روز فیلم‌های کُره‌ای!
پیشنهادهای تلویزیونی جیم برای هفتمین روز بهار؛

روز فیلم‌های کُره‌ای!

نویسنده : سایت جیم

وحید تفریحی

فیلم های امروز هم، چنان چنگی به دل نمی زند اما به هر حال بهتر از هیچی است! نکته ای در فیلم های امروز بسیار به چشم می آید گنجاندن 2 فیلم از کشور کره جنوبی است که در نوع خود جالب به نظر می رسد. 

«سلام شبح» فیلمی کره ای و محصول سال 2010 است که ساعت 18 از شبکه چهار پخش می شود.  داستان این فیلم از این قرار است که مردی به نام سانگ مان ناامید از زندگی است و قصد خودکشی دارد، اما موفق به این امر نمی‌شود و برای مداوا به بیمارستان منتقل می شود. او پس از بهبودی نسبی در بیمارستان با چهار روح روبرو می شود که همه جا با وی هستند و...

ساعت 23 شبکه دو هم به پخش فیلم سینمایی «دوشیزه جین زیبا» اختصاص دارد. این فیلم هم محصول کشور کره جنوبی است که ماجرای زن فقیر و بی خانمانی به نام جین را روایت می کند. جین در یک ایستگاه راه آهن زندگی می کند. یک روز او با دختربچه ای آشنا شده و تصمیم می‌گیرد از او نگهداری کند. مردی تنها و بی‌خانمان به نام کیم دونگ نیز که در گذشته تاجر بوده اما ورشکست شده اکنون در راه آهن زندگی می‌کند و با جین و دختربچه همراه می‌شود و . . .

شبکه تهران اما امروز «داستان باغ وحش» را روایت می کند. فیلم «داستان باغ وحش» محصول 2012 استرالیاست که ساعت 13:30 از این شبکه به روی آنتن می رود. 

خلاصه داستان: «بریستول یک سارق خشن است که به کمک یک اپراتور سیستم به نام جان دلانو جستر به بانک مرکزی طلا دستبرد می‌زنند . همان شب یک سارق خرده پا به نام آلوین ساندرز با برادرش استیوی به یک انبار میگوی بزرگ دستبرد می زنند که ....»

شبکه سه امروز 2 فیلم تلویزیونی را به روی آنتن می برد که یک فیلم آن درونمایه ای طنز دارد؛ فیلم «یک دماغ ناقابل» به کارگردانی مجتبی چراغعلی و بازی سحر ولدبیگی و افشین سنگ چاپ که ساعت 11 از شبکه سه پخش می شود. این فیلم قصه دختری به نام افسون را روايت می کند که در آستانه ازدواج تن به جراحی زيبايی بينی می دهد،اما  « بهمن » پدرافسون وسوسه می شود دستمزد دکتر را بالا بکشد! و اين آغاز ماجراست. هم چنین فیلم تلویزیونی «اشتباه لپی» که ساعت 20 از این شبکه پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «آقای صولت، صاحب یک شرکت بزرگ بازرگانی است که درگیر یک موضوع آدم ربایی می شود.آدم ربایان به اشتباه  فردی شبیه به صولت را ربوده و این شروع ماجرایی خانوادگی، سوء تفاهم و موقعیت های شیرین را به دنبال دارد .»

 

پیشنهادهای امروز به ترتیب ساعت پخش:

1-یک دماغ ناقابل – ساعت 11 – شبکه سه

2-داستان باغ وحش – ساعت 13:30 – شبکه تهران

3-سلام شبح – ساعت 18 – شبکه چهار 

4-اشتباه لپی – ساعت 20 – شبکه سه

5-دوشیزه جین زیبا – ساعت 23 – شبکه دو

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
آقا امروز هم فیلم نگاه نکنید ...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
باوشه .....نیگا نمیکنیم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ممنون ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
بازم باید بگم من تیلیویزیون نگا نمیکنم یا نه دیگه همه متوجه شدن؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
سید محض اطمینان یه بار دیگه بگو ...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
فیلم کره ای ؟؟؟؟؟ عمرررررررررررررررررأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأ ....
حامد
حامد
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
فیلم "سلام شبح" واقعا شاهکار بود.
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم