فیلم هندی می بینم پس شادم
مگر زندگی همین نیست؟

فیلم هندی می بینم پس شادم

نویسنده : sara_j

سینمای هند را همیشه دوست داشته‌ام. رقص و آوازهای شاد، لباس‌های رنگارنگ، جست و خیز بازیگران و القای حس شادی به بیننده... تعلق خاطر من به سینمای هند به حدی است که می‌توانم بگویم رابطه من با سینمای هند مانند رابطه عادل فردوسی‌پور است با فوتبال! خودم بهتر از هر کسی می‌دانم که تصویر واقعی هند با چیزی که در فیلم‌هایشان نمایش می‌دهند فرسنگ‌ها فاصله دارد. خودم به خوبی می‌دانم خیلی از اتفاقات فیلم‌های هندی شاید در دنیای واقعی کم رخ می‌دهد اما زندگی مگر دلخوش کردن به همین دروغ‌ها نیست. دلخوش کردن به اینکه جایی در گوشه‌ای از دنیا دو نفر بدون هیچ حساب و کتاب و دو دوتا چهارتایی قلب‌شان برای هم تپیده است و برای رسیدن به هم با دنیا جنگیده‌اند. اینکه شادی هم وجود دارد. اینکه در یک روز آفتابی می‌توان از خانه زد بیرون و شادی کرد و همه افراد کوچه و خیابان هم با تو همنوا خواهند شد و خواهند رقصید و در خوشحالی‌ات همراهی‌ات خواهند کرد. 

مگر زندگی چیزی جز دلخوش کردن به این تصاویر خیالی و امیدوار کننده است. داستایوفسکی در بخشی از کتاب جنایت و مکافاتش می‌گوید "آنکه خود را بفریبد بهتر زندگی می‌کند"... خب، من هم لم می‌دهم روی مبل لپ‌تاپم را جلوی رویم می‌گذارم و دلم را خوش می‌کنم به این سکانس‌های پر از شور و هیجان. به این شادی‌های رنگارنگ، به این آوازهای قشنگ و به این عشق‌های قند توی دل آب کن. 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٧/٠٥/٢٢
١
٠
اااایول خیلی خوشم اومد ^_^ درسته خیالیه و باعث میشه گاهی خیالت برمون داره ولی خدایی آدمو از تلخی روزگار جدا میکنن حتی شده برای چند دقیقه :)
sara_j
sara_j
٩٧/٠٥/٢٢
٠
٠
آره والا منم عاشق همین شور و هیجان شونم.
محسن انصاری نژاد
محسن انصاری نژاد
٩٧/٠٥/٢٣
٠
٠
یادمه روزای جمعه حوالی بعدازظهر شبکه کویت دو(چون ما نزدیک عراق هستیم این شبکه رو میتونستیم ببینیم، توی هوای شرجی شبکه های بیشتری هم اضافه میشد! یجورایی حکم ماهواره رو واسمون داشت) فیلم هندی میذاشت، همه خونواده کلی با ذوق و شوق میشستیم نگاه میکردیم. البته زبون اصلی بود و چیزی از حرفاشون متوج نمیشدیم ولی از زیرنویس عربی و اتفاقات متوجه ماجرای فیلم میشدیم :) یادش بخیر فیلم دیدن جز بهترین کارای دنیاست :)
n_hasannejad
n_hasannejad
٩٧/٠٦/٢٢
١
٠
اعترافتون دوست داشتنی بود...من همچین حسی رو راجب به فیلمها و سریالهای کره ای دارم :))
sara_j
sara_j
٩٧/٠٦/٢٣
٠
٠
ممنون کره ای هم می بینم البته اما نه به شدت هندی خخخ