موضوع انشا: اینترنت

موضوع انشا: اینترنت

نویسنده : H@$$@N

بچه‌ها درعین سادگی به دلیل این‌که هیچ‌گونه پیش زمینه فکری در خصوص مسائل مختلف ندارند، دیدگاه‌های منحصر به فرد و گاهی عمیقی نسبت به برخی موضوعات دارند. از این به بعد قرار است از طریق زنگ انشا با دیدگاهی کودکانه به مباحث نگاه کنیم:

 

موضوع انشا: اینترنت چیست؟

 

با نام و یاد خدا انشای خود را آغاز می‌کنم. معلم به ما گفت در مورد اینترنت بنویسیم. من از اینترنت خیلی سرم می‌شود و در خانه‌مان اینترنت پرسرعت داریم.

اینترنت کاربردهای بسیار بسیار بسیار فراوانی دارد. مامان، بابا، برادر و خواهر من از اینترنت خیلی استفاده می‌کنند. هر وقت برادرم پای اینترنت می‌نشیند همه‌اش مواظب است کسی به کامپیوتر نزدیک نشود و خیلی خیلی به حریم خصوصی اعتقاد دارد. هیچ وقت به من یاد نمی‌دهد که چه کار می‌کند، می‌گوید بزرگ می‌شوی یاد می‌گیری.

خواهرم همه‌اش به سایت‌های مختلف سر می‌زند و موقعی که پشت کامپیوتر می‌نشیند که تحقیقات دانشگاهی‌اش را انجام دهد یک حرف‌هایی می‌زند که نمی‌شود در انشا نوشت اما همه‌اش به سرعت اینترنت مربوط می‌شود.

 

ما اینترنت پرسرعت داریم ولی هر وقت می‌خواهم به سایت باشگاه مورد علاقه‌ام سربزنم باید مدت‌ها صبر کنم، آخر پشت سر هم پیغام خطا می‌دهد، برادرم می‌گوید مربوط به سرعت است و با چراغ نفتی کار می‌کند.

من نمی‌دانم حالا که برق آمده چرا کاری نمی‌کنند اینترنت هم برقی شود.

خواهرم می‌گوید کابل با کشتی قطع شده و دارند تعمیر می‌کنند. کاش این کشتی‌ها می‌فهمیدند ما کار داریم قبض آب، برق، گاز تلفن و ... باید اینترنتی پرداخت شود. دانشگاه‌ها اینترنتی ثبت نام می‌کنند و تازگی هر کاری می‌خواهی بکنی می‌گویند از طریق سایت‌مان اقدام کنید، اما نمی‌شود.

پدرم می‌گوید همه تقصیرها به گردن اینترنت ملی است و اگر راه بیفتد فاتحه اینترنت خوانده است. من نمی‌دانم اینترنت ملی یعنی چه! اما می‌دانم مردن چیز بدی است، خدا کند اینترنت نمی‌رد وگرنه من دیگر نمی‌توانم بازی کنم و عکس ببینم.

 

این بود انشای من.

 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/١٦
٠
٠
خخ جالب بود مرسی .من ب انشات 15 میدم
fanaz
fanaz
٩١/١٢/١٦
٠
٠
اول اول....خخخخخخخخ
Niva
Niva
٩١/١٢/١٦
٠
٠
به قول دوستان نییتت صاف نبوده. دوباره امتحان کن خخخخ
imanhkt
imanhkt
٩١/١٢/١٦
٢
٠
کشوری که اینترنت پر سرعت نداشته باشه کشور نیست ...
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٦
٠
٠
الآن ایران جزء کدوم دستس؟!!!
Niva
Niva
٩١/١٢/١٦
٠
٠
حالا این انشا رو کی نوشته بود؟ بچه یا بابای بچه؟ اینترنت خوبه. دوست دارم:)
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٦
٠
٠
زیبا بود. تشکر
sahar
sahar
٩١/١٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ خیلی باحال بود
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/١٦
٠
٠
جالب بود.انشاالله خدا قسمت کنه جیم یه تور کره بذاره بریم اینترنت پرسرعتم ببینیم ندیده از دنیا نریم :))
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/١٦
٠
٠
اینترنت! یک مطلبی نمیدونم کجا خوندم نوشته بود که کشور یو کی در حال اجرای یک سیستم اینترنت جدیدن که قادر با سرعت حد قل 1 گیگابایت در ثانیه اطلاعات رو جابه جا کنه!! وای خدایا ! اونا کجان و ما کجاییم !! فکرش رو بکنید تو یک ثانیه 1 گیگ! اصلا از قوه تصور من خارجه!! اینجا با همین 300 کیلو بایت بر ثانیه ما باید کلاهمون رو بندازیم بالا و خدا رو شکر کنیم :))!
m-nik110
m-nik110
٩١/١٢/١٧
٠
٠
اینجاست که باید بگویم جانم فدای اینترنت!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
بیصت هست نمره ی این انشا :))
پربازدیدتریـــن ها