Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - بفرمایید آرایشگاه مردانه! (شما بخوانید زنانه) www.jeem.ir
بفرمایید آرایشگاه مردانه! (شما بخوانید زنانه)
آرایش‌های زنانه روی صورت مردانه

بفرمایید آرایشگاه مردانه! (شما بخوانید زنانه)

نویسنده : مریم شیعه زاده

این روزها روی در و دیوار شهر حتما این جمله را دیده باشید: گریم تخصصی داماد! راستش برایم جای سوال بود که این جمله دقیقا یعنی چه؟! و برای خلاصی از آن، دست به دامان برادر گرامی شدم و وقتی فهمید می‌خواهم چه کار کنم بلانسبت شما انگار خودِ خود علامت سوال روبه‌رویم نشسته بود و تا چندی پیش از من اصرار بود و از برادر عزیز انکار. تا اینکه بالاخره ترفندهای دخترانه کار خودش را کرد و نقشه‌ام به مرحله اجرا در آمد! این شد که یک روز صبح با هم راهی آرایشگری دوستش شدیم و برای مشتری‌های از همه جا بی‌خبرش کمین کردیم و زیر و بم آرایشگاه‌های مردانه را درآوردیم. البته کار این آرایشگاه با آرایشگاه‌های دیگر کمی متفاوت بود و آرایشگر جوان می‌گفت اکثر مشتری‌های من کم سن و سال هستند و معمولا برای کار روی صورتشان سراغم می‌آیند. بی‌معطلی برویم سراغ آن‌چه در این آرایشگاه‌ها می‌گذرد:

 

پرده اول / ابروهایم را برنمی‌دارم که، فقط تمیز می‌کنم!

حدود ساعت 10 بود که بین صحبت‌های ما سه نفر، اولین مشتری سروکله‌اش پیدا شد. حدودا 22 سال داشت و همراه دوستش آمده بود. می‌خواست بغل موهایش را نیم سانتی بزند و باقی دست نخورد! کارش که تمام شد و موهایش را سشوار کشید حمید (صاحب آرایشگاه) به او گفت ابروهایت خوش فرم است، می‌توانم دورش را طوری تمیز کنم که همه بپرسند کجا رفتی!؟ اول می‌خندید اما بعد دو دل شد. دوستش می‌گفت: بردار ببینیم چه شکلی می‌شوی. و بعد از چند دقیقه قبول کرد! مهدی (برادر گرامی) گفت: ابرو برداشتن که مال دخترهاست. مشتری هم در جوابش گفت: وقتی دخترها شلوار لی می‌پوشند و تیپ پسرانه می‌زنند چه اشکالی دارد ما هم ابرو برداریم، بعدش هم... من که برنمی‌دارم، فقط تمیز می‌کنم! بعد از آن هم چند لوسیون و کرم و یک عدد ویتامینه لب خرید، می‌گفت در این فصل پوستش حسابی خشک می‌شود!

 

وقتی رفتند به حمید گفتم از این مشتری‌ها زیاد داری؟ حمید با خنده گفت: اگر برای ابرو برداشتن بیایند خودشان همان اول می‌گویند، این یکی را از عمد اغفال کردم گزارشت جالب‌تر شود!

من :|

حمید  :)

ابروهای مشتری  :(

گشت ارشاد  :|

 

پرده دوم / چه معنی دارد مرد ابروهایش را دست بزند؟!

حوصله هر سه سر رفته بود و داشتیم از فرت بیکاری در و دیوار را برانداز می‌کردیم تا بالاخره سر و کله نفر دوم پیدا شد. مرد کاملی بود و بعد از اصلاح سر و صورتش، حمید به او گفت: جناب عجب ابروهای خوش فرمی دارید، اگر مایل باشید برای‌تان دورش را تمیز کنم. جایتان خالی به بنده خداحسابی برخورد و گفت: نخیر! کاری را که گفتم بکن! چه معنایی دارد مرد ابروهایش را دست بزند. حمید هم با لبخند گفت: ای آقا! الان همه ابروهایشان را بر می‌دارند. مشتری هم گفت: من همه نیستم! شاید همه خودشان را انداختند توی چاه، توقع داری من هم بیاندازم؟ حمید دست بردار نبود و چند دقیقه‌ای با مشتری سر همین موضوع بحث کرد و آخر سر مشتری زیر بار نرفت و حمید در اغفال این آدم ناکام بود!

