Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - ورود افراد ترسو ممنوع... www.jeem.ir
ورود افراد ترسو ممنوع...
مخوف‌ترین و دلهره‌آورترین نقاط جهان

ورود افراد ترسو ممنوع...

نویسنده : شکوفه گیلاس
این مکان‌ها دلهره‌آورترین نقاط جهان هستند که فقط شجاع‌ترین افراد قدم به آن‌جا می‌گذارند. پس بهتر است شجاع باشید و تا آخر این سفر با ما همراه باشید.
** قلعه بران

قلعه بران در همسایگی براشوف رومانی یکی از ساختمان‌های ملی و مشهور رومانی است. نام این مکان را قلعه «دراکولا» نیز گذاشته‌اند زیرا ادعا می‌شود ۶۰۰ سال پیش از این، یکی از معروفترین خون آشام‌های تاریخ به نام «ولاد تاپیز دراکولا» شاهزاده والاچیا – منطقه‌ی در جنوب رومانی – در این قلعه متولد شد.
پدر ولاد را «دراکول» به معنی «اژدها» یا «شیطان» صدا می‌زدند چرا که این اعتقاد وجود داشت که او به دستور اژدها به جنگ می‌رفت. گفته می‌شود که او پس از کشتن و شکنجه اسیران به بدترین شکل ممکن، خون آن‌ها را می‌نوشید و بدین ترتیب او یکی از مشهورترین خون آشام‌های تاریخ به شمار می‌رود.
از این‌رو قلعه بران یکی از وحشتناک‌ترین مکان‌های دنیا به شمار می‌رود که هر سال تورهای گردشگری بسیاری برای گردش در قلعه دراکولا ترتیب داده می‌شود.
** هتل وحشت
هتل وحشت یکی از نقاط رعب‌آور جهان است که جست‌وجو گران ترس و وحشت حتما به آن‌جا می‌روند. این هتل در شهر لاس وگاس ساخته شده و مساحت آن به ۱۳۹۳ متر مربع می‌رسد.
ساخت این هتل ۱۰ میلیون دلار هزینه داشت اما سازندگان آن معتقدند که هزینه صرف شده برای این هتل به ترس و وحشت ایجاد شده در آن می‌ارزد. راهروهای این هتل تا جایی که امکان دارد به شکل قدیمی و کهنه ساخته شده و درهای اتاق‌های آن‌ها به صورت آهنی و به بدترین شکل ممکن طراحی شده است.
افرادی که در این هتل ساکن می شوند هرگونه ترس و وحشت را به جان می‌خرند. فضای هتل طوری طراحی شده که ترس و وحشت را به بازدیدکننده انتقال می‌دهد. آینه‌های دستشویی این هتل همگی خون آلود است و حتی در گوشه و کنار رختشوی‌خانه آن تکه‌هایی از پوست مصنوعی انسان دیده می‌شود. جالب این‌جاست که بعضی از مشتاقان ترس و وحشت، جشن‌های عروسی خود را نیز در این هتل ترسناک برپا می‌کنند.
** گورستان گریفریارز
گریفریارز نام گورستانی در ادینبرگ اسکاتلند است که از دیگر نقاط وحشتناک جهان به شمار می‌رود. از قرن شانزدهم مراسم خاکسپاری بسیاری در این گورستان صورت گرفت و از آن زمان حوادث غیرطبیعی بسیاری در این گورستان قدیمی گزارش شده است.
می‌گویند اگر خیلی خوش شانس باشید با ورود به این گورستان، صداهای عجیب و غریبی می‌شنوید یا جریان هوای سردی را احساس می‌کنید. اما عده بسیاری که به این گورستان رفته‌اند پس از خروج از آن‌جا کبودی‌ها و جای جنگ زدن‌هایی روی بدنشان دیده می‌شود و گفته می‌شود همه این‌ها از ارواح ناآرام گورستان سرچشمه می‌گیرد.
** کشتی کوئین مری
در طول جنگ جهانی دوم کشتی کوئین مری یکی از کشتی‌های بسیار مهم در خطوط دریایی آمریکا در خدمت حمل و نقل سربازان بود. پس از جنگ نیز کوئین مری تبدیل به کشتی مسافربری شد.
نزدیک به ۵۰ سال، آمریکایی‌ها با افتخار از کوئین مری یاد می‌کردند اما از زمانی که کوئین مری تبدیل به یک کشتی مسافربری شد، گزارش‌های زیادی درباره دیده شدن ارواح در این کشتی به ثبت رسید.
یکی از مشهورترین گزارش‌های دیده شدن ارواح، مربوط به روح آشپز کشتی می‌شود که در اجاق گاز توسط سربازها سوزانده شد. می‌گویند که صدای فریادهای او همیشه در کشتی به گوش می‌رسد.
