مخالفی؟ پس مریضی!
مخالفت با «همجنس گرایی» بیماری جدید در ایتالیا

مخالفی؟ پس مریضی!

نویسنده : حامد نادری راد

«یک وزیر زن ایتالیایی یک روز پس از مراسم تحلیف کابینه جدید ایتالیا به دلیل اظهاراتی که از سوی رسانه ها و گروه های مدافع حقوق بشر به " همجنسگرایی هراسی" تعبیر شده است، از سمت خود کناره گیری کرد.»

این خبری بود که امروز روی خروجی خیلی از خبرگزاری‌ها قرار گرفت. خبری عجیب، تکان‌دهنده که خیلی از واقعیت‌های درونی جامعه اروپایی و غربی را نشان می‌دهد.

 

چند نکته مهم

قبل از اینکه اصل حرفم را بزنم لازم است چند نکته مهم را با هم مرور کنیم:

1- همجنس‌گرایی هراسی (homophobia ) چیست؟

غربی‌ها اینگونه گفته‌اند: «ترسی از همجنسگرایان است که به نظر می‌رسد با ترس سرایت به خود، ترس از دست دادن چیزهایی که برایش مبارزه کرده -خانه و خانواده- مرتبط است. این ترس یک وحشت مذهبی‌ست که باعث سنگدلی انسان می شود.»

به بیان خودمانی‌تر هر کسی مخالف همجنس‌گرایی باشد یک انسان وحشی است که نمی‌تواند احساسات پاک همنوعانش را درک کند!!! (آزادی بیان که هیچ، آزادی عقیده در حد تیم‌ملی)

 

2- کارکرد اصلی نیاز جنسی چیست؟

آنچه عقل و عرف می‌گوید، نیاز جنسی برای تولید مثل، برای لذت جویی حقیقی، برای استحکام نهاد خانواده و نزدیک شدن عاطفی زن و شوهر به همدیگر ایجاد شده است. البته همجنسگرا‌ها معتقدند که از این کار لذت می‌برند ولی این لذت در بیشتر موارد یک طرفه و کاذب است.

 

3- آیا در مورد حقوق همجنسگرا‌ها قانون‌هایی نیز وجود دارد؟

«اکنون کشورهای آرژانتین، آفریقای جنوبی، آیسلند، اسپانیا، بلژیک، پرتغال، سوئد، کانادا و هلند ادواج همجنس‌گرایان در تمام کشور و در کشورهای آمریکا، برزیل و مکزیک در بخش‌هایی از کشور قانونی است.»

در بقیه کشور‌های غربی هم دیر یا زود قانونی می‌شود!

 

چرا کار به این‌جا رسید؟

برای اینکه خیلی ساده ماجرا را برایتان بگویم یک مثال می‌زنم. فرض کنید از فردا یک عده‌ای از دماغشان خودکار آویزان کنند. از آن طرف هم رسانه‌ها از این آدم‌ها حمایت کنند و این کارشان را تبلیغ کنند. بعدش هم پزشک‌ها و روانشناس‌ها هر کسی که این کار را می‌کند را یک آدم سالم و معمولی معرفی کنند و هر کسی با این کار مخالفت کند را مریض بنامند. خوب طبیعی است بعد از یک مدتی این موضوع در جامعه جا می‌افتد که عده‌ای باید از دماغشان خودکار آویزان کنند.

عین همین داستان در غرب اتفاق افتاد. یعنی یک موضوعی که خلاف فطرت انسان‌ است، به تدریج به خورد جامعه داده شد و به آن‌ها قبولانده شد که عده‌ای باید همجنس‌باز باشند و خارج از روال طبیعی با پذیرش تمامی مشکلات آن خانواده تشکیل دهند. این وسط هم اعتراض کردن به دلیل انگ‌خوردن حسابی سخت می‌شود.

 

عوامل سرعت‌دهنده چه بود؟

در غرب بر خلاف شرق، آزادی بخصوص در زمینه جنسی به شدت ترویج و تبلیغ می‌شود. همین بمباران زیاد در زمینه جنسی باعث شده است که نوعی نیاز کاذب در افراد شکل گیرد. این نیاز کاذب چون در بستر طبیعی قابل تحقق نیست، به تدریج جامعه به سمت انحراف جنسی کشیده می‌شود. رشد زیاد همجنس‌بازی، ارتباط با حیوانات، انواع و اقسام ابزار آلات جنسی همگی نشان‌ می‌دهد که مسئله جنسی حسابی از مسیرش خارج شده‌است.

 

جامعه پوک و دیگر هیچ ....

