نامه ای به میر عشق
کاش شما هم مرا دوست داشتید

نامه ای به میر عشق

نویسنده : دایناسور

سلام پاییز مهربانم. نمی‌دانم اجازه دارم از میمِ مالکیت استفاده کنم یا نه؛ اما شما خودتان خوب می‌دانید که آدم عاشق که این حرف‌ها سرش نمی‌شود. کلمات، محبت‌ها و نگاه‌ها بی‌محابا و بی‌پرسش شکل می‌گیرند. قلب آدم عاشق از وقتی که معشوقش را یافت عطر دیگری تراوش می‌کند. گاهی عطر پوست پرتقال، گاهی سیب، زمانی رایحه تلخ قهوه یا چوب سوخته... همین است که هر آدم عطر خاص خودش را دارد. پاییزکم، نمی‌دانم قلب من چه عطری را می‌تپد، نمی‌دانم از وقتی شما را دیدم چند رایحه متفاوت از قلب من به جا مانده، اما خوشحالم که آدم بی‌بویی نیستم، گمان می‌کنم آدمی باید خیلی طفلکی باشد که قلبش هیچ عطری را نتپد. عزیز خوش رنگ و عطر من، حادثۀ دیدن شما، اتفاق لمس شما، معجزۀ بودن شما بسیار سریع گذر کرد. باید این روزهای بودنتان را با نخ‌های قرمز به دور انگشتان دستم بپیچم تا هرگز از خاطرم فراموش نشود. هر چند که پاییز من، مگر می‌توان شما را فراموش کرد؟ من خیال می‌کنم شما آفریده شدید تا کلمه دلتنگی معنا شود. شما خود دلتنگی هستید. من در تمام این روزها که روزهای آخر قدم زدن در کوچه به کوچۀ شماست، ابری‌ام. من در تمام این روزها قدم می‌زنم، به شما نگاه می‌کنم و دلتنگ‌تان می‌شوم. روزهای بعد شما، روزهای اشتیاق برای رسیدن دوباره به شماست. پادشاه نارنجی‌های خش‌دار، کاش شما هم مرا دوست داشتید، و آن قدر دوست داشتید که می‌گفتم نروید و شما هرگز نمی‌رفتید. می‌بینید؟ حتی رفتن هم میراث شماست. میراثی که قلب‌های زیادی را به درد آورده. ما با این میراث خو گرفته‌ایم، این رفتن‌ها جزیی از زندگی ماست، اشکالی ندارد، اما... می‌شود حالا که تمام ماهی‌های قرمز حوض با هم قهرند، به احترام عطر قلب‌هایمان قبل از رفتن‌تان کمی، فقط کمی، بغلم کنید؟

نسیم آشنای شاخه‌های بی‌برگ شما، دایناسور

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/١٠/٠١
٠
٠
واقعا گاهی دلتنگی قبل از فقدان شروع میشه. این که میدونیم قراره از دستش بدیم. / لذت بردیم :)
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
همینطوره../ باعث خوشحالیه.
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/١٠/٠٢
٠
٠
خیلی خوبه :))
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
:)) ممنون
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
بوریس برزوفسکی ارجمندوسکی
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
ولی من ازونام که فکر میکنن پاییز اومده بود پی نامردی...:دی
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
:دی
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
اینکه همش فعل جمع و احترام برای پاییز استفاده کرده بودی، احساس کردم یکم ارتباط برقرار کردن با متن سخت شده و سنگین شده :))
دایناسور
دایناسور
٩٧/١٠/٠٣
٠
٠
احساس موجود در متن، این فعل و احترام رو میطلبید. با این حال، من از این زاویه نگاه نکرده بودم، ممنون که گفتید :)
غزاله بانو
غزاله بانو
٩٧/١٠/٠٨
٠
٠
خوشحالم که نوشته هاتو به اشتراک گذاشتی دختر پاییز دوست:))
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/١٠/١٨
٠
٠
چه نامه ی زیبایی :) حال کردم چون منم یک عشق پاییزم :) اتفاقا من بر عکس نسترن فکر میکنم این که از افعال جمع استفاده کرده بودی زیباترش کرده بود. در مورد پاییز هرچی نوشته بشه خیلی خوبه اصن *_*
پربازدیدتریـــن ها