روز تلخ فوتبال و آقای شادابیان!
چند نکته و حاشیه در مورد یکشنبه سیاه فوتبال

روز تلخ فوتبال و آقای شادابیان!

نویسنده : حامد نادری راد

دیروز بد باختیم. اصلاً بعضی روزها هست که فقط می‌بازیم، بعضی روزها هم فقط می‌بریم. دیروز هم جوانان بدجوری باختند و هم فوتسالیست‌ها. دیروز خیر سرمان با مرتضی اخوان قرار گذاشتیم که بعد از بازی فوتسال که تیم می‌برد (از بس مطمئن به برد بودیم) حسابی از خجالت شما در بیاییم و از فیلم مسابقه تا تحلیل گرفته برای‌تان روی سایت قرار دهیم.

بعد از مسابقه این قدر حالمان گرفته شد که بی‌خیالش شدیم و مرتضی هم از بس ناراحت بود رفت دنبال بقیه کارهایش. بنده نه سواد تحلیل فوتسال دارم و نه دوست دارم حرفی در مورد بحث‌های فنی بزنم. می‌خواستم چند کلمه‌ای در مورد جناب علی کفاشیان و فدراسیون فدرال ایشان بنویسم.

نوشتم فدراسیون فدرال، یعنی هر کسی برای خودش؛ یعنی من اگر یک آقایی به نام ترابیان را گذاشتم مسئول فوتسال و یک مربی بزرگ به نام کی‌روش را مسئول فوتبال، دیگر هر اتفاقی بیفتد حتی اگر نقایص اظهر من الشمس باشد کاری ندارم! بدون شک ماحصل خیلی از مشکلات مدیریتی فدراسیون بر می‌گردد به نوع نگاه کفاشیان نسبت به واگذاری مسئولیت‌ها. یادم می‌آید دکتر دادکان در برنامه 90 می‌گفت من وقتی رئیس سازمان لیگ صحبت می‌کند بهش می‌گویم چه بگوید و چه نگوید!

بعضی چیزها حساب دو دو تا چهار تاست. علی صانعی برای مربی گری فوتسال جوان است. تجربه رفتن به جام جهانی با بازی های آسیایی زمین تا آسمان فرق دارد! این‌ها را از چند ماه پیش همه می‌گفتند ولی کو گوش شنوا؟ الان می گویند آقا این تیم جوانان پتانسیل بسیار خوبی برای امید است تا طلسم 40 ساله نرفتن به المپیک شکسته شود؛ از همین الان می شود حدس زد که باز نزدیک مسابقات انتخابی المپیک یک سرمربی می آورند، بعد تیم به المپیک نمی رود و طلسم می شود 44 ساله! به همین سادگی، به همین شادابی! بعد هم جناب کفاشیان از لزوم تغییر سخن می‌گوید!

دل دماغ نوشتن بیشتر ندارم؛ خدا کند چهارشنبه برد در برابر ازبکستان این تلخی را به شیرینی هر چند کوتاه مدت تبدیل کند...

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
mhv1994
mhv1994
٩١/٠٨/٢٢
١
١
دیروز از این روزایی بود که خیلی خیلی اعصابم به هم ریخت / البته جوانانمون خوب کار کردن هم چنین اکبر محمدی خیلی زحمت کشید از 6000 نفر تست گرفت بازی هم دست ایران بود ولی حیف/مرتضی اخوان زمانی که مطلب قبلیش درباره ایرانی های باهوش رو نوشت و گفت که ایرانی ها از هوششونه که 3 تا گل میزنن تو دلم گفتم کاش همینجوری باش ای کاش
v-qavam
v-qavam
٩١/٠٨/٢٣
١
٠
قدر افرادي مثل شمس، بنا و ...رو حتما بايد با شکست در نبود اون ها چشيد؟ منم به شدت اميدوارم تيم ملي ببره و يکم حال و هوامون عوض شه...
٩١/٠٨/٢٣
١
٠
حامد جون مشکل از کفاشیان نیست. یعنی اونم مشکله ولی کار از جای دیگه نقص داره. وقتی وزیر ورزش مملکت می ره واسه استیضاح و یک شبه با یک میهمانی امضاء اهالی بهارستان پس گرفته می شود و استیضاح می شود افتیضاح (!) انتظار داری وضع ورزش کشور و به خصوص فوتبال به این بی در و پیکری بهتر بشه. اما خطاب به بروبچ عزیز جیمی: بچه ها غصه نخورین. تا بوده از این شکست ها بوده. حالا باید همه واسه بازی فردا ایران و ازبکستان دست به دعا برداریم تا بلکم معجزه بازی کره جنوبی رخ بده و ایران برنده از زمین بیرون بیاد. :-)
پربازدیدتریـــن ها
تجربه اولین نمایشگاه کتاب

اردو در نمایشگاه

٩٦/٠٢/٢٨
برای 30 سالگی ام

هوایی ام به هوای تو

٩٦/٠٢/٢٨
شعری سروده خودم

کی گفته جنگِ بر سرِ رای افتخار است؟

٩٦/٠٢/٣٠
دلت نیامده مرا صدا کنی

شاه مقصود دلم

٩٦/٠٢/٣١
فیلتر دوستان

اندر مزایای انتخابات!

٩٦/٠٢/٢٨
حواس مان به کائنات هم باشد

خانم های مجلس بخوانند

٩٦/٠٢/٣١
این کار خطرناک

مردان شیشه ای

٩٦/٠٢/٢٨
مسابقات ورزشی همبستگی کشورهای اسلامی در باکو

خواهرم؛ حجابت رو رعایت نکن

٩٦/٠٣/٠٢
پسری با موهای قرمز

Home - خانه

٩٦/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

چشمان سیاه تو

٩٦/٠٣/٠٣
بخوانید درد و رنج

می نویسم امتحان...

٩٦/٠٣/٠٢
ابلیس گونه مردود جهان شدم

در آن شب نخست

٩٦/٠٢/٣١
یاد روزهای قبل از عاشق شدن

پسر آن دیگری

٩٦/٠٣/٠١
این کتاب را حتما بخوانید

کتابی از آلبادسس بدس

٩٦/٠٢/٢٨
شعری سروده خودم

مشتری بی مدار

٩٦/٠٢/٣٠
«دوستت دارم»های زندگی

بعضی از آدم ها...

٩٦/٠٣/٠١
زنانی که نمی دانند زن هستند

زنان علیه ورزشگاه!

٩٦/٠٣/٠٣
او برایم همه بود

این من خودخواه

٩٦/٠٣/٠٢
جایی برای آدم های تازه

نترس و بگذار بروند

٩٦/٠٣/٠١
مسئله این است

پول دار یا بی پول!

٩٦/٠٢/٣٠
تبلیغات
تبلیغات