 

پرده سوم / داماد وارد می‌شود!

بالاخره کسی که منتظرش بودیم آمد! شاه دامادی که قبلا از حمید برای گریم تخصصی داماد وقت گرفته بود. اول آرایشگر سراغ موهایش رفت. کمی آن‌ها را مرتب کرد و بعد هم به قول خودش آن‌ها را دامادوار آرایش کرد و آخر سرهم انگار که روی سرش پشه بکشد، با اسپری افتاد به جان موهایش که تا پایان مراسم خراب نشود. بعد نوبت صورت بود. بعد از اصلاح صورت، حمید گفت: عیبی ندارد ابروهایتان را دست بزنم؟ داماد هم با بی‌خیالی گفت نه فرقی نمی‌کند. مهدی خودش را جلو انداخت و گفت: چطور فرقی نمی‌کند؟ بد نیست؟ مردی گفتند، زنی گفتند! داماد هم با همان لحن گفت: نه عزیز من ... یک شب است دیگر! چشمتان روز بد نبیند بعد از این‌که ابروها، یک سوم حجم اولش شد با پودر تمام صورت را پوشش داد و کاش فقط همین بود! از رژ لب و برق لب تا فر مژه و خط چشم، چیزی نبود که روی صورتش پیاده نکند و وقتی کار تمام شد، داشتم پیش خودم فکر می‌کردم کجای این چهره شبیه یک چهره مردانه است. یک چهره مردانه با تمام عیب و ایرادهایش خیلی زیباتر است .

 

پرده چهارم / همه چیز طبیعیست

مشتری‌های زیادی آمدند و رفتند و در این بین اتفاقی خارج از تصور و عرف نیفتاد که بخواهم مطرح کنم تا این اعجوبه وارد شد ...

 

پرده پنجم / ویکس هم دارید؟!

هر کلمه‌اش را اندازه جاده ابریشم می‌کشید و آن‌قدر با ناز حرف می‌زد که از شما چه پنهان قیافه هر سه نفر ما واقعا دیدنی شده بود! می‌خواست یک دسته بزرگ از جلو موهایش را مش استخوانی کند! مثل همان خواننده ایرانی آن‌ور آبی که احتمالا فهمیده‌اید چه کسی را می‌گویم! حمید داشت کارش را انجام می‌داد که پرسید ویکس هم انجام می‌دهید؟ حمید هم کمی با تعجب نگاهش کرد و گفت نه، ویکس مخصوص آرایشگاه‌های زنانه است، اگر می‌خواهید بند بیندازم، که گفت نه. صورتش به بند حساس است و واقعا خدا رحم کرد. بعد از آن سریع کارش تمام شد و رفت چون واقعا نمی‌توانستیم خودمان را کنترل کنیم و بعد از رفتنش آرایشگاه از صدای خنده ما منفجر شد!

 

پرده ششم / منه بیچاره!

حساسیت به مواد شیمیایی کار دستم داد و صدایم حسابی گرفت و تا دو روز بعد تصویر داشتم ولی صدا نداشتم!

 

پرده هفتم / می‌خواهم جذاب‌ترین باشم!

می‌گفت امشب مهمان دارند و می‌خواهد از همه پسرهای فامیل جذاب‌تر باشد تا چشم‌شان درآید! وقتی کارش تمام شد کلی از حمید تشکر کرد و یک لحظه به نظرم آمد از همه دخترهای فامیلشان خوشگل‌تر شده! مهدی گفت: آرایش صورتت غیر طبیعی نشده؟ گفت: این همه پول دادم با بقیه متفاوت باشم، باید مشخص باشد یا نه؟!

