سیزده را با تلویزیون به در کنید!
پیشنهادهای تلویزیونی جیم برای سیزدهمین روز بهار

سیزده را با تلویزیون به در کنید!

نویسنده : سایت جیم

وحید تفریحی

انصافا امروز دیگر روز تلویزیون نیست، روز طبیعت است و به در کردن 13! حالا اگر در طبیعت گردی‌تان و 13 به درتان وقت داشتید و خواستید تلف کنید حتما حتما حتما یک سری به تلویزیون بزنید؛ چون امروز تلویزیون کلی فیلم برای پخش دارد که خوراک وقت تلف کردن است! اگر هم مثل ما روزنامه نگارها باید روز سیزدهم را تشریف ببرید سر کار که خب هیچی دیگر! بروید سر کار و بی‌خیال تلویزیون هم شوید!

پایگاه رسمی شبکه سه برای امروز نام هیچ فیلمی را نیاورده است، اما برخی دیگر از خبرگزاری‌ها اعلام کرده‌اند که فیلم سینمایی «محافظان محله» ساعت 20 امروز از شبکه سه پخش می‌شود. راست و دروغش هم پای خودشان!

این فیلم محصول سال 2012 آمریکا است و ماجرای چهار شخص را روایت می‌کند که هر روز در حومه شهر یک شب در هفته به عنوان بهانه‌ای برای فرار از یکنواختی در زندگی گردهم ‌می‌آیند. ناگهان آن‌ها به طور تصادفی متوجه هجوم افرادی بیگانه در شهر می‌شوند که خود را بومی‌ می‌نامند و ....

 

شبکه چهار برای امروز یک فیلم از کارگردن معروف، رومن پولانسکی را پخش می‌کند؛ «کشتار» محصول سال 2011 لهستان، فرانسه و آلمان است که ساعت 18 از شبکه چهار پخش می‌شود.

خلاصه فیلم: دو بچه مدرسه‌ای با هم دعوا می‌کنند و دندان یکی از آن‌ها می‌شکند. خانواده این دو برای عذر خواهی و حل مشکلات دور هم جمع می‌شوند، اما صحبت آن‌ها مشکلات عمیق‌تر خانوادگی آن‌ها را نمایان می‌کند که ...

 

ساعت 13:30 امروز هم اگر مشغول جمع کردن چوب و هیزم برای پخت غذا در دل طبیعت یا یک فوتبال دست جمعی بین بچه‌های فامیل و یا احتمالا خاله بازی (مخاطب: نسوان!) نیستید، بنشینید پای شبکه تهران و آشپزی را در فیلم سینمایی «مثل یک سرآشپز» ببینید. داستان این فیلم از این قرار است که: «جکی بونو یک آشپز با استعداد است، اما کسی استعدادها و خلاقیت و نوآوری او را جدی نمی‌گیرد و به همین خاطر مرتبا از آشپزخانه‌ها و رستوران‌های متعددی که در آن ها کار می‌کند اخراج می‌شود.»

امروز هم یک روایت دیگری داریم که می‌گوید ساعت 13:30 شبکه تهران می‌خواهد فیلم هندی «یک ببر بود» را پخش کند. راستش را بخواهید ما که سردرگم شدیم از این همه اطلاع رسانی دقیق شبکه‌های مختلف تلویزیون و با کلی تحقیق و تفحص، پیشنهادات‌مان را تا امروز به شما ارایه دادیم. بگذریم. محض احتیاط فیلم هندی «یک ببر بود» را هم معرفی می‌کنیم !

این فیلم به کارگردانی کبیرخان است که ماجرای یک پلیس مخفی هند را روایت می‌کند. تایگر یک مامور زبده پلیس مخفی هند است که ماموریت می‌یابد به دوبلین برود و یک پروفسور هندی و تحقیقاتش را زیر نظر بگیرد زیرا سازمان‌های تبهکاری از نتیجه تحقیقات پروفسور در زمینه سلاح‌های پیشرفته قصد سوءاستفاده دارند. تایگر حین تلاشش برای وارد شدن به زندگی پروفسور «آبیشک چو پرای» با دختری به نام زویا آشنا می‌شود و... بله! این جوری است که فیلم هندی می‌شود!