** استودیو یونیورسال
یکی از ترسناک‌ترین پارک‌های جهان متعلق به استودیوی فیلم سازی یونیورسال می‌شود که در اورلاندوی ایالت فلوریدای آمریکا واقع است. این پارک به دلیل اجرای نمایش‌های زنده و گاهی اوقات بسیار وحشتناک از جمله پرطرفدارترین پارک‌های جهان به شمار می‌رود، به طوری که سال ۲۰۱۰ نزدیک به ۵/۹ میلیون بازدیدکننده به این پارک رفتند و این پارک در جایگاه هشتمین پارک پرطرفدار جهان قرار گرفت.
** جنگل خودکشی
آاوکیگاهارا برای ژاپنی‌ها بسیار نام آشناست، چرا که این جنگل یکی از وحشتناک‌ترین مناطق ژاپن به شمار می‌رود. به اعتقاد مردم این کشور، روح‌های سرگردان به همراه بادها در میان شاخ و برگ درختان جنگل مخوف پرسه می‌زنند و مدام زمزمه مرگ می‌کنند.
سال ۲۰۰۲ تعداد اجسادی که از میان شاخ و برگ‌های جنگل مرگ پایین کشیده شدند ۷۸ عدد بود و همین باعث شد نام آاوکیگاهارا بر سر زبان‌ها بیفتد اما ماجرا به همین جا ختم نشد چرا که چهار سال بعد ۱۶ خودکشی دیگر در این جنگل به ثبت رسید.
جالب این‌جاست که اگر وارد جنگل مرگ شوید در گوشه و کنار آن تابلوهایی نصب شده که روی آن جمله «لطفا در تصمیم خود تجدید نظر کنید» یا «قبل از این‌که تصمیم به مردن بگیرید با پلیس مشورت کنید» به چشم می‌خورد. اما هیچ یک از این راهکارها نتیجه مطلوبی نداده و خودکشی‌ها در آاوکیگاهارا همچنان ادامه دارد. این جنگل نیز یکی دیگر از نقاط دلهره آور جهان به شمار می‌رود.
** هتل استنلی
هتل استنلی در کلرادو یکی دیگر از نقاط رعب‌آور جهان است که ماجراهای زیادی از زبان کارمندان و مهمانان این هتل درباره ارواح ساکن در آن گزارش شده است. این هتل نخستین بار سال ۱۹۰۹ افتتاح شد. نام صاحب این هتل، استنلی بود. او که مرد چندان ثروتمندی نبود، سال ۱۹۰۳ به کلرادو رفت و در آن‌جا یک زمین ۶۴ هکتاری را از لرد دونراوان خریداری کرد. وی در ابتدا ساختمان اصلی هتل را ساخت و بعدها ۱۱ ساختمان دیگر نیز در اطراف ساختمان اصلی اضافه شد.
هتل استنلی ۱۴۰ اتاق دارد و افرادی که در آن‌جا اقامت داشته‌اند از روح‌هایی صحبت می‌کنند که همیشه در هتل پرسه می‌زنند. یکی از مشهورترین گزارش‌ها مربوط است به دیده شدن روح یک پیشخدمت زن این هتل. ادعا می‌شود که او شب‌ها وقتی مهمان اتاق ۲۱۷ به خواب رفته است در اتاق دیده می‌شود که مشغول نظافت است.
همچنین ادعا می شود که روح استنلی، صاحب هتل نیز بارها دیده شده که مشغول پیانو زدن است. از دیگر ارواح این هتل که ادعا شده دیده شده‌اند، گروهی از کودکان هستندن که در حال دویدن از پله‌های سالن هتل دیده می‌شوند. همچنین کارمندان آشپزخانه بارها گزارش داده‌اند که صدای مهمانی از سالن پذیرایی هتل به گوش می‌رسد اما وقتی به آن‌جا می‌روند هیچ‌کس را نمی‌بینند. هتل استنلی هر سال خصوصا در ماه اکتبر پذیرای افرادی است که به دنبال ترس و دلهره می‌گردند.
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
اون هتل وحشته رو دوس دارم..:))...چی میشد یکی از این هتلا تو ایرانم داشتیم؟؟؟؟..مرسی مادر زن داداشم..:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خوب دیگه چی؟؟..مثلا زوجا برن..خخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
یا خدا ادم میترسه از یک کیلومتری اینا رد شه!!!!!!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
شوکوفه؟؟؟؟وووووووووووییییییییییییی.....:)بیا یکی شو با هم بریم!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
بیا استدیورو بریم..خوبه؟؟..بقیشو میترسم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
سلام ... ریگ جن، شگفت‌انگیز‌ترین اسرار‌آمیز‌ترین و ترسناک‌ترین منطقه ایران است، با باتلاق‌های سهمگین که مرگ را برای هر موجودی زنده‌ای به ارمغان می‌آورد. اتفاقات بی‌پاسخ و توجیه نشده بسیاری در این منطقه روی داده است و نمکزار‌های این منطقه محل قتل و دفتن موجوات زنده بسیاری بوده است. http://www.parsnaz.ir/news_detail_1534.html
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
من واسه اونم مطلب گذاشته بو.دم..ولی خوب حذفش کردن متاسفانه.....ادمین پاسخگو باش.....