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
یه دونه از اینا جای خونه ما هست....یادمه اولین بار که دیدمش فکر کردم مبل فروشیه بس که مبلمان توش بود:|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
:)) آخههههی!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اینا شبه مرد هم نیستن!:((((((((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
موافق
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
:(((
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
بههههله! همین طوره
mo_so
mo_so
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
فاجعه است
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٤/١٢
٢
٠
الان یعنی چی دخترا لی میپوشن ماهم ابرو برداریم؟؟؟..واقعا حرف از این مسخره تر ندیدم.........
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٤/١٢
١
٠
واالا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مبافقم!
r.hashemi
r.hashemi
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
بفرمایید آرایشگاه..البته مردا،نه!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
خیلی بده ابرو برداشتن ... اه اه اه ...
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
چی میشه گفت؟!!!!؟؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
ای کاش جاهایی هم میرفتید که دخترها کارهای پسرونه میکنن ... همش یه طرفه نگاه میکنید ... خیلی بده این ...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اینم کاملا درسته اما مشکل پخش داره
bye
bye
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
راست میگی ! منم موافقم ایمانکم...
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
چه كار مثال؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
اونم چشم .... :)
@@@***@@@
@@@***@@@
٩٢/٠٥/٠٢
٠
٠
مشکوک می زنی نکنه خودتم رفتی
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
گزارش جالبی بود ... خسته نباشید و دستتان درد نکند ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مرسی
٩٢/٠٤/١٢
٠
٢
انسان های طبقه متوسط اینکار را میکنند.......پولدارها مشروب میخورند......البته عده ای هم هستند صاف و ساده
باران
باران
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
یک طرفه قاضی رفتن انگار عادت بعضی از ما شده
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
نه اصلا اینطور نیست اتفاقا قشر ضعیف هستند بهتر بگم کسایی که خود کم بینی دارن دست به این کارها میزنن چه دخترها و چه پسرها
mahshid
mahshid
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
چی بگم.....
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
بگو
٩٢/٠٤/١٢
١
٢
هیچ اشکالی نداره...تا وقتی زن ها آویزون همین ها باشند
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٢
١
متوهم! ....
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
خب شما چه جوری رفتین اون جا مگه راتون می دن؟؟!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
حتم دارن اصلا نخوندین گزارشو .... :|
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کی اومده با اسم کامنت من اینجا کامنت گذاشته؟؟!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
نچ نچ نچ .... جهل هویت! :|
g.h
g.h
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
من الان دارم فکر میکنم این ویکس چیه؟؟؟؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اهم اهم....به جان خودم اگه من بدونم:))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
جدا ویکس چیه ؟ بابا من سنم قد نمیده ...
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اصلاح با شمع ديگه
bye
bye
٩٢/٠٤/١٢
٠
١
یک چهره مردانه "با تمام عیب و ایرادهایش" خیلی زیباتر است ...! عجب
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اوووووووف!ازون جمله های قصار بود...راست میگین خداییش!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
من الآن تو عمق این جمله گیر کردم...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
واقعا که چه ادمایی پیدامیشن
hamid_roni
hamid_roni
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
کم کم داری یه خبرنگار حرفه ای میشی ... خوبه ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
