فانتزی هایی که برای بعد از امتحان کنار می گذاریم

فانتزی هایی که برای بعد از امتحان کنار می گذاریم

نویسنده : sara_j
دوم دبیرستان بودیم و درسی داشتیم به نام جغرافیا. درسی سرتاسر حفظیات که توان آدم را می‌گرفت؛ مخصوصا برای ما که رشته‌مان ریاضی بود. یادش به خیر موقع خرداد ماه بود. امتحان پایان ترم جغرافی داشتیم و من خسته روی مبل نشسته بودم و مغزم از خواندن این حجم از حفظیات، داشت سوت می‌کشید. تلویزیون را روشن کردم. شبکه استانی بود. داشت مستندی درباره طبیعت خشک و کویری خراسان پخش می‌کرد. اگر هر وقت دیگری بود زود کانال را عوض می‌کردم و می‌گفتم «شبکه استانی چیه دیگه برو بابا!» اما باورتان نمی‌شود؛ همین برنامه به ظاهر مزخرف، روز قبل از امتحان جذاب شده بود و نشستم با دقت به حرف‌های مجری گوش دادن!
حالا بعد از این همه سال دوباره همان حس و حال را دارم. اردیبهشت کنکور ارشد دارم و درس‌ها خسته‌ام کرده‌اند. دلم می‌خواهد زودتر کنکورم را بدهم و هر چیزی که حتی برای ثانیه‌ای فکرم را از درس منحرف کند به چشمم جذاب می‌آید. برای بعد ارشدم کلی برنامه چیده‌ام: رفتن به سینما، رفتن به پردیس کتاب و خریدن کلی کتاب، بیرون رفتن با فلانی و...
اما می‌دانم بعد از امتحان ارشد خیلی از این‌ها از یادم می‌رود 
برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
مائده رئیس الساداتی
مائده رئیس الساداتی
٩٨/٠١/١٢
١
٠
همیشه ادم به خودش قول میده بعد امتحان فلان کار رو انجام میده ، اما غافل از اینکه همه جذابیت انجام اون‌کار به اینکه موقع امتحان انجام بشه:)))
sara_j
sara_j
٩٨/٠١/١٣
٠
٠
بله همین طوره