شما چه فلزی هستی ؟

شما چه فلزی هستی ؟

نویسنده : m_sepehri

متولدین فروردین: آهن
فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آن‌ها قدرت می‌دهد و شانس و موفقیت آن‌ها را در زندگی نه برابر می‌کند. انرژی و اشتیاق روانی آن‌ها می‌تواند همچون مشعل فروزانی، راه را برای دستیابی به آرمان‌های بزرگی که در سر می‌پرورانند روشن نماید. آن‌ها پیشگامانی هستند که همواره دیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می‌نمایند. متولدین فروردین کمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند.

متولدین اردیبهشت : مس
فلز ماه اردیبهشت مس است که رسانای برق و گرماست و بعد از گذشت سال‌ها همچنان درخشان باقی می‌ماند. در زندگی خانوادگی حاکم و رئیس است و هیچ‌کس جرات ندارد آرامش او را بر هم زند. او مانند زمان صبور است و مانند جنگل عمیق، و از چنان قدرتی برخوردار است که قادر است کوه را جابه‌جا کند ولی آدمی لجوج و یکدنده است. این افراد معمولا از چیزهای کوچک خوششان نمی‌آید و از همین رو دلبستگی خاصی به عشق پایدار و ثروت دارند.


متولدین خرداد : جیوه
فلز سرد جیوه در متولدین خرداد تمایلات دوگانه‌ای را به وجود می‌آورد مگر آن‌که خودش جلوی این کارها را بگیرد و به ندای قلب خود گوش کند. هنگامی که عمیقا به دنبال علت بی‌حوصلگی متولد خرداد بگردید در می‌یابید که او همیشه در پی هدفی است ولی مشکل اساسی او این است که هدف را نمی‌شناسد. متولد خرداد از تخیل بسیار قدرتمندی برخوردار است و به همین خاطر اهداف زیادی را در سر می‌پروراند. ذهن متولدین خرداد همیشه به کاری مشغول است و به همین دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارد. آن‌ها با آن‌که نسبت به بی‌خوابی حساس هستند ولی هیچ‌گاه به اندازه کافی نمی‌خوابند.


متولدین تیر: نقره
فلز وجودی متولدین تیر، نقره است که علیرغم تشابه با سایر فلزات از خصوصیات ویژه گران‌بهایی برخوردار است. آن‌ها قلب مهربانی دارند و نیاز دیگران را به خوبی حس می‌کنند و به آن اهمیت می‌دهند و می‌خواهند به دیگران کمک کنند، اما در ابتدا منتظر می‌شوند تا ببیند کسی دیگری پیدا می‌شود که پیش قدم شود چون دوست ندارد پول و وقت خود را صرف چیزی کنند که نیازی به آن نیست. اما اگر دریابد که کس دیگری آستین خود را بالا نزده است آنگاه در آخرین لحظه دست به کار می‌شود. او می‌گذارد که دو بار زیر آب فرو روید، ولی بار سوم شما را نجات می‌دهد.


متولدین مرداد: طلا
متولد مرداد در دوستی بسیار وفادار است و در موقع دشمنی آدم منصف و قدرتمندی است. او چه ساکت باشد، چه خودنما، فردی خلاق، مبتکر و قدرتمند است. چون او از طلای خالص است به همین دلیل ما، گاهی خودخواهی، تکبر و تنبلی او را نادیده می‌گیریم. متولدین مرداد در مورد پول هیچ‌گونه احتیاطی به خرج نمی‌دهند، بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی نداشته باشند شیک می‌پوشند و زندگی‌شان لوکس است و برای تفریح و سرگرمی خود زیاد خرج می‌کنند. اگر کسی از آن‌ها پول بخواهد به او می‌دهند و اگر نداشته باشند از دیگری قرض می‌کنند و به او می‌دهند.


متولدین شهریور: جیوه
اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد، متولدین شهریور علیرغم اینکه ظاهرا ترکیبی از فولاد و یخ به نظر می‌رسند، در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد. آن‌ها بدون تردید انسان‌هایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی که نخواهند به جایی بروند و یا کار خاصی را انجام دهند، به راحتی می‌توانند خود را به مریضی بزنند. در چنین مواقعی استعداد نمایی آن‌ها در زمینه هنرپیشگی هویدا می‌شود. متولدین شهریور از عکس‌های خود ایراد می‌گیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند، همیشه سر و وضعی مرتب و پاکیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت‌گیر هستند.


متولدین مهر : مس
متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آن‌هاست بازتاب می‌دهند. از هر گونه بی‌ادبی و بی‌نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه‌تان کج باشد آن‌را صاف می‌کنند و اگر صدای تلویزیون‌تان زیاد باشد آن را کم می‌کنند. آن‌ها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می‌آید. مانند کبوتران صلح دائم این طرف و آن طرف می‌روند و به میانجیگری می‌پردازند و صلح و صفا برقرار می‌کنند. انسان‌هایی با محبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق واخمو می‌شوند و از دستور دادن به دیگران خوششان می‌آید.
 

متولدین آبان: آهن
در بین متولدین آبان آدم عصبی و بی‌قرارخیلی کم دیده می‌شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آن‌هاست، با وجود این آن‌ها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمی‌کنند و فورا در جست‌وجوی جبران آن برمیآیند. از طرف دیگر ظلم و بی‌عدالتی را نیز فراموش نمی‌کنند و در مقابل آن واکنش‌های متفاوتی را از خود بروز می‌دهند. به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می‌دهند و رفتارشان با کودکان ملایم و عطوفت‌آمیز است.