آره واقعا مچکر از خبر نگار افتخاری جیم :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مر30 ، خوشالمون نمودید!
ارش
ارش
٩٢/٠٤/١٢
١
٠
هی چه روز گاری شده ÷سر هایه قدیم صورتاشونو زغالی میکردن که بشن مثل باباهاشون الان میان ابرو برمیدارند که بشن مثل ماماناشون هییییییییییییییییییییییییییییییییی
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
وااااااااااای فاااااااااااااجعه ! کی گفته شلوار لی تیپ اسپرته ؟ با دامن که نمیشه بیایم تو خیابون ! مگه با شلوار مدرسه بیایم ! ولی واقعا ماتنفرم ازینایی که میخان همش جلب توجه کنن ! چه دختر چه پسر !
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
قضاله بیا از این به بعد با دامن بریم تو خیابون تا تریپ دخترونه زده باشیم...!!!
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
بدبخت اون عرووس !
نگارا
نگارا
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
جون ما ويكس واسه صورت مرد؟!!!خيلي باحال بود!!آرايشگره چه باحال بوده پايه بوده
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دوست داداشمه .... طفلک هیچی نمیگف!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
پرده ی هفتم در مورد کی بود؟!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
پسره حدودا 18 ، 19 سالش بود ....
میلاد
میلاد
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
خوب شده حالت بهم نخورده سر اون پرده ی پنجم....ممنون گزارش خیلی خوبی بود
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٤/١٢
٦
٣
مشکل بزرگ ما مدل مو و ابرویه دیگه .الان مشکل جونای ما اینه؟
٩٢/٠٤/١٣
٠
٢
اشکال نداره...بدبختیه ما همینه
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٢
١
من حلال مشکلای جوونا نیستم .... در مورد هرچی ک دوس دارم می نویسم
گلبرگ
گلبرگ
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
خخخ....خط چشم؟برق لب؟ واقعا که..فک می کنن خوشگل میشن؟؟!! مرسی دریا!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
قربونت
گلبرگ
گلبرگ
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
اوهوم یادم رف...پس بعد از این من با دامن میرم تو خیابون..نکنه باید شلوار مدرسه مو پام کنم؟می خوان کار خودشونو تبرئه کنن..اگه دخترا خودشونو انداختن تو چاه تو چرا خودتو میندازی؟...
باران
باران
٩٢/٠٤/١٢
٠
٠
ممنون خیلی جالب بود مریم جون خسته نباشی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مچکرم بانو
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
جالب بود و تاسف برانگيز. راستش من بجاي خنديدن، خيلي با خوندن گزارش ناراحت شدم. اما بهرحال هرچه قدر هم تاسف آور باشه اما بالاخره بخشي از جامعه ما گريبانگير اين مساله شدن. و كاش كه اجتماع مون هيچ وقت به اين روزها نميرسيد...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
حق با شماس . همین طوره
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
راستي يادم رفت بگم، خشته نباشيد. گزارش خوبي بود
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مرسی
J.R
J.R
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دو نفرو دیدم که داشتن درباره ابروهایه همدیگه صحبت میکردن یعنی ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
گزارشت عالی بود...ممنون مریم جووون...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مرسی عزیزم
یونس
یونس
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
به سلامتی اون پسر بچه های قدیم که لب هاشون رو سیاه می کردن که مثل پدراشون بشن . نه مثل بچه های جدید ابروهاشون رو بر میدارن که مثل مادراشون بشن
هورام
هورام
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
از سبیل های از بناگوش دررفته تا ابروهای برداشته...مردان ما چه راه سختی را پیموده اند...خخخخخ... :))) فک کن در آینده زنا با یه پشته سبیل بیان کنار شوهرشون..بعد شوهره بگه..خانوم جون عزیز دلم(ترجیحا با ناز خوانده شود)بیا صورتم رو یه بند بنداز...چه شوووووود...؟؟؟؟فک کن؟؟:)))))
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
کم کم دارین تبدیل به نویسنده جیم میشین /////////// این جاست که یاس میگه : از چییییییییییییی بگم برات :))))))))))))))))))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
