زیباتر
حاصل تو برای من

زیباتر

نویسنده : دایناسور
«از من می‌گذری، به راحتی. طوری که هم مدام دارمت و هم هرگز ندارمت. هیچ وقت نداشتمت. تو می‌گذری، به راحتی. مثل اتفاقات خوب و بد، مانند فکرهای پی در پی در سرم، مثل یک آهنگ یا زمزمه‌ای پیوسته و رها در مکانی. در گوشم از دورترین نقاط نجوا می‌کنی. از مسیری دور و دراز که تو خوب بلدی و بارها و بارها از اول تا آخرش را رفتی و من اما همان نابلدِ ناواردم که دل داده به زمزمه‌های تو، به تو، به روشنایی‌ات.
تو می‌گذری و به من نگاه می‌کنی. من آمدن نمی‌توانم. از وقتی به یاد دارم اینجا نشسته‌ام. بی‌ هیچ حرکتی، بی ‌هیچ نگاهی، بی هیچ چیز. می‌گذری و با هر بار گذشتنت تکه‌ای از من کم می‌شود، چیزی در قلبم تکان می‌خورد. تو آرام آرام بیشتر و بیشتر از من می‌گذری، بیشتر و بیشتر فراموشم می‌کنی. من اما بیشتر به تو خیره می‌شو‌م، محو حضور تو خودم را گم میکنم، گیج از گذر تو زخمی در من جان می‌گیرد. دردی در من می‌خزد و هر بار تکه‌ای از من کم می‌شود.
حالا تو آن‌قدر گذر کرده‌ای که رفته‌ای. من هم اینجا نشسته‌ام. بی هیچ حرکتی، بی هیچ نگاهی، هیچ چیز. اما حالا آن سنگ نابلد ناوارد دل داده به زمزمه‌های تو نیستم. صیقل خورده‌ام، صیقلم دادی. حالا سنگی زیباتر هستم. سنگی که دیگر دلش برای هیچ آب روانی نرم نمی‌شود.
برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٧/٢١
٠
٠
سنگی که دلش برای هیچ آب روانی نرم نمی شود. اینو دوس داشتم 😊
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٧/٢١
٠
٠
تو وبتم گفتم خیلی قشنگه خیلی ^__^
Ali_emadi
Ali_emadi
٩٧/٠٧/٢٢
٠
٠
زیبا بود:)
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/٢٣
٠
٠
اما حالا آن سنگ نابلد ناوارد دل داده به زمزمه‌های تو نیستم :)) خیلی قشنگ بود
پربازدیدتریـــن ها