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
!!!وااااااااااای!چه وحشتناکه! همه چی زیرسر این ادمین همش!!
m_ganjlou
m_ganjlou
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
ترسناك بود انصافا
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
ممنون انشالله قسمت بشه بریم خخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
چیش الان ترسناکه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
آتی؟؟؟..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..ایول بابا ....
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
کجاش ترسناکه...
r_reihoon
r_reihoon
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
لذت بردیم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
اووووپس پس چرا من چيزي نميبينم (@_@)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
باحالن که...من عاشقشونم :))...دوست دارم همشونو برم...ممنون :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
شما رفتی علیرضا رو هم با خودت ببر...خیلی دوست داره بیاد..خخخخخخخخخخخخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
به نظرم گورستانه از همه ترسناک تر بود
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
من که کلا با اقوام گورستان میرم...در این جد
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
نه از فیلم ترسناک خوشم میاد ! نه از هر چیزی که باعث ترس و دلهره بشه ! چی بابا بیکارن اینا هم ....!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
معمولا پسرا شجاعن...از چیزای ترسناک خوششون میاد....
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
شجاع بودن بحثش جداست،باز به نظر من بیشتر برای خانوما ترسناکه تا آقایون چون به گفته خود شما آقایون شجاعن و از این چیزا که نمیترسن :دی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
و یک چیز دیگه ترس،هیجان و استرس برای سلامت بدن مخصوصا قلب به شدت مضرره
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
آهان الان ديدم :| خوبه بد نيست (-_-) زير زمين خونه آقاجونم اينا از اينم خوفناك تر بود كه:/ قبرستانم وقتي پات بره تو قبر يه نفر ديگه ترسناكه :)) دست شما مرسي (^_^)
سحر
سحر
٩٢/٠٧/١٠
٢
٠
هتله خیلی وحشت انگیز بود ....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
انگار آدم مجبوره بره اونجا......
آبان
آبان
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
خیلی مطلب فوق العاده بود کلی استفاده کردم راستی شبیه اون قضیه جنگل بیابان ها عربستان هست که با وزش باد میگن صدای ارواح اونجا طنین اندازه میشه ولی خب تو یه مقاله خوندم به علت شن های و ریگه هایی هست که این بیابون رو تشکیل داده / بازم ممنون شکوفه جون
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
مرسی عزیزم...خرافاتم باشه من میترسم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
١
٠
یکی نیس ب من بگه مجبوری این موقع شب ک همه خابن و تو اتاقت تنهایی بشینی اینا رو بخونی! :|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خدا بهت صبر بده و تحمل...خخخخخخخخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٧/١١
١
٠
جدی جدی؟!اون جنگله و هتله از همه وحشتناک تر بود!ساعت1نصفه شب و همچین مطلبی چه شود!!!
A_K
A_K
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
ممنون.باحال بود اما ترسناک نبود.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
اینجوری که ترسشو حس نمیکنی...باید بری......
Vania
Vania
٩٢/٠٧/١١
١
٠
منم میخوام برم اینجاها! الانم که اکتبره یکی بیاد با هم بریم این هتل آخری رو
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
الانم چه ماهیه؟؟؟.....هان؟؟.........مو نمیوم....
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
اقا عکساش برا من نمیاد...:(((
negah19
negah19
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
استودیو یونیورسالش خییییلی باحال بود.
ایران
ایران
٩٢/٠٧/١١
١
٠
بییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!چی چیزای!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چه ترسناک بود....من همش به پشت سرم نیگا می کردم تو کل مدت خوندن این مطلب
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
من دل خوندن متنشو ندارم!بسی ترسو می باشم:)به دیدن عکسا قناعت کردم:)
نسیم
نسیم
٩٢/٠٧/١١
١
٠
خیلی دوست دارم برم اینجور جاها! هیجانش خیلی فاز می‌ده! :)
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
مرسی،بسیار عالـــــــــــــــــــی بود!!!:) من هم با نسیم جان موافقم،خیلی فاز میده!!!:)))
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/١٢
٠
٠
ادمهای ترسو که رغبت رفتن به چنین اماکنی را دارن بهتره گورستان معرفی شده را انتخاب کنند چون فضای بازی دارد و خیلی حس خفقان و نامیدی به همراه نمی اورد تلقین کردن طی توضیحات اراعه شده و جو حاکم بر مکان که ناشی از امواج بد اجسام است در ایجاد ترس بی اثر نیست ولی اگر ادم با ایمان به خدا و جهت شناخت بیشتر وارد چنین مکان هایی بشه احتمال اسیب دیدن ب مراتب کمتره است انسان وقتی در برابر خدا تسلیم میشه نجات پیدا میکنه ولی اگر در مواجه با مخلوقات حتی جن تسلیم شه میمیره
پربازدیدتریـــن ها