متولدین آذر : قلع
در میان متولدین آذر به ندرت می‌توان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع و بذله‌گو باشد و همین تعداد اندک نیز که در گفتن لطیفه چنان خام هستند که هیچ کس به آن‌ها نمی‌خندد. اگر چه متولدین آذر حافظه‌ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می‌کنند که کت خود را کجا گذاشته‌اند! آن‌ها هرگز نمی‌توانند دروغگوی ماهری باشند. هیچ‌کس حتی برای یک لحظه نمی‌تواند دروغ آن‌ها را باور کند. ریاکاری و دروغ‌گویی اصلا با مزاج آن‌ها سازگار نیست و هر وقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو می‌شود. متولدین آذر، چه کم رو چه پررو، در زمینه عشق همیشه آماده‌اند که شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بزنند.


متولدین دی : سرب
اگر چه فلز درونی متولد دی او را به فردی بسیار محکم تبدیل ساخته است اما او فردی خجالتی است که روحیه‌ای لطیف و حساس دارد. متولد دی همه کسانی را که باعث صعود آن‌ها شده‌اند بسیار ستایش می‌کنند. آن‌ها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و به سنت‌ها و آداب و رسوم احترام می‌گذارند. در شخصیت متولد دی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد. اما هیچ یک از این دو خصوصیت باعث نمی‌شود که او از انضباط جدی دست بر دارد. متولد دی به حدی لایق و کارآمد است که به راحتی می‌توانید زمام امور را به دستش بسپارید.


متولدین بهمن: اورانیوم
فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک ماده رادیواکتیو است که فقط در ترکیبات یافت می‌شود. اورانیوم می‌تواند موجب انفجارات عظیم و زنجیره‌ای گردد از همین رو تلاش برای محدود کردن آن‌ها و مجبور ساختن‌شان به انجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است. متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رک و بی‌پرده به زبان می‌آورد ولی هرگز سعی نمی‌کند عقیده‌اش را به شما تحمیل کند. یک بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ می‌کند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می‌رود و دلش می‌خواهد تنها باشد.


متولدین اسفند: قلع
فلز متولد اسفند، آهن، جیوه، طلا و یا سرب نیست بلکه آلیاژی از فلزهاست که نشانگر غیر واقعی و توهم‌آمیز بودن این افراد است. آن‌ها قوی‌تر از آن هستند که می‌پندارید و عاقل‌تر ازآن که می‌شناسید ولی تا زمانی که خودشان راز وجودشان را کشف نکنند، راز آن‌ها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند. یک متولد اسفند تمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد، همچنین برای مقام، قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی‌خیال است. در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شکیبا و مقاوم است.


برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
sepehr-g
sepehr-g
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
ای بابا! ما هم که سربی شدیم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
ای بابا:))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
آبان کاملا در مورد من صدق می کند ولی نه اون جمله ی آخرش!
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/١٣
٠
٠
معی ازت میترسم!
f.haghighat
f.haghighat
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
من فروردینی ام اما به اسفند شبیه ترم... بله :) شاید چون اوایل فروردین دنیا اومدم به اون ماه نزدیک ترم. اما کلاً این فالا الکیه... یکی می گفت گل خوبه. اونم شبیه من نبود
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٨/٢٦
٢
٠
مهم اینه که باورت چی باشه.حالا گل یا فلز فرقی نداره.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
ویژگی های ماه من کاملا صدق می کنه.من یک قلع هستم...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
البته بگم من قلع آذرم.
A_mohammadi
A_mohammadi
٩١/٠٨/٢٩
١
٠
طلا که در مورد من کاملاااااااااااااا صدق میکنه!
joojoo
joojoo
٩١/٠٨/٢٩
٢
٠
آره دیگه متولدین اسفند همیشه اینطورین مایم دیگه..............
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
اسفندی ها حرف ندارن :د)
m_kabiri
m_kabiri
٩١/٠٨/٢٩
١
٠
میدونستم طلام!!! اگه قرارباشه طالع بینی واقعیت داشته باشه مال من شبیه خودم بود.
m-nik110
m-nik110
٩١/٠٨/٣٠
١
١
جیوه! فلزی است که حتی استشمامش هم خطرناکه!چ
taba_sa
taba_sa
٩١/٠٩/٠٢
٢
٠
تیر!!!!!! نقره..... دست اما اینقدرام صبر نمی کنم. یه جوایی همیشه سعی می کنم تو کمک به دیگران پیش قدم باشم. هرچند که همیشه هم خوب نبوده.... باید بشه گاهی وقتا یا هم که بیشتر منتظر بمونم.....
maryam
maryam
٩١/٠٩/١٥
١
٠
من همون استشمام خطرناكم .ولي عالي بود.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٩/١٨
١
٠
قابل نداشت.
bye
bye
٩١/١٠/١٩
٠
٠
من که آهن بودم ! D:
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٠
١
٠
به سلامتی!
sh_shahab
sh_shahab
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
درباره من که متولد خردادم خیلی صدق میکنه
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
خوشحالم که باهات همخونی داشت.
مـی نـا
مـی نـا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
انفجارات عظیم زنجیره ای ؟! من ؟!! :)))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
بعید نیست!:))))))
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
در مورد من که مس هستم کاملا جور بود..................ممنون جالب بود.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
فدات...قابل نداشت:)))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
ممنون بابت مطالبت ما خانوما با این مطالب حال میکنیم:د*
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
هههه!خواهش میکنم:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
من که نقره هستم بهله....ممنونم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خواهش میکنم دختر آسمانی عزیز:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
من مسم الان؟؟؟؟؟ آخی ی ی ی ..خوبه پس مث گرونه الان خخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
مــــــــــســــــــــــی:)))))