حالا شمایی که خواننده باشید حساب کنید که آخر و عاقبت جامعه‌ای که فقط اعتراض لفظی به همجنس‌بازی اینطور عواقبی دارد، وزیر وکلیش رسماً به همجنس‌باز بودنش افتخار می‌کند (مانند گیدو وستروله وزیر امور خارجه آلمان)، رسانه‌ها، فیلم‌ها و مطبوعاتش انحراف جنسی را تبلیغ می‌کنند و ... چه خواهد شد؟ جامعه‌ای که زرق و برق اقتصادی و تکنولوژیکش گوش عالم را کر کرده ولی به سرعت به سمت پرتگاه پوک شدن و خالی شدن از هویت انسانی حرکت می‌کند. 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/١٥
٤
٢
یه چیزایی برای ما جا میفته که حتی فکرشو نمی کنیم....منتظر این باشین که توی کشور خودمونم شاهد این اتفاق باشیم...وقتی زور بهت نرسه از راهی وارد میشن که از ریشه از بین میریم
ati200
ati200
٩٢/٠٢/١٥
٤
٢
چه جامعه کثیفی...هم جنس گرایی..درایران هم این پدیده رو داریم به صورت مخفی
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
٣
٢
خیلی زیاد شده جدا تو ایران
mike
mike
٩٢/٠٢/١٥
٢
١
از گفتن گزشته
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/١٥
٦
١
یا خدا اخروزمان شده.....من به هیچ وجه نمیتونم اینو قبول کنم...خداوند مرد و زن و خلق کرده برای آرامش هم نیاز هم ..نه اینکه با یکی مثل خودت جنس خودت..........خیلی کثیف باید باشی.........نه قبول ندارم خودش وحشی بوده
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/١٥
٠
٢
نچ نچ نچ............من فک کنم باید چشم و گوشم و بگیرم......
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/١٥
٢
٠
آره پری سا جون، اصن تو اینجا چی کار می کنی؟!
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/١٥
٢
١
اصلا نمیتونم یا نمیخوام فکر کنم بهش...
باران
باران
٩٢/٠٢/١٥
٠
١
هووم ........ بازماندیم از اصل خویش .........
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٥
٠
١
چی بگم؟؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/١٦
١
١
واقعا که عجب دنیایی شده
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/١٦
٣
١
واقعا نمی دونم این ها با چه هدفی این کار رو می کنند چون اول از همه این تبلیغات دامنه خودشون رو گرفته من مطمئنن هم خودشون می دونند که این کار باعث از بین رفتن نهاد خانواده و بیشتر شدن فحشا میشه ولی باز هم این کار رو رواج می دهند !! به قول شما فقط دارند یک نیاز کاذب ایجاد می کنند! هدفشون از این کار چیه، من که موندم !! ولی این طور که من هم حدس می زنم هدف اصلی اونها از بین بوردن همون اعتقادات دینی که تو کشورانشون مونده... . اما طرف دیگه ماجرا اینه که تاثیرات خودش رو بر کشور های دیگه هم گذاشته از جمله کشور های مسلمان و حتی ایران خودمان!
٩٢/٠٢/١٦
٣
٠
عقل که نباشه جون در عذابه....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/١٦
٤
٤
همجنسگرای کلا پدیده جالبی نیست اما به یاد داشته باشید .دو دسته همجنسگرا وجود دارن .دسته ای که با شکل گرفتن شخصیتشون به جای دگر جنس خواه بودن به سوی همجنس خواهی تمایل پیدا میکنن.که به نظر من به خاطر اینکه برای این دسته این امر یک امر ذاتیه زیاد نمیشه ازش اشکالی گرفت. اما بحث در مورد دسته دیگریه که در کشور ما هم بیشترین همجنسگرایان از این دسته اند و اون دسته ای هستند که به خاطر کمی فرهنگ جنسی درست و تمایلات جنسی سرکوب شده و در دست نبودن جنس مخالف برای ارضا تمایلات جنسی خود به سوی همجنس خود و همجنسگرای گرایش پیدا میکنن. و این دسته هستند که در اصل مریض و منحرف جنسی هستند.
٩٢/٠٢/١٧
١
٠
موافقم
zohreh sayenpoor
zohreh sayenpoor
٩٣/١١/٠١
١
٠
فک کنم نظرم بصورته کاربر ناشناس اومدش اون نظر طولانیه واسه منه :/ پوزش حواسم نبود اسممو بنویسم
zohreh sayenpoor
zohreh sayenpoor
٩٣/١١/٠١
١
٠
نظره منو خوردش جیمه عزیز :(
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٢/١٦
١
٤
این مباحث چیه باز ....مباحث بهتری هم هست هاااا تا این موضوع ..... مطالب مفید بذارین لطفا
mike
mike
٩٢/٠٢/١٦
١
١
اخر پیشرفت علمی و اقتصادی به اینجا ختم میشه
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/١٦
٣
٠
اینجا خانواده رد میشه:)))سخنرانی جدید اوباما رو نشنیدین که از بازیکن همجنس گراشون کلی تقدیر کرده و اونو اسطوره معرفی کرده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
مهجبین تیموری
مهجبین تیموری
٩٢/٠٢/١٦
٥
١
به نظر من اصلا قابل پذیرش نیست!!!!! کار کثیفیه و ریشه در تنوع طلبی غربیها داره!!!! از غیر هم جنسشون خسته شدن به هم جنس خودشون رو آوردن!!!
مجید
مجید
٩٢/٠٢/١٦
٠
٦
ای بابا مردم بیکارنا بیشین سرجات سیگارتو بکش
zohreh sayenpoor
zohreh sayenpoor
٩٣/١١/٠١
٠
٠
بازهم شما بااین عقایده.....تون !!اوفففففففف چه آدمهایی پیدا میشن!!
wolf
wolf
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
هیییییییییییییییی!
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/١٦
٥
٠
همجنس گرايي يکي از کارهايي هست که آدميزاد رو به پست ترين موجود زمين تبديل ميکنه...يه جا خوندم که حتي حيوانات هم حيوانات همجنس گرا رو از خودشون و از گله شون طرد ميکنن...
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
٣
٠
موافقم به شدت ........
نگارا
نگارا
٩٢/٠٢/١٦
٠
٣
کاش این همه یه طرفه نمینوشتین!!موافق نیستم اما یه جور مریضیه دیگه!!!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
١
٠
یک گرایش به همجنس یک حالت روحیه که بای درمان بشه و گرنه مشکل سازه
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
من مریضم
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٢/١٦
٠
١
me too!
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
واقعا تاسف بار بد دنیایی شده
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٢/١٦
٢
٤
مشکلی با این مسئله ندارم من که!!!...
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
٤
٠
خیلی ها به همجنس باز ها احترام میذارن چون بیماری نیست یک گرایشه که قابل رفع و درمانه ولی ما هم دین و شریعتی داریم که بهش معتقدیم
saheb zaman
saheb zaman
٩٢/٠٢/١٦
٢
٠
خدایا ظهور امام زمان (عج) رو همین امسال قرار بده .............................
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
٣
٠
اولین بار که فهمیدم خواننده مورد علاقه ام تو گروه وست لایف مارک فیلی هم جنس بازه خیلی خورد تو ذوقم گفتم این غربیا چقد میتونن کثیف باشن بعدش چشامو باز کردم دیدم تو همین ایران داره زیاد میشه جدا خدا ظهور امام زمان رو نزدیک کنه.........
koman2
koman2
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
اوك....!
عرفان69
عرفان69
٩٢/٠٢/٢٠
١
٢
تو ایران؟ نه بابا؟ من که نشنیدم
zohreh sayenpoor
zohreh sayenpoor
٩٣/١١/٠١
٠
٠
پس لازمه یذره چشم وگوشتو باز کنی
عرفان69
عرفان69
٩٢/٠٢/٢٠
١
١
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
afrooz.n
afrooz.n
٩٢/٠٢/٢٢
٢
٠
بچه ها همجنس گرایی اصلا چیط جدیدی نیست!قدمت جن 1000ساله داره-زمان حضرت لوط هم بوده!!!اصن قوم لوط به خاطر همجنس گرایی مورد عذاب قرار گرفتن الان چیزی که هس همه جا داره تبلیغ میشه منطورم تو فیلمای خارجی و کلیپاشونه
afrooz.n
afrooz.n
٩٢/٠٢/٢٢
١
٠
اره
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٢/٢٢
٢
٠
مگه نیست از این برنامه ها؟هست داداش من هست من دیدم که میگم
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٦
٣
١
خاک بر سر همشون.. حالم بهم خورد!!!!
khashme shab
khashme shab
٩٢/٠٤/٠٩
١
٠
ممنون استفاده کردیم
shanba
shanba
٩٢/٠٤/٢٨
١
٠
تاسف بار تر اینکه در کشورهای مسلمان مثل کشور ما هم داره باب میشه به نظرم این ضعف مسولین و روحانیون مسلمان در نشان دادن دین اسلام به مردم رونشون میده
shina777
shina777
٩٢/٠٥/٢٥
٢
٠
تو ایران هم جدیدا خیلی زیاد شده... برای کسانی که واقعا مریضا متاسفم ... باید از نسل این دوره زمونه ترسید؟!!!!!!!!!!!!!!!