یاد و خاطره یاس رو گرامی می داریم! ..... ئک دقیقه سکووووووت!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
گزارش جالبی بود...خیلی ممنون دریاجون...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
خاهش میکنم عزیزم
فهیمه  استم
فهیمه استم
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
باز اقا ارشام بگین پسرا خوشگلن و به ارایش هم نیاز ندارن ................ ممنون دریا خانم قشششششششنگ جواب اقای ایرانی رو دادین
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
چی بگم! بع هی ما می‌گیم تهاجم فرهنگی! هی بعضیا مسخره کنن!!!!!!!
گلبرگ
گلبرگ
٩٢/٠٤/١٣
١
٠
دو روز دیگه اگه دختری ابرو هاشو برداره میگن مگه پسری؟خخخ!
s.a
s.a
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
آفرین بر خانوم خبرنگار :)))))) خوب بود........... :)))))))) یه سوال: جدا آقایون بند یا ویکس و اینا میندازن؟!!!!!!!!!!! آخه میمیرن تا اون موها کنده بشه که......... :| عجباااااااا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
مرسی .... نمی دونم! از خودشون بپرس خخخ
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
دست شما مرسي :) بازم ميرسيم به اون مصرع معروف كه ميگه چيزي جز حسرت نباشد كار من ........ هيييييييع :((
korosh
korosh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
یادش بخیر ....... قبلنا دخترا و پسرا از همون کوچیکی با ذغال واسه خودشون سیبیل میذاشتن مثل بابا هاشون بشن اما حالا ابرو برمیدارن مثل ماماناشون بشن !!!!!!!!!!!!!
faith
faith
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
وای خدا... تازه فهمیدم وقتی میگن مرد داریم تا مرد یئنی چی!!! آخه این آقا حمیده خجالت نمیکشه این جوری مردمو درست میکنه؟؟ یئنی خودشم حاضره چنین قیافه ای داشته باشه؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
گمون نکنم
ف
ف
٩٢/٠٤/١٣
٠
٠
واقعا خجالت آوره...ماکه دختريم اين کارا رو نمي کنيم...
محمدمهدی بیات
محمدمهدی بیات
٩٢/٠٤/١٣
٢
٠
ديروز يه دختره رو ديدم تومترو بدون شال ياروسري باتي شرت، تااومدم بگم خانم؟........ دوستش بهش گفت:سعيدبريم
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٤/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٤/١٤
٠
٢
این ها اصلا مرد نیستند که آرایشگاه مردانه میروند، باید برن آرایشگاه زنانه، حیف کلمه مرد که به اینها بگی...
s.a
s.a
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
:| یه دور کامنتتونو بخونین لطفا......... ببخشید ولی یه کم بد نوشتینااا...... فکر نکنم منظورتون اینی باشه که نوشتین! :|
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
خنده داری ...
mah-tkh
mah-tkh
٩٢/٠٤/١٤
٠
٠
والا ابروهای ما از خیلی از پسرا هم کلفت تره! خدا به دور! خجالت هم نمیکشن!
sajad m.s
sajad m.s
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
فاجعه واسه یه لحظشه
محمد
محمد
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
باسلام اینا مرد نیستن افرادی هستند که ازلحاظ مردانگی مرد نیستتد بلکه افرادی دوجنسه هستند وکاملا هیز هستند ودنبال جذب نظرهستند متاسفم براشون
نوشا
نوشا
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
خخخخخخخخ وووجالب بود
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
مرد مردانگی دیگه تموم شد یادش بخیر زمان شاه لوتی بود داش بود بزرگی بود احترامی بود یادش بخیر (البته من سی سال بیشتر ندارم ازطرف خدابیامرزپدرم گفتم ) یاعلی
دایی علی
دایی علی
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
یادش بخیر قدیما سبیلی بود خط ریش چکمه ای بود ابهتی بود مردانگی بود مرام بود لوتی بود اما دیگه نیست حالا سوسولی هست تیتیش مامانی هست ابرو برداشته هست
faride
faride
٩٢/٠٤/١٨
١
٠
فقط میشه گفت متاسفم!!
نیما
نیما
٩٢/٠٥/٠٥
٠
٠
ینی بعضی زنا لباسایی تو مکان عمومی میپوشن که توی مجلس خصوصی هم بپوشن رشته! اونی هم که ابروهاشو برمیداره و کلی با صورتش ور میره به خودش میگه مرد و روزی دنبال صد تا دختر راه میفته و از این صد تا شاید یکی بهش محل بده که میشه حدس زد چه جور دختریه!!!! اونی که با یک ته ریش ساده و ابروهای معمولی جذابیتی داره که روزی صد تا دختر دنبالش راه میفتن!!! تعریف از خود نباشه ولی تفاوت را احساس کنید! بهله!
mab3740
mab3740
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
مشکرم