شدم.البته کار آقای برند مثل همیشه عالی بود.من با قوانین آشنایی ندارم.یعنی واقعا نمیشه همچین نماینده احمقی رو جوری نقره داغ کرد که بفهمه تو چاله میدون نیست که اونجوری نحرفه؟بعد همین نماینده ها میانو برای خودشون حقوق و مزایای مادام العمر میخوان.چه گلی به سر این مردم زدین آخه؟باید تاسف خورد به حال اون مجلسی که یه نماینده تو صحن علنیش میاد و همچین رفتاری از خودش نشون میده.و چیز دیگه ای که تو پایان نامه ناراحتم کرد خودکشی با کش شلوار بود!!!آخه من نمیدونم اینا مردمو چی فرض کردن!مورچه که خودشو دار نزده بشه با کش شلوار همچین کاری کرد!برای ما بده.برای ما که ادعای اینو داریم که از نظر قانون مندی و امنیت از خیلی کشورا بالاتریم بده.تا کی میخواد این وضع ادامه پیدا کنه؟یعنی نظارت کردن واقعا اینقدر سخته؟کسی میدونه همین سربازای آشخور پاسگاه ها چقدر فشار روانی روی کسایی که بازداشت شدن وارد میکنن؟دیگه برای یک سری کادری عقده ای زدن توگوشی که شده خوردن نقل و نبات.ای کاش یه قانونی درست اجرا میشد که 4تا از همینارو گوشه دیوار خفتشون میکردن تا درسی بشه برای بقیه/خیلی ممنون از آقای برن
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
ممنون . کاملا بجاست که اضافات رو همینجا بریزید. بلکه به درد بخورد.. ممنون جناب برند.
پربازدیدتریـــن ها