اندر احوالات جیمی شدن
این فرآیند مخوف...

اندر احوالات جیمی شدن

نویسنده : ماشا
یه مدتی بود از طریق مطالب نویسندگی با جیم آشنا شده بودم. امروز دوباره وارد سایت شدم. همین الان تصمیم گرفتم جیمی شوم. خوب اول یک سری اطلاعات شخصی می‌خواهد. تقریبا تمام اطلاعات شخصی را اجازه پنهان کردن داده به جز سن! (به نظر من سن از آدرس خانه هم شخصی تر است) خلاصه با دو به شکی سنّ‌ام را وارد می‌کنم. بقیه اطلاعات را هم کامل می‌کنم. چون از اسم روسی «ماشا» خیلی خوشم می‌آید و تقریبا هم‌معنی اسم اصلی‌ام است، می‌گذارمش برای نام کاربری‌ام. رمز را میزنم، دوباره تکرارش میکنم. خوب است، مثل این که باید بروم از ایمیل تاییدش کنم. خوب! رفتم توی ایمیلم، لینک را زدم و حالا توی صفحه جیمی‌ام هستم.
 نه! امکان ندارد! سنم را زده بیست و هشت! من متولد اسفند شصت‌ونه‌ام. یعنی بیست و هفت سالم‌ است (جیم جان این غیرقابل بخشش است!). سریع می‌روم توی ویرایش اطلاعات و سالش را به هفتاد تغییر می‌دهم. فقط به خاطر این که سنم را درست و بیست‌وهفت نشان بدهد. وگرنه ما مشتیخواه همه دهه شصتی‌ها هم هستیم. آواتاری را که خودم درست کردم می‌گذارم برای عکس پروفایل. عدد رندومی را وارد می‌کنم. به امید درست شدن مشکلات تایید را میزنم.
نه! امکان ندارد! باز هم سن‌ام را زده بیست و هشت! از آن‌جا که گر صبر کنی، عوض غوره حلوا گیرت می‌آید و از این دست مسائل، دست در دست صبر می‌روم برای خوردن ناهار (بفرمائید). صبر خودش نیاز به صبر دارد، طوری با عجله همه ناهارم را می‌خورم که نمی‌فهمم ناهار چه خوردم. بعد از این که صبر کامل غذایش را می‌خورد، به سرعت خودم را به اتاق می‌رسانم. تا به لپ‌تاپ برسم به خودم می‌گویم «اگر درست شده باشه، جیمی می‌شم. اگه نه، جیم فنگ و الفرار!» خوب. حالا رفرش را میزنم.
همینه! اکنون من جیمی‌ام.
برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٨/٠٧
١
٠
خوش اومدین:)
ماشا
ماشا
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
خوشی به نگاهتون جناب، ممنون.
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/٠٨/٠٧
١
٠
سلام. روایت جالبی بود از جیمی شدن تون :) تبریک میگیم، خوش اومدین. انشالله که مفید باشه براتون اینجا.
ماشا
ماشا
٩٧/٠٨/٠٧
٠
٠
و علیکم السلام، جالبی از نگاهتونه جناب. ممنون.
لیلی
لیلی
٩٧/٠٨/١٦
١
٠
همو جیم فنگتو فقط خوب امدی:)
ماشا
ماشا
٩٧/٠٨/١٦
٠
٠
و همیشه بین جیمی ماندن و جیم فنگ شدن یک فنگ فاصله است :)