 

دوستداران انیمیشن هم یادشان باشد که امروز یکی از بهترین انیمیشن‌های سال 2012 به نام «لوراکس» ساعت 17 از شبکه دو پخش می‌شود. 

خلاصه داستان: پسرکی دوازده ساله به نام تد برای رسیدن به رویاهای خود باید سر از کار ماجرای موجودی عجیب به نام لوراکس دربیاورد. لوراکس که محیط طبیعی زندگی خود را در خطر می‌بیند با کمک تد می‌خواهد نقشه شوم سودجویان را برای قطع درختان جنگل به هم بزند. شهردار و خلافکاران هم که این دو را مانع دستیابی خود به ثروت سرشار می‌بینند به مقابله با آنان برمی‌خیزند...

 

پیشنهادهای امروز به ترتیب ساعت پخش:

1-مثل یک سرآشپز یا یک ببر بود – ساعت 13:30 – شبکه تهران

2-لوراکس – ساعت 17 – شبکه دو

3-کشتار – ساعت 18 – شبکه چهار

4-محافظان محله – ساعت 20 – شبکه سه

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
Niva
Niva
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
جیم جان ما که سیزده را در خانه به سر میبریم و از صبح اول فیتیله را دیدیم بعد هم به اصرار دخترم برای شونصدمین بار فیلم دختر شیرنی فروش را که آقای مجری توی آن بازی میکند را تماشا کردیم. الان هم تلوزیون را روشن کردم و در شبکه تهران فیلم صداها در حال پخش بود! ممنون از اطلاع رسانیتون و اطلاع رسانیشون:)
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
خوبه نیوا.........دخترتون کاملا سرتونو گرم میکنه...............م.....(اسم دخترشون)خودش به تنهایی میتونه لشگری رو سر گرم کنه.......
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
منکه الان دارم میخونم...2 ساعت هم از چهاردهم گذشته (:
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
ای بابا سیزده بدر رو باید توی طبیعت تجربه کرد.
پربازدیدتریـــن ها
تجربه اولین نمایشگاه کتاب

اردو در نمایشگاه

٩٦/٠٢/٢٨
برای 30 سالگی ام

هوایی ام به هوای تو

٩٦/٠٢/٢٨
شعری سروده خودم

کی گفته جنگِ بر سرِ رای افتخار است؟

٩٦/٠٢/٣٠
دلت نیامده مرا صدا کنی

شاه مقصود دلم

٩٦/٠٢/٣١
حواس مان به کائنات هم باشد

خانم های مجلس بخوانند

٩٦/٠٢/٣١
فیلتر دوستان

اندر مزایای انتخابات!

٩٦/٠٢/٢٨
این کار خطرناک

مردان شیشه ای

٩٦/٠٢/٢٨
مسابقات ورزشی همبستگی کشورهای اسلامی در باکو

خواهرم؛ حجابت رو رعایت نکن

٩٦/٠٣/٠٢
بخوانید درد و رنج

می نویسم امتحان...

٩٦/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

چشمان سیاه تو

٩٦/٠٣/٠٣
پسری با موهای قرمز

Home - خانه

٩٦/٠٣/٠٢
ابلیس گونه مردود جهان شدم

در آن شب نخست

٩٦/٠٢/٣١
یاد روزهای قبل از عاشق شدن

پسر آن دیگری

٩٦/٠٣/٠١
این کتاب را حتما بخوانید

کتابی از آلبادسس بدس

٩٦/٠٢/٢٨
شعری سروده خودم

مشتری بی مدار

٩٦/٠٢/٣٠
«دوستت دارم»های زندگی

بعضی از آدم ها...

٩٦/٠٣/٠١
زنانی که نمی دانند زن هستند

زنان علیه ورزشگاه!

٩٦/٠٣/٠٣
او برایم همه بود

این من خودخواه

٩٦/٠٣/٠٢
جایی برای آدم های تازه

نترس و بگذار بروند

٩٦/٠٣/٠١
مسئله این است

پول دار یا بی پول!

٩٦/٠٢/٣٠
تبلیغات
تبلیغات