به دنبال انجمن ادبی!
در این شهر ادب پرور...

به دنبال انجمن ادبی!

نویسنده : sh_pkhorasani

شهر بزرگ مشهد، شهر ادب پروی است. اگردرجشنواره‌ای شرکت کنید وقتی آمار بالای تعداد شرکت کنددگان مشهدی را اعلام کنند، دقیقا متوجه خواهید شد که حق با من است . هدفم از نوشتن این مطالب، خاص کردن مشهدی‌ها نیست (البته برهمگان واضح و مبرهن است، از جناب فردوسی بگیر تا بازی‌های جام جهانی چند وقت پیش!) ولی خوب بنا بر ذوق و سلیقه‌ای که در نوشتن داستان دارم، چندی است در به در به دنبال یک انجمن داستان نویسی درست و حسابی می‌گردم و یا حتی کلاس داستان نویسی که در آن شرکت کنم. ولی خوب هنوز که چیزی عایدم نشده و راه به جایی نبردم .

 

شهر مشهد با آن پیشینه درخشانی که همه ما بدون تعارف در زمینه ادبیات از آن آگاهیم، چه قدر خوب می‌شد که نهادی،  موسسه‌ای، ارگانی، هر کسی که می‌تواند این دریای عظیم استعداد را دریابد به فکر سازماندهی و جذب توانمندی‌ها باشد و محدویت سنی هم نگذارد و خلاصه این‌که ما هم مثل دیگر شهرها (مثل انجمن ادبی اصفهان و یا شیراز و یا تهران و...) یک انجمن سرشناس داشته باشیم.

 

نمی‌دانم شاید هم انجمن داستان نویسی وجود داشته باشد ولی چون تبلیغی صورت نگرفته و اصلا حسابی ناشناخته است، من یکی که تا حالا هیچ نیافته‌ام .

راستی شما یک انجمن ادبی یا انجمن داستان نویسی برای من سراغ ندارید؟!

یک پشنهاد برای جناب جیم: کاش یک انجمن ادبی یا داستان نویسی راه بیندازید تا افراد بتوانند آثارشان را ارائه دهند. اگر راه انداختید من خودم حاضرم آثارم را برای مطالعه بقیه دوستان در اختیار جیم قرار دهم.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
وصال
وصال
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم فرهنگسرا ها در سطح شهر این امکان رو برای داستان نویسی داشته باشند.
وصال
وصال
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
به نظر من همداستان ها تون رو بزارید که ماهم بخونبم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
پیشنهادتون بسیار جالب بود....اگه بشه خیلی خوب میشه...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
ها مشد خعلی شهر باحالیه اصن !
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
اره مقصوصا داستان نویسی خیلی پیشنهاد خوبی
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
!!!
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
توی ساختمان فرهنگسرای امام رضا انجمن های زیادی تشکیل میشه..چه شعر...چه داستان.حوزه ی هنری...توی تقی آباد هم..من چندسال پیش واس انجمن شعرش می رفتم...الان نمیدونم هنو تشکیل میشه یا نه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
خوبه به نظر من
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
پیشنهاد خوبیه . فرهنگسرای امام رضا در پارک ملت یه زمانی بود من میرفتم استادش هم جناب موسوی بودند که واقعا عالی بود اما الان نمیدونم هست یا نه . مسجد صدیقیها هم بود که اونم خوب بود .
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
خوبه..داستان نویسی که عالیه :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
با انجمن ادبي موافقم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
انجمن ادبی خوبه اگه اتفاق بیفته
باران
باران
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
موافقم
maede
maede
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
واقعن نمیدونم مشهد چرا از این لحاظا این جوریه؟!پیشنهاد خوبی دادید..جالبه.
سردار
سردار
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
دوست عزیزم : اولا اگر میخوای تخصصی کار کنی پیشنهادم اینه فرهنگسراهایی که تو پارکا هستن رو بیخیال شو ... اونجور جاها کاره ای نمیشی ! من امتحان کردم !!! دوما من خودم پارسال با یه انجمن به نام ( آیتی از قلم ) آشنا شدم که کارش خوبه ، ایرادش اینه که جلساتش با فاصله طولانی از هم برگزار میشه ... ؛ خود من هم به همین علت دیگه اونجا نمیرم ! اگر انجمن معتبری پیدا کردی به ما دوست های جیمی خودت خبر بده !
mahshid
mahshid
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
انجمن ادبی خوبه
subwoofer
subwoofer
٩٢/٠٥/٠٦
٠
٠
مرسی
پربازدیدتریـــن ها