زنان و مردان برعكس!

زنان و مردان برعكس!

نویسنده : salman-b

در بعضي نقاط جهان زنان روش هاي عجيب و جالبي را براي زندگي به كار مي‌برند كه بعضي هايش دو شاخ بر سر آدم سبز مي كند

قبیله چامبولی در گینه:
زنان در این مکان بر مردان تسلط دارند .
برای کار در مزارع صبح زود بیرون می‌آیند و مردان در خانه می‌مانند و به امور منزل می‌رسند و گیتار می‌زنند و خانه را با گل‌ها و شکوفه‌ها تزیین می‌کنند تا زنان‌شان بعد ازظهر از مزرعه برگردند و عجیب این که این زنان نسبت به مردان بی‌اعتنایی نشان می‌دهند زیرا این مردان کاری جز دشمنی و پر چانگی ندارند و افرادی احساساتی هستند .

هند :
هر زنی در قبیله ناجای هند ناچار است تا زنگ‌هایی کوچک به اطراف لباسش متصل کند تا در حین حرکت به صدا درآید و هرگاه بایستد از صدا باز ایستد و تنها دلیل آن آگاهی همسرانشان از زمان از کار باز ایستادن آن‌هاست تا آن‌ها را مجازات کنند .

سرخپوستان امریکا :
زنان سرخپوست آمریکا در آمریکای جنوبی زمانی که زنی نوزادی را به دنیا می‌آورد در مدت نقاهت در رختخواب نمی‌ماند طبق عادت و رسوم تمام دنیا. بلکه بالعکس این مرد است که به جای زن استراحت می کند و انگیزه این کار دور کردن ارواح خبیث از همسران‌شان بوده است .

ملت باتاک:
در اعماق جزیره سوماترا زندگی می‌کنند و به نیرومندی مشهورند ولی این در مورد زنان‌شان صدق می‌کند نه مردان! زیرا در این جا مردان به تنبلی مشهورند و زنان انواع کارهای شاق و طاقت فرسا را انجام می‌دهند در حالی که مردان نشسته و سیگار می‌کشند و در خمودگی به سر می‌برند.


برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_kabiri
m_kabiri
٩١/٠٨/٣٠
٠
٠
خیلی ممنون.مطلب جالبی بود!
salman-b
salman-b
٩١/١٠/٠٦
٠
٠
خواهش میکنم قابل شمارو نداش
m-nik110
m-nik110
٩١/٠٨/٣٠
٠
٠
جلل الخالق!
salman-b
salman-b
٩١/٠٩/١٧
٠
٠
تو ای همه امتیازو از کجا آوردی؟؟؟؟؟؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩١/٠٩/٢٦
٠
٠
از تو لپ لپ!! خب معلومه ديگه كافيه رو اسمش كليك كني بعد بري توي پروفايلش و بيني كه با 2ماه سابقه عضويت و 20 تا مقاله و 182 نظر اين امتيازو به منو شما كه نميدن به اين خانوم ميدن ديگه !! قبل از اينم كه بپرسي شما چكاره اي كه جواب ميدي؟؟ من خودم ميگم وكيل وصيشم از آشناهامونه :)
mahshid2
mahshid2
٩١/٠٩/٠٥
٠
٠
واااااااا ...مگه میشه؟!!!!!!!!!!!
فهيمه
فهيمه
٩١/٠٩/٠٦
٠
٠
واقعا كه..!!! اينجاست كه فطرت و ذات آدمي زير سوال ميره!!
saeede
saeede
٩١/٠٩/٠٦
١
٠
نتیجه اخلاقی!! خانوما رو دست کم نگیرید و فکر نکنید یه سری کارا هس که نمیتونن انجام بدن... خانوما از پس همه چی برمیان:P
salman-b
salman-b
٩١/١٠/٠٦
٠
٠
البته اون خانوما نه خانومای ایرونی
A_FATTAHI
A_FATTAHI
٩١/٠٩/٠٧
٠
٠
واقعا هیچ جا ایران خودمون نمیشه
2nyadideh
2nyadideh
٩١/٠٩/٢٧
٠
٠
اوف تازه يادم رفت بگم توي اين مدت ازآقاي نادري سردمدار اين سايت با سابقه 2سال و 1ماه 3595 امتياز و 141 نظر و 16 مقاله بيشتر دارند!!! يا از آقاي فروزان نيا 3615 امتياز و164 نظر ويك مقاله بيشتر دارند!!! يا از آقاي توكلي 2900 امتياز و 161 نظر بيشتر دارند!!!! يا 2605 امتياز و 180 نظر بيشتر از s_jeem كه 83 تا مقاله نوشته!!! الان لازمه بازم توضيح بدم يا نه :)
salman-b
salman-b
٩١/١٠/٠٦
٠
٠
نه دیگه ملتفت شدم