عاشق دخترک چشم آبی شدم
نقش دقیق هورمون ها در زندگی فردی

عاشق دخترک چشم آبی شدم

نویسنده : pim.he
یکی از خاطرات شیرین دوران دانش آموزی‌ام این بود که مدرسه من و خواهرم خیلی خیلی به همدیگر نزدیک بود. مزیت دیگر دوران دانش آموزی من این بود که من با خواهرم فقط سه سال اختلاف سنی داشتم و بنابراین من با دوستان خواهرم فقط سه سال اختلاف سنی داشتم! وقتی این دو مزیت را کنار هم می‌گذاریم، متوجه موقعیت طلایی و پیچ تاریخی زندگانی‌ام می‌شویم.
خدا خواست و همه ابزارها فراهم شد که پای خواهرم بشکند! نمی‌دانم، شاید خدا خواست دلم را از این گیر نجات بدهد. پدرم اول خواهرم را می‌گذاشت دم در مدرسه و بعدش من را می‌رساند. بر همین اساس من باید می‌رفتم ویلچر را از داخل مدرسه می‌آوردم بیرون تا خواهرم سوارش شود.
در همین چند دقیقه‌ای که من مشغول خدمت عاشقانه و مخلصانه به خواهرم بودم، ناخواسته چشمم به دخترکی مو قهوه‌ای افتاد. باور کنید ناخواسته بود!
در میان همین ناخواسته‌ها چشمم به چشمان آبی‌اش افتاد. ناگهان دلم لرزید. نفس کشیدنم مختل شد. ویلچر خواهرم را رها کردم. خواهرم وقتی دوستش را دید که دارد از در ورودی رد می‌شود، تازه شستش خبردارد شد. همان شب به مادرم گفت. پیاز داغش را زیاد کرد-همه دخترها همین‌طور هستند- ولی من آن شب تقریبا مورد ترحم والدین قرار گرفتم.
من فقط دلم لرزید. همین. مقصر این لرزش، هورمون های بدنم هستند نه من بدبختِ سیاه. فکر آن دخترک چشم آبی فقط تا زمانی در سرم بود که فهمیدم دو سال از من بزرگتر است. حالا هم از من به شما نصیحت: «اگر دلتان به خاطر دختری که هسمن خودتان است لرزید، بدانید که کار انجام شده است. تنها بنایی که هر چه بیشتر بلرزد محکم تر می‌شود، دل است!»
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضارضایی
محمدرضارضایی
٩٧/٠٧/٠٩
٦
٢
خاطره ی شیرینی بود. لحن صمیمانه ای هم داشت. من خودم تا حالا ۴۰ بار دلم لرزیده ولی دو روز بعدش یادم رفته😅
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٧/١٢
٣
١
پسرا چی زود دلشون میلرزه -___- بابا بذارین بگذره یکم / در جا زارت میلرزه و عاشق میشن-همه پسرها همین‌طور هستند- :) موفق باشین
YaseenNateghi
YaseenNateghi
٩٧/٠٧/١٢
١
٠
:)) یه بیماری هس به نام رعشۀ کبد. نصف پسرا بعد از پونزده شونزده سالگی دچارش میشن تا بیست و دو سه سالگی. پیاز و فلفل هم تشدیدش میکنه :))
لیلی
لیلی
٩٧/٠٧/١٣
٠
٠
دل که گیر باشه دلیل و منطق و صلاح و مصلحت نمیفهمه.باید اون گره باز بشه و به وصال برسه .سن هم فقط یک عدده و نمیتونه مانع تفاهم بشه اگه عاشق هم باشن و همدیگرو راضی نگه دارند
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٧/٠٧/١٤
٠
٠
ما رو گسل زندگی میکنیم یا گسل تو ما؟! مسئله این است!!
پربازدیدتریـــن ها