ما خر نیستیم!
سیخونک به اخبار این چند روز

ما خر نیستیم!

نویسنده : محسن انصاری نژاد
زاییدن
درپی مصاحبه حمید فرخ‌نژاد مبنی بر خرج بالای خانواده خارج‌نشینش و زاییدنِ خودش زیر بار آن، گروهی از «ماما»ها در کشور دست به اعتراض زدند. شرکت‌کنندگان در این تجمع مدعی بودند آقای فرخ نژاد فرآیند زاییدن را بسیار دردناک و گران نشان داده، به طوریکه بعد از این صحبت‌ها بسیاری از خانم‌ها قید مادر شدن را زده‌اند!
ماموریت غیرممکن
طی یک عملیات فوق حرفه‌ای و با تلاشی بی‌نظیر، سازمان محیط زیست موفق شد تعداد 5 رأس گورخر کمیاب را در مسیر انتقال به پارک ملی تلف کند! یکی از گورخرها که از این عملیات جان سالم به در برده بود به ما (جان خودم!) گفت: «آقا ما هی به این انسان‌ها می‌گفتیم «آقاجان! ما خر نیستیم. ما گورخریم. ببخشیدها، ولی مثل خر ما رو جابه جا کردن!»
بی‌خبران
در بررسی‌های انجام گرفته مسئولین شهری، هرسال یک دغدغه مهم و اساسی دارند که با وقوع آن غافلگیر می‌شوند. پدیده ناشناخته‌ای که به صورت ناگهانی بعد از فصل تابستان رخ می‌دهد که با خود سرما، برف و باران به همراه دارد. دانشمندان علوم هواشناسی نام این پدیده را پاییز می‌نامند که پیدایش آن بعد از انقراض دایناسورها تخمین زده شده. پدیده‌ای که تنها مسئولین شهری از وجود آن بی‌خبرند و بعد از وقوع اولین بارندگی به صورت عجیبی به دوربین نگاه می کنند!
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٧/٢٩
١
٠
شوخی-ت با مصاحبه ی حمید فرخ نژاد خیلی عالی بود :)) قلم طنزت پایدار
محسن انصاری نژاد
محسن انصاری نژاد
٩٧/٠٧/٢٩
٠
٠
خیلی ممنون. لطف داری :)