آقازادگی
با ایشون چه نسبتی دارید؟

آقازادگی

نویسنده : S.F
با خبر شدیم برخی با ناسپاسی محض، از اقدام فرزندان مسئولین به تغییر نام خانوادگی‌شان بعنوان «حربه‌ جدید آقازاده‌ها» نام می‌برند و یکی هم نیست بهشان بگوید «بی‌انصاف‌ها! یک جوالدوز هم به خودتان بزنید. شاید اگر شما رفتار مناسبی داشتید و از بعضی بندگان خدا با عنوان «ب.ز» و «خ.ر» یاد نمی‌کردید، هیچ‌وقت کار به این جا نمی‌کشید.»
اصلا شاید هم آن پدر مسئول خواسته‌است با خیرخواهی، اقدامات وطن‌دوستانه انجام بدهد. مثلا دیده مردم به ارز ملی محل نمی‌گذارند و پی خرید دلار هستند، خودِ ارزها هم گوشه بانک سر روی شانه هم گذاشته‌اند و دلشان گرفته‌است، او هم حالا می‌خواهد ببردشان کانادا که هوایی تازه کنند و دلشان باز شود شاید فکر کنید  با وجود گران شدن قیمت بلیط هواپیما کمی عجیب است، اما باید بگویم که خیر! خدمت به وطن همین است دیگر. و آن مسئول هم آنقدر بزرگوار است که قصد ندارد اسم خودش را سر زبان ها بیندازد و ریا شود. بنابراین به آقازاده گرامی می‌سپارد تا بی سروصدا زحمت این کار خیر را بکشد. او هم راه بهتری بنظرش نمی‌رسد جز این که نام خانوادگیش را عوض کند؛ چون اگر فقط اسمش را عوض می‌کرد که فوری می‌رفتید سرچ کنید تا بشناسیدش! شیطونا!
برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٦/٢١
٠
٠
یادداشت طنز خیلی خوبی بود ، ولی احساس میکنم پایانش شاید بهتر بود یکی-دو خط دیگه میداشت ، شاید به نظرم یکدفعه تموم شد ، ولی در مجموع خیلی خوب بود :) قلم طنز تون پایدار :) موفق باشید
S-F
S-F
٩٧/٠٦/٢٢
٠
٠
این برای جارچی بود باید 200 کلمه ای می بود. ممنونم:)) پاینده باشید
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٦/٣٠
٠
٠
خخخ آخرش :)) آفرین خوب بود :)))
S-F
S-F
٩٧/٠٦/٣١
٠
٠
مرررسیو=)))
pim.he
pim.he
٩٧/٠٦/٣١
٠
٠
شیطون رو خوب اومدین... ولی کلا بازم پیداشون میشه کرد. چه با اسم چه با فامیل :-))))