چند جرعه حرف حساب
هنرمند کیست؟

چند جرعه حرف حساب

نویسنده : a_bagheri1998

اصل هنر خلق کردن است، یعنی هنرمند حتما چیزی خلق می‌کند. خواننده‌ای که نتواند یک بیت شعر بگوید هنرمند نیست، بازیگری که توانایی ایجاد دیالوگ ندارد، هنرمند نیست! 

پیشنهاد من به شما این است که لا به لای صفحات کتاب‌ها دنبال هنرمندان بگردید! دیگر در زمانه‌ای که هر کسی با استفاده از تکنولوژی به دنبال شهرت می‌گردد ملاک استعداد و توانایی آن فرد نیست ! ضمنا طرفدار‌های مجازی و آدم‌های مجازی نمی‌توانند ارزش به حساب بیایند. صرفا می‌گویم تا در این مورد کمی اندیشه کنید 

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٨/٠٣/٠٥
٠
٠
هنر اساسا تو همه چیز نقش داره و به نظرم کل زندگی به نحوی از هنر تشکیل شده و شکل گرفته...حتی تو دانشگاه هم اساتید به ما میگن رشته شما یک جور هنر !!
م-نص
م-نص
٩٨/٠٣/٠٦
٠
٠
امدین چند جرعه بخوریم دیدیم اینا جرعه های زهر از حقایق است:) ترجیح دادیم فقط نگاه کنیم:) داریم کم کم به دوران عرب جاهل وارد میشیم:) ارزش ها دارند ارزش های عرب های دوران جاهلیت میشن:) فقط مونده دختران و زنده به گور کنیم که اونم داریم میکنیم هنوز صداش در نیومده:)
Taiyebe ghafooriyan
Taiyebe ghafooriyan
٩٨/٠٣/١٥
٠
٠
استاد هنر ما میگن خیلی از هنرمندای قدیمی وقتی میمردن بعدن آثارشون منتشر میشد چون تمایلی به خود نمایی نداشتن یا مردم درک اون آثار رو تو اون زمان نداشتن و واسه دل خودشون کار میکردن خلاصه هنرمند بودن شغل و پیشه نبوده مثل الان
لیلی
لیلی
٩٨/٠٣/٣١
٠
٠
قدر هنر را هنرمند شناسد قدر زر را زرگری. اونایی ک صرفا دنبال جلب توجهن هنرمند نیستن خلاق